Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Obojky pro psy  >  Eyenimal Iki Pulse

Eyenimal Iki Pulse

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 953 Kč
Porovnat 2 obchody
Iki Pulse Přemýšlíte o koupi protištěkacího obojku? Nevíte jaký vybrat? Zavolejte nám a nechte si poradit, jaký model je vhodný pro vašeho psa. Výběr protištěkacího obojku je velmi specifický a ne na každého psa funguje zrovna vybraný model.  Obraťte se na nás a společně vybereme protištěkací obojek na míru vaším potřebám a vašeho pejska. 721 471 118   v .  Num Axes Iki Pulse je protiště...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Eyenimal Iki Pulse

Popis Eyenimal Iki Pulse

Iki Pulse
Přemýšlíte o koupi protištěkacího obojku? Nevíte jaký vybrat? Zavolejte nám a nechte si poradit, jaký model je vhodný pro vašeho psa. Výběr protištěkacího obojku je velmi specifický a ne na každého psa funguje zrovna vybraný model.  Obraťte se na nás a společně vybereme protištěkací obojek na míru vaším potřebám a vašeho pejska. 721 471 118   v . 
Num Axes Iki Pulse je protištěkací obojek moderní koncepce pro malé i velké psy s váhou od 5 do 90kg. Disponuje možností nastavení citlivosti na psí štěkot a 4 módů (jen zvuk, zvuk a impuls, zvuk a zesilující impuls, zvuk a silný impulz). Iki Pulse je kompletně vodotěsný a výdrží baterií se pohybuje okolo 30 dnů. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek při štěkání psa a je vyloučené spuštění jiným psem. Po každém zaštěkání je generována zvuková výstraha (jedno delší pípnutí), okamžitě následovaná elektrickým impulsem (kromě módu 1). V módu 4 je každý další elektrický impuls, tj. po každém dalším zaštěkání, o něco silnější (celkem 5 úrovní). V případě, že je obojek aktivován 5x za sebou v rychlém sledu, automaticky přejde na 15 sekund do tzv. bezpečnostního módu, kdy na další štěkání nereaguje, poté se vrací zpět do výchozího stavu (ve všech módech).Po pochopení souvislosti psem je později možno používat již jen zvukový signál. 
 
 
 
 
Detekce štěkání
Iki Pulse je spouštěn chvěním kůže na krku při štěkání. Z principu funkce vyplývá, že přístroj reaguje výhradně jen na štěkání psa, který jej má na krku, takže je vyloučeno, aby byl uveden do chodu štěkotem cizího psa.
 
Typ korekce 
1. pouze zvuk
2. zvuk + slabší stimulace (pro citlivé psy)
3. zvuk + postupně se zvyšující stimulace (po každém zaštěkání)
4. zvuk + silnější stimulace (pro tvrdší psy)
 
Nastavení obojku
U Iki Pulse máte možnost nastavení 4 různých módů korekce a můžete také nastavit citlivost na psí štěkání v 10-ti úrovních. ...

Parametry Eyenimal Iki Pulse

Výrobce Eyenimal

Podobné produkty

Podobné fráze: