Kde jsem: Katalog > TAG4PET CHARM MINI CHYTRÁ ZNÁMKA

TAG4PET CHARM MINI CHYTRÁ ZNÁMKA

Obrázek není k dispozici
Koupit za 399 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
399 Kč
Chytrá známka tag4pet Charm mini pro kočky a menší plemena je moderní inovací a jednoduchou alternativou k čipování. Umísťuje se na obojek a přes QR kód nebo NFC se naskenuje pomocí chytrého zařízení (smartphone či tablet) s připojením na internet. Pořiďte svému mazlíčkovi chytrou známku, vytvořte mu jeho profil a zajistěte tak, že už se nikdy neztratí. Zároveň budete v kontaktu se svým veterinář...

Doporučujeme

Doprava: 89 Kč
= 488 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis TAG4PET CHARM MINI CHYTRÁ ZNÁMKA

Chytrá známka tag4pet Charm mini pro kočky a menší plemena je moderní inovací a jednoduchou alternativou k čipování. Umísťuje se na obojek a přes QR kód nebo NFC se naskenuje pomocí chytrého zařízení (smartphone či tablet) s připojením na internet. Pořiďte svému mazlíčkovi chytrou známku, vytvořte mu jeho profil a zajistěte tak, že už se nikdy neztratí. Zároveň budete v kontaktu se svým veterinářem.

OSOBITÝ PROFIL:
Do mobilního profilu zvířete můžete vložit jméno, rasu, věk, číslo čipu, texty, fotografie i videa. Jedinečná digitální identita, která pomůže najít Vašeho pejska či kočičku.

VŽDY V BEZPEČÍ:
Kontakty jsou prioritou. Když se Váš mazlíček ztratí a někdo naskenuje jeho chytrou známku, může Vám rovnou zavolat, napsat e-mail nebo se k Vám navigovat. Současně obdržíte okamžitě informaci o místě a času naskenování zvířete.

VETERINÁRNÍ ZÁZNAMY:
Váš veterinář je součástí projektu tag4pet a QR City. Buďte s ním přes mobil neustále ve spojení. Nastavte si vakcinace a my Vás upozorníme, kdy je třeba přeočkovat.

Chytré známky tag4pet jsou dostupné i ve variantě Charm pro střední a velká psí plemena. To vše v několika barevných variantách pro dokonalé sladění s obojkem Vašeho miláčka.

Úprava mobilního profilu zvířete se provádí na qrcity.cz. Registrace a veškeré doprovodné služby jsou v ceně známky.

Oficiální stránky výrobce
tag4pet.com

Kompatibilita
Známky fungují na všech chytrých zařízeních (NFC pouze na modelech s NFC čtečkou). Podporují, ale nevyžadují mobilní aplikaci QR City, která je dostupná pro platformy Android a iOS.

Parametry a specifikace
Rozměry známky: 22 x 20mm
Hmotnost: 2g
Materiál: tvrzený plast s ochrannou vrstvou epoxidové pryskyřice
Průměr kovového kroužku (vnitřní): 10mm

Poznámka
Tag4pet - chytrá známka pro kočky a malá psí ple...

Podobné fráze: