Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Oblečky pro psy  >  Hurtta Cooling Vest vesta s modrá

Hurtta Cooling Vest vesta s modrá

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Cooling Vest byla vyvinuta pro vysoký komfort psů při výcviku ve vysokých teplotách a na přímém slunci. Vesta je maximálně vhodná pro použité v létě při tréninku nebo show. Cooling Vest byla vyvinuta pro vysoký komfort psů při výcviku ve vysokých teplotách a na přímém slunci. Vesta je maximálně vhodná pro použité v létě při tréninku nebo jiných aktivitách. Vesta má nastavitelný obvod krku a hru...

Všechny nabídky pro Hurtta Cooling Vest vesta s modrá

Popis Hurtta Cooling Vest vesta s modrá

KASA.cz píše:

Vesta chladící Hurtta Cooling Vest S modrý
Chladící vesta je navržena tak, aby se Váš pes cítil pohodlně v horkém počasí a při pobytu na slunci. Tento produkt je ideální pro aktivní psy v letních měsících. Ochladí psa na zádech a hrudníku a pomáhá, aby bylo horko pro vašeho psa snesitelnější.
Cooling Vest HURTTA chladí a dopřává Vašemu psovi komfortní pocit i při vysokých teplotách
ideální pro intenzivní tréninky a akce
nastavitelná v oblasti krku a břicha
před použitím je nezbytné vestu opláchnout studenou vodou
Cooling Vest byla vyvinuta pro vysoký komfort psů při výcviku ve vysokých teplotách a na přímém slunci. Vesta je maximálně vhodná pro použité v létě při tréninku nebo na show. Vesta má nastavitelný obvod krku a hrudníku. Hrudní díl je možné odepnout tak, aby bylo možné obleček prakticky sejmout. Na zádech v oblasti kohoutku je otvor pro připnutí vodítka k postroji.
Psa neponechávejte v horkém počasí ve vestě samotného! Vesta časem vysychá a chladící efekt slábne.
Materiál: 100% polyester
Barva: Modrá
Návod k použití:
Vestu kompletně namočte do chladné vody ( je možné ji postříkat například hadicí ). Pečlivě ji vyždímejte tak, aby z vesty nekapala voda. Obleček si potřebné množství vody uzamkne v sobě a dále pak funguje na principu evaporace neboli vypařování - psa tímto chladí a udržuje jeho telesnou teplotu v normálnu. Trvání chladícího efektu záleží na teplotě okolního prostředí, na vlhkosti vzduchu a na velikosti psa.
Jak vybrat správnou velikost:
Psa před výběrem vhodné velikosti vždy přeměřte. Míry měřte ideálně měkkým krejčovským metrem. Obvod hrudníku měříme v nejširším místě hrudníku za předními packami. Obvod krku pak několik cm níže pod obojkem.
Barva: Modrá
Velikost: S
Obvod krku max.: 32cm
Obvod hrudníku max.: 46cm
Vhodné pro plemena: Bišonek, Maltézský psík, Yorkšírský teriér...

PETHOME.cz píše:

Chladící vesta je navržena tak, aby se Váš pes cítil pohodlně v horkém počasí a při pobytu na slunci. Tento produkt je ideální pro aktivní psy v letních měsících. Ochladí psa na zádech a hrudníku a pomáhá, aby bylo horko pro vašeho psa snesitelnější.Cooling Vest HURTTA chladí a dopřává Vašemu psovi komfortní pocit i při vysokých teplotáchideální pro intenzivní tréninky a akcenastavitelná v oblasti krku a břichapřed použitím je nezbytné vestu opláchnout studenou vodouCooling Vest byla vyvinuta pro vysoký komfort psů při výcviku ve vysokých teplotách a na přímém slunci. Vesta je maximálně vhodná pro použité v létě při tréninku nebo na show. Vesta má nastavitelný obvod krku a hrudníku. Hrudní díl je možné odepnout tak, aby bylo možné obleček prakticky sejmout. Na zádech v oblasti kohoutku je otvor pro připnutí vodítka k postroji.Psa neponechávejte v horkém počasí ve vestě samotného! Vesta časem vysychá a chladící efekt slábne.Materiál: 100% polyester Návod k použití:Vestu kompletně namočte do chladné vody ( je možné ji postříkat například hadicí ). Pečlivě ji vyždímejte tak, aby z vesty nekapala voda. Obleček si potřebné množství vody uzamkne v sobě a dále pak funguje na principu evaporace neboli vypařování - psa tímto chladí a udržuje jeho telesnou teplotu v normálnu. Trvání chladícího efektu záleží na teplotě okolního prostředí, na vlhkosti vzduchu a na velikosti psa.   Velikost Vhodná plemena psůXXSYorkšírský terier, Čivava, Pražský krysaříkXSYorkšírský terier, Čivava, Pražský krysařík, JRTSMaltézáček, Bišonek, Parson Russel TerierMKokršpaněl, Lhasa Apso, Střední pudl, KokršpanělLBorder Kolie,Boarder Kolie, Pointer, Australský ovčákXLMaď.ohař, Vým.ohař, Labradoři, Rhod.RidgebackXXLBorzoi, Argentinská Doga, Mastiff, Irský VlkodavTabulka velikostí: velikost   obvod krku    obvod hrudníku XXS           28cm         36cm XS            32cm          44cm S              34cm          51cm M              40cm         60cm L               48cm         74cm    XL           ...

Dobrá miska píše:

Chladící vesta je navržena tak, aby se Váš pes cítil pohodlně v horkém počasí a při pobytu na slunci. Tento produkt je ideální pro aktivní psy v letních měsících. Ochladí psa na zádech a hrudníku a pomáhá, aby bylo horko pro vašeho psa snesitelnější.

Lékárna.cz píše:

Chladící vesta o velikosti XS, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsicích.
Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.

Parametry Hurtta Cooling Vest vesta s modrá

Výrobce Hurtta

Podobné produkty

Podobné fráze: