Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Objektivy  >  Nikon 14mm F2.8 AF Nikkor ED s CS-L2

Nikon 14mm F2.8 AF Nikkor ED s CS-L2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 490 Kč
Porovnat 6 obchodů
1. Hybridní asférický optický člen a optický člen z ED skla 2. Při nasazení na fotoaparát série D1 je ohnisko objektivu ekvivalentní 21 mm u kinofilmu 3. Zaostřování zadním členem (RF)

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nikon 14mm F2.8 AF Nikkor ED s CS-L2

Popis Nikon 14mm F2.8 AF Nikkor ED s CS-L2

SOFTCOM.cz píše:

PN: JAA819DA
NIKKOR 18-140MM F3.5–5.6G IF-ED AF-S DX VR
balení white box
Kompaktní a všestranný objektiv formátu DX se zoomem.
Tento objektiv s 7,8× zoomem, který je praktický pro široké spektrum různých motivů, má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost a představuje tak ideální univerzální objektiv.
Systém redukce vibrací objektivu minimalizuje účinky chvění fotoaparátu pro získání nerozmazaných snímků a zaručuje stabilní obraz v hledáčku. Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) Nikon umožňuje rychlé a tiché automatické zaostřování.
Všestranný objektiv formátu DX s 7,8× zoomem a rozsahem ohniskových vzdáleností 18–140 mm (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti na kinofilmu a formátu FX: 27–210 mm).
Ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv: Ideální objektiv „na výlet“, který zachytí vše od rozsáhlých krajin až po detaily vzdálených objektů.
Vysoký optický výkon: Jeden optický člen ze skel ED (optická skla s extrémně nízkým rozptylem světla) a jeden asférický optický člen pomáhají dosahovat vysokého rozlišení a kontrastu obrazu při současné minimalizaci většiny vad zobrazení včetně barevné vady.
Systém redukce vibrací (VR): Minimalizuje účinky chvění fotoaparátu a umožňuje fotografovat časy závěrky až o 4 EV delšími než obvykle. Provoz redukce vibrací je tichý i při záznamu videosekvencí
Ultrazvukový zaostřovací motor SWM (Silent Wave Motor) zaručuje tiché a rychlé automatické zaostřování.
Konstrukce objektivu má kompaktní a lehké provedení s bajonetem utěsněným proti klimatickým vlivům.
Objektiv nabízí vynikající poměr ceny a výkonu.


Ohnisková vzdálenost 18–140 mm
Světelnost f/3,5–5,6
Nejvyšší clonové číslo f/22–38
Konstrukce objektivu 17 čoček / 12 členů (včetně 1 optického členu ze skel ED a 1 asférického optického členu)
Obrazový úhel 76 ° – 11°30´ < br ...

Digital24.cz píše:

Hledáte všestranného pomocníka pro focení pro vaši jednookou zrcadlovku formátu DX? A to hlavně s pořádným zoomem? Pak jste ho pravděpodobně právě našli. Tento objektiv se zoomem až 7,8x má malé rozměry, nízkou hmotnost a je zcela univerzální. Hodí se skutečně pro každou příležitost.
Je vybavený systémem pro redukci vibrací. Nemusíte se proto bát, že by fotky byly nejasné a rozmazané. A pokud nechcete nikoho vystrašit, pak speciální zaostřovací ultrazvukový motor (SWM) od Nikonu vám zaručí naprosto tichý chod. Díky optickému členu ze skel ED a asférickému optickému členu se zároveň nemusíte bát, že by se objevily některé vady zobrazení. Tyto členy je zcela minimalizují.
Tento všestranný objektiv formátu DX je vybaven:
- 7,8× zoomem
- rozsahem ohniskových vzdáleností 18–140 mm (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti na kinofilmu a formátu FX: 27–210 mm), ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv. Vhodný je proto jak na záběry rozsáhlé krajiny, tak na záběry detailů..
- Vysokým optickým výkonem, díky jednomu optickému členu ze skel ED (ED = optická skla s extrémně nízkým rozptylem světla) a jednomu asférickému optickému členu. Tato soustava vám pomůže dosáhnout vysokého rozlišení a kontrastu obrazu azároveň minimalizovat většinu vad zobrazení a barevných vad
- Systémem redukce vibrací (VR), díky kterému dosáhnete naprosto minimálních vad způsobených chvěním.
- Ultrazvukovým zaostřovacím motorem SWM (Silent Wave Motor), který zaručuje tiché a rychlé automatické zaostřování.
- Kompaktností a lehkostí provedení konstrukce, doplněnou o bajonet utěsněný proti klimatickým vlivům

Fotolab.cz píše:

Tento objektiv s 7,8× zoomem, který je praktický pro široké spektrum různých motivů, má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost a představuje tak ideální univerzální objektiv. Kompaktní a všestranný objektiv formátu DX se zoomem. Tento objektiv s 7,8× zoomem, který je praktický pro široké spektrum různých motivů, má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost a představuje tak ideální univerzální objektiv. Systém redukce vibrací objektivu minimalizuje účinky chvění fotoaparátu pro získání nerozmazaných snímků a z

Electro World s.r.o. píše:

Všestranný objektiv Nikkor 18-140 mm obsahuje velký rozsah ohniskové vzdálenosti, od širokoúhlého až po teleobjektiv. Díky vysokému rozsahu přiblížení až 7,8 x je vhodný pro fotografování velké většiny situaci a předmětů. Rychlé a tiché automatické zaostřování umožňuje zaostřovací motor SWM. Svými praktickými rozměry a nízkou hmotností je to ideální univerzální obiektív. Systém redukce vibrací snižuje chvění fotoaparátu a a proto dokážete pořizovat dokonale ostré fotografie.

Parametry Nikon 14mm F2.8 AF Nikkor ED s CS-L2

Výrobce Nikon
Maximální ohnisková vzdálenost Vyšší číslo znamená větší přiblížení. 14mm
Minimální ohnisková vzdálenost Nižší číslo znamená širší záběr. 14mm
Světelnost Světelnost ovlivňuje množství světla dopadajícího na snímač. Obecně platí, že čím je menší, tím lépe. U zoomových objektivů je uvedena hodnota pro nejkratší ohniskovou vzdálenost. 2.8
Určení Někteří výrobci dodávají univerzální objektivy, které se liší pouze bajonetem pro danou značku. Tento parametr usnadňuje výběr takového objektivu. pro Nikon

Podobné produkty

Podobné fráze: