Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Objektivy  >  Canon EF 16-35 mm f/2.8 L II USM

Canon EF 16-35 mm f/2.8 L II USM

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 29 990 Kč
Porovnat 10 obchodů
Profesionální širokoúhlý objektiv se zoomem Vlastnosti: Konstrukce a optika řady L Světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu Rychlé, tiché automatické zaostřování Asférické prvky a prvky UD objektivu Povrchová úprava Super Spectra Kruhová clona pro vynikající rozostření pozadí Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II Měkké pouzdro a sluneční clona Kvalita řady L Tento objektiv je ztělesně...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Canon EF 16-35 mm f/2.8 L II USM

Popis Canon EF 16-35 mm f/2.8 L II USM

Fotolab.cz píše:

Profesionální širokoúhlý objektiv se zoomem. Rychlý, mimořádně širokoúhlý objektiv nabízející vynikající periferní výkon v celém rozsahu zoomu. Díky konstantní světelnosti f/2,8 je ideální pro profesionální fotografování při slabém světle. Rychlý, mimořádně širokoúhlý objektiv nabízející vynikající periferní výkon v celém rozsahu zoomu. Díky konstantní světelnosti f/2,8 je ideální pro profesionální fotografování při slabém světle. Kvalita řady L Tento objektiv je ztělesněním nejvyšších standardů optiky

Digital24.cz píše:

Širokoúhlý objektiv se zoomem pro profesionální fotografie. Výkonný širokoúhlý objektiv nabízí excelentní kvalitu. Stabilní světelnost f/2,8 nabízí profesionální výsledky i za nízkého osvětlení.
Výhody
- Profesionální optika a konstrukce řady L
- Konstantní světelnost f/2,8
- Výkonné automatické zaostřování bez hluku
- Sférické a UD prvky objektivu
- Úprava povrchu Super Spectra
- Přirozené rozostření pozadí s kruhovou clonou
- Informace o vzdálenosti v systému E-TTL II
- Sluneční clona a pouzdro
 
Profesionální kvalita řady L
Nejvyšší kvalita optiky a konstrukce vytváří spolehlivý, snadno manipulovatelný a praktický objektiv řady L od Canonu. Těsnící konstrukce brání vniku prachových částic a vlhkosti i v nepříznivých podmínkách.
Tiché a rychlé automatické zaostřování
Výkonné automatické zaostřování bez zbytečného hluku zajišťuje kroužkový ultrazvukový mikromotor USM. Možnost pně manuálního zostření dává volnou ruku při tvorbě skvělých fotografií již od vzdálenosti 0,28 m.
UD prvky a asférické prvky
Tři asférické prvky tvoří jedinečně ostré a zřetelné snímky ve všech ohniskových vzdálenostech. Objektiv EF 16-35 mm f/2,8L II USM má dva UD prvky (Ultra Low Dispersion -ultranízký rozptyl), které upravují barevné nesrovnalosti.
Přenos informací o vzdálenosti do systému E-TTL II
Informace o vzdálenosti objektu jsou předávány do systému ETTL II, který na základě měření ovládá a nastavuje blesk.
Světelnost f/2.8
Velmi nízká světelnost f/2,8 nabízí jedinečný výkon s velkou hloubkou ostrosti i při špatném světle. Světelnost je stabilní pro všechny ohniskové vzdálenosti a nastavení krátkého času závěrky i při použití zoomu není problém.

SOFTCOM.cz píše:

Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Rychlý, mimořádně širokoúhlý objektiv nabízející vynikající periferní výkon v celém rozsahu zoomu. Díky konstantní světelnosti f/2,8 je ideální pro profesionální fotografování při slabém světle.
Specifikace produktu
Velikost snímku -
Ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35mm filmu -
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 98o - 54o, 74o 10' - 38o, 108o 10' - 63o
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 16/12
Počet lamel clony 7
Maximální clonové číslo 22
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0,28
Maximální zvětšení (x) 0,22 (při 35 mm)
Informace o vzdálenosti Ano
Stabilizátor obrazu Ne
Pohon AF Kroužkový USM (Integrovaná možnost manuální ostření během automatického)
Průměr filtru (mm) 82
Max. průměr x délka (mm) 88,5 × 111,6
Hmotnost (g) 640
Zvětšení – mezikroužek EF12 II 0,62 - 0,36 (Kompatibilní pouze s teleobjektivem.)
Zvětšení – mezikroužek EF25 II 1,11 - 0,80 (Kompatibilní pouze s teleobjektivem.)
Sluneční clona objektivu EW - 88
Měkké pouzdro LP1319
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) Nekompatibilní
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) Nekompatibilní
*Maximální počet slunečních clon typu III/IV, které lze připojit. V případě objektivů se zoomem se maximální počet vztahuje na krátkou ohniskovou vzdálenost.
Telekonvertory EF1.4x II a EF2x II Nekompatibilní

Profesionální širokoúhlý objektiv se zoomem
Kvalita řady L
Tento objektiv je ztělesněním nejvyšších standardů optiky, kvality konstrukce, spolehlivosti a možností manipulace řady L od společnosti Canon. Součástí robustní konstrukce je těsnění proti prachu a vlhkosti pro ochranu i ve velmi nepříznivých povětrno...

ABCSTORE.CZ píše:

Rychlý, mimořádně širokoúhlý objektiv nabízející vynikající periferní výkon v celém rozsahu zoomu. Díky konstantní světelnosti f/2,8 je ideální pro profesionální fotografování při slabém světle.

MADER computer píše:

Rychlý, mimořádně širokoúhlý objektiv nabízející vynikající periferní výkon v celém rozsahu zoomu. Díky konstantní světelnosti f/2,8 je ideální pro profesionální fotografování při slabém světle.
Vlastnosti:
Konstrukce a optika řady L - Tento objektiv je ztělesněním nejvyšších standardů optiky, kvality konstrukce, spolehlivosti a možností manipulace řady L od společnosti Canon. Součástí robustní konstrukce je těsnění proti prachu a vlhkosti pro ochranu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu - Výborná světelnost f/2,8 přináší působivý výkon při nedostatečném osvětlení a kontrolu hloubky ostrosti. Světelnost je neměnná v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti a umožňuje tak fotografům zachovat krátké časy závěrky při používání zoomu.
Rychlé, tiché automatické zaostřování - Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) pohání mimořádně rychlé a téměř neslyšné automatické zaostřování. K dispozici je potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování. Objektiv nabízí minimální zaostřovací vzdálenost 0,28 m v celém rozsahu zoomu.
Asférické prvky a prvky UD objektivu - Objektiv EF 16-35 mm f/2,8L II USM obsahuje tři asférické prvky, které zajišťují ostrost a zřetelnost na celé ploše obrazu v celém rozsahu ohniskových vzdáleností. Dva prvky UD (Ultra Low Dispersion neboli ultranízký rozptyl) prakticky odstraňují barevné aberace.
Povrchová úprava Super Spectra - Povrchová úprava objektivu Super Spectra potlačuje výskyt odlesků a stínů. K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava pomáhá zajistit také přesné vyvážení barev a vysoký kontrast.
Kruhová clona pro vynikající rozostření pozadí - U snímků pořízených při odclonění pomáhá kruhová clona vytvořit rovnoměrné rozostření pozadí a zdůraznit fotografované objekty.
Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II - Objektiv předává inform...

Parametry Canon EF 16-35 mm f/2.8 L II USM

Výrobce Canon
Maximální ohnisková vzdálenost Vyšší číslo znamená větší přiblížení. 35mm
Minimální ohnisková vzdálenost Nižší číslo znamená širší záběr. 16mm
Ultrazvukový motorek Objektivy vybavené ultrazvukovým motorkem umožňují rychlejší a přesnější automatické ostření. Ano
Světelnost Světelnost ovlivňuje množství světla dopadajícího na snímač. Obecně platí, že čím je menší, tím lépe. U zoomových objektivů je uvedena hodnota pro nejkratší ohniskovou vzdálenost. 2.8
Typ Objektivy s pevným ohniskem obvykle vykazují lepší optické vlastnosti (kresba, světelnost,...). Zoomové objektivy jsou univerzálnější díky rozsahu ohnisek. Zoom
Určení Někteří výrobci dodávají univerzální objektivy, které se liší pouze bajonetem pro danou značku. Tento parametr usnadňuje výběr takového objektivu. pro Canon

Podobné produkty

Podobné fráze: