Kde jsem: Katalog > Nikon 55-300mm f/4.5-5.6G AF-S DX VR

Nikon 55-300mm f/4.5-5.6G AF-S DX VR

Obrázek není k dispozici
Koupit za 8 940 Kč
Dostupnost: Skladem
8 940 Kč
Potřebujete něco pro opravdu extra focení? Co třeba tento superteleobjektiv se zoomem 5,5. Je stvořený přímo pro jednookou zrcadlovku Nikon typu DX. Snímky mají velmi dobrou kvalitu a díky jeho mechanismu je zároveň i jejich pořizování velmi jednoduché. Ohnisková vzdálenost je 55 – 300mm vám dává velké množství možností, jak a kde fotit. Navíc je objektiv vybaven druhou generací režimu redukce vi...

Doporučujeme

Popis Nikon 55-300mm f/4.5-5.6G AF-S DX VR

Potřebujete něco pro opravdu extra focení? Co třeba tento superteleobjektiv se zoomem 5,5. Je stvořený přímo pro jednookou zrcadlovku Nikon typu DX. Snímky mají velmi dobrou kvalitu a díky jeho mechanismu je zároveň i jejich pořizování velmi jednoduché. Ohnisková vzdálenost je 55 – 300mm vám dává velké množství možností, jak a kde fotit. Navíc je objektiv vybaven druhou generací režimu redukce vibrací VR II, tudíž snímky zůstávají stále ostré i při fotografování z ruky.
Objektiv je vhodný pro nováčky, ale nepohrdnou jím ani zkušenější uživatelé zrcadlovek. Navíc je výbornou volbou v případě, že hledáte objektiv s dobrým poměrem ceny a výkonu. Je zkrátka ideálním do začátku a zároveň dalším skvělým objektivem pro rozšíření vašeho spektra ohniskových vzdáleností.
Vysoce výkonný superteleobjektiv formátu DX je vybaven:
- 5,5× zoomem.
- rozsahem ohniskových vzdáleností 55–300 mm (ekvivalent u kinofilmu: 82,5–450 mm), což zaručuje fotografovi velkou škálu fotografických možností
- Systémem redukce vibrací druhé generace Nikon VR II, díky kterému můžete použít až o 3* EV delších časů závěrky.
- Dvěma optickými členy ze skel ED (ED = skla s extrémně nízkým rozptylem světla) a jedním optickým členem HRI (HRI = optický člen s vysokým indexem lomu) pro co nejlepší optický výkon.
- Ultrazvukovým zaostřovacím motorem (SWM), díky kterému bude automatické zaostřování tiché a rychlé
- Těsněním okolo bajonetu chránícím objektiv před vnikáním prachu nebo vody.

Podobné fráze: