Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Kancelářské doplňky  >  Nůžky

Nůžky

Výrobci:

Fiskars  •  Gardena  •  Maped
Nalezeno:    137 produktů

Fiskars SingleStepTM

Zahradní nůžky Fiskars 111250 SingleStep z kvalitní švédské oceli nejsou určeny na stříhání mladých a mokrých dřevin a keřů, určeny pro praváky i leváky. Pohodlně tvarovaná masivní držadla.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Fiskars Cuts&More, VÍCEÚČELOVÉ

Multifunkční nůžky Fiskars lze využít i jako nůž na otevírání balíků, štípač drátů, korunkový otvírák na lahve nebo ořezávač nití. Čepele z vysoce kvalitní nerezové oceli jsou potažené odolným nepřilnavým titanovým povrchem.Ergonomická držadla.

Více informací
od 472 Kč
Koupit nejlevněji

Fiskars Nůžky holičské 859487

Nůžky holičské Fiskars Classic 859487Ostré úzké nůžky se špičatými čepelemi pro přesnou práci.Nůžky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tvrzené nerez oceli, která zaručuje dlouhou životnost ostří.Hmotnost 35 gDélka 17 cm

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Fiskars Nůžky kuchyňské 859874

Nůžky Fiskars univerzální Classic.Na střihání masa i zeleniny. K otevírání balíčků v kuchyni. Zoubkovanéčepele nedovolí materiálu vyklouznout.Nůžky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tvrzené nerez oceli, která zaručuje dlouhou životnost ostří.Držadla jsou ergonomicky tvarovaná.Spojení čepelí pomocí šroubku dovoluje nastavit jejich přítlak popřípadě čepele od sebe oddělit. Nůžky je možné mýt v myčce nádobí.Hmotnost 73 gDélka 18 cm

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Fiskars Nůžky kuchyňské 859977

Nůžky kuchyňské FISKARS 859977 - tuhé, ostré čepele, vroubky na čepeli zamezují sklouznutí stříhaného materiálu, integrovaný otvírák PET láhví v držadlech, vnitřní plocha otvíráku je z termoplastické gumy

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

Fiskars Nůžky na nehty 859808

; Skladem u dodavatele 10-50 ks; ; V balení je 1

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Fiskars Nůžky na ryby 859912

Fiskars nůžky na ryby Functional Form™ Silné zoubkované nůžky na porcování ryb. Snadno se s nimi škrábou šupiny, kuchá a porcuje ryba. Pohodlná držadla pro praváky i leváky. Horní s měkkým elastomerem, spodní s okem, které zamezí sklouznutí ruky. Zámek je konstruován pro bezpečné přenášení. Specifikace 22 cm 162 g Čepele z kvalitní nerezové oceli Tvrdost: HRC 57 Ergonomická madla vhodná pro praváky i pro leváky, povrch Softouch® Praktické pro odstraňování šupin, kuchání i stříhání ploutví Pa...

Více informací
od 462 Kč
Koupit nejlevněji

Gardena Comfort 878537

<b> Vlastnosti: </b><br /> <br /> <ul><li>Zahradní nůžky GARDENA Comfort se výborně hodí pro stříhání květin, mladých výhonků a čerstvého dřeva. </li> <li>Jejich krátkou hlavou dosáhnete i do úzkých a těžko přístupných míst. </li> <li>Nože skloněné stříhací hlavy mají nepřilnavý povlak a jsou přesně broušené. </li> <li>Pohodlné rukojeti s měkkými prvky pohodlně a ergonomicky sedí v ruce. </li> <li>Dvě různé uchopovací pozice bez problémů umožňují silné stříhání i rychlé odstřihování. </li> <li>...

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Gardena SmartCut

* Obzvláště silné a pohodlné zahradní nůžky pro lehký a výjimečně ergonomický střih silnějších větví. * Ráčna funguje v závislosti na průměru větve. * Silné větve lze ehce a pohodlně přestříhnout pomocí ráčnového převodu "na tři tahy". * Horní nůž s antiadhezivním povlakem, precizně broušený. * Hliníkové komfortní rukojeti s měkčenými prvky. * Jednoruční bezpečnostní uzávěr. * Průměr stříhané větve: max. 22 mm.

Více informací
od 867 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Shape - ergonomické, 16 cm

Nůžky, velikost 16 cm. Ergonomické rukojeti, čepele z broušené nerezové oceli. Zakupte produkt Nůžky Maped Shape - 16 cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Start - pro začátečníky, 12 cm

Nůžky pro začátečníky, velikost 12 cm. Čepele z broušené nerezové oceli, zaoblené špičky. Zakupte produkt Nůžky Maped Start pro začátečníky - 12 cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 14 Kč.

Více informací
od 14 Kč
Koupit nejlevněji

Nůžky v pouzdře Hello Kitty tmavě růžové

Produkt Nůžky v pouzdře Hello Kitty tmavě růžové zařazený v: Baby > Školní potřeby > Dětské nůžky, Objednací kód: HI-32107, výrobce: Hello Kitty, délka: 14 cm

Více informací

Nůžky Victorinox 8. 1004. 16, prostříhávací

Produkt Nůžky Victorinox 8. 1004. 16, prostříhávací zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Nůžky, Objednací kód: EB-98645, výrobce: Victorinox, použití nůžek: univerzální

Více informací

Nůžky Maped Essentials - 13 cm, mix barev

Školní nůžky velikosti 13 cm. Čepele z broušené nerezové oceli, zaoblené špičky. V provedení pro praváky. Zakupte produkt Nůžky Maped Essentials - 13 cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 14 Kč.

Více informací

Nůžky Maped Essentials pro leváky - 13 cm, mix barev

Školní nůžky velikosti 13 cm. Čepele z broušené nerezové oceli, zaoblené špičky. V provedení pro praváky. Zakupte produkt Nůžky Maped Essentials pro leváky - 13 cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 14 Kč.

Více informací

Nůžky Maped Essentials Soft - 13 cm, mix barev

Ergonomické školní nůžky s měkkou rukojetí. Čepele z broušené nerezové oceli, zaoblené špičky. Zakupte produkt Nůžky Maped Essentials Soft - 13 cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 15 Kč.

Více informací

Nůžky Maped Vivo Left pro leváky - 12 cm, mix barev

Školní nůžky pro leváky s převrácenými čepelemi, velikost 12 cm. Čepele z broušené nerezové oceli, zaoblené špičky. Zakupte produkt Nůžky Maped Vivo Left pro leváky - 12 cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 20 Kč.

Více informací

Nůžky Maped Essentials Soft - 17 cm

Nůžky velikosti 17 cm. Nože i nýt z nerezové oceli, měkké symetrické ergonomické rukojeti. Zakupte produkt Nůžky Maped Essentials Soft - 17 cm z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 26 Kč.

Více informací

Nůžky Maped Essentials Soft - 21 cm

Nůžky velikosti 21 cm. Nože i nýt z nerezové oceli, měkké symetrické ergonomické rukojeti. Zakupte produkt Nůžky Maped Essentials Soft - 21 cm z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 36 Kč.

Více informací

Nůžky Maped Essentials Green - 17 cm

Nůžky vyrobené ze 70 % z recyklovaného materiálu, velikost 17 cm. Nože i nýt z nerezové oceli, symetrické ergonomické rukojeti. Zakupte produkt Nůžky Maped Essentials Green - 17 cm z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 23 Kč.

Více informací

Nůžky Maped Essentials Green - 21 cm

Nůžky vyrobené ze 70 % z recyklovaného materiálu, velikost 21 cm. Nože i nýt z nerezové oceli, symetrické ergonomické rukojeti. Zakupte produkt Nůžky Maped Essentials Green - 21 cm z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Maped za cenu 32 Kč.

Více informací

Nůžky Ergo Pelikan Griffix pro praváky - červené

...® - obličej ukazuje dítěti, jestli nůžky drží v ruce správně. Tak bude stříhání pro nejmenší skutečnou hračkou! Školní nůžky byly vyvinuty extra pro děti ve spolupráci s vědci a učiteli. Stejně jako všechny griffix ® produkty jsou také ergonomické školní nůžky oboustranné. Délka nůžek: 14 cm Určení: pro praváky Zakupte produkt Nůžky Ergo Pelikan Griffix pro praváky - červené z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Herlitz za cenu 52 Kč.

Více informací

Nůžky Ergo Pelikan Griffix pro praváky - modré

...ix ® - obličej ukazuje dítěti, jestli nůžky drží v ruce správně. Tak bude stříhání pro nejmenší skutečnou hračkou! Školní nůžky byly vyvinuty extra pro děti ve spolupráci s vědci a učiteli. Stejně jako všechny griffix ® produkty jsou také ergonomické školní nůžky oboustranné. Délka nůžek: 14 cm Určení: pro praváky Zakupte produkt Nůžky Ergo Pelikan Griffix pro praváky - modré z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Herlitz za cenu 52 Kč.

Více informací

Nůžky Ergo Pelikan Griffix pro leváky - červené

...x ® - obličej ukazuje dítěti, jestli nůžky drží v ruce správně. Tak bude stříhání pro nejmenší skutečnou hračkou! Školní nůžky byly vyvinuty extra pro děti ve spolupráci s vědci a učiteli. Stejně jako všechny griffix ® produkty jsou také ergonomické školní nůžky oboustranné. Délka nůžek: 14 cm Určení: pro leváky Zakupte produkt Nůžky Ergo Pelikan Griffix pro leváky - červené z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Herlitz za cenu 52 Kč.

Více informací

Nůžky Ergo Pelikan Griffix pro leváky - modré

...ffix ® - obličej ukazuje dítěti, jestli nůžky drží v ruce správně. Tak bude stříhání pro nejmenší skutečnou hračkou! Školní nůžky byly vyvinuty extra pro děti ve spolupráci s vědci a učiteli. Stejně jako všechny griffix ® produkty jsou také ergonomické školní nůžky oboustranné. Délka nůžek: 14 cm Určení: pro leváky Zakupte produkt Nůžky Ergo Pelikan Griffix pro leváky - modré z kategorie Školní potřeby | Nůžky od výrobce Herlitz za cenu 52 Kč.

Více informací

Nůžky Victorinox 8. 0905. 13, pro domácí použití

Produkt Nůžky Victorinox 8. 0905. 13, pro domácí použití zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Nůžky, Objednací kód: EB-98638, výrobce: Victorinox, použití nůžek: univerzální

Více informací

Tescoma Nůžky na bylinky PRESTO 20cm

Nerezové nůžky na bylinky s pětiřadou čepelí. Nůžky jsou vybaveny protiskluzovou ergonomickou rukojetí pro bezpečné zacházení. Vynikající pro rychlé a snadné stříhání čerstvých bylinek.

Více informací

Fiskars Nůžky Essential kuchyňské 1023820

Nůžky kuchyňské Essential se stanou všestranným pomocníkem ve vaší kuchyni. Silné ostré čepele se zoubky usnadňují střihání. Jistě využijete také otvirák na PET lahve.

Více informací

Brund EASY CUT nůžky na drůbež

Nerezové nůžky na drůbež z řady EASY CUT značky BRUND najdou uplatnění v každé kuchyni. Moderní zpracování pro všechny, kteří oceňují každodenní funkčnost a vysokou kvalitu provedení.

Více informací

Nůžky Victorinox 8. 0908. 21, krejčovské

Produkt Nůžky Victorinox 8. 0908. 21, krejčovské zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Nůžky, Objednací kód: EB-98631, výrobce: Victorinox, použití nůžek: krejčovské

Více informací

Nůžky Victorinox 8. 0919. 24, krejčovské

Produkt Nůžky Victorinox 8. 0919. 24, krejčovské zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Nůžky, Objednací kód: EB-98634, výrobce: Victorinox, použití nůžek: krejčovské

Více informací

Tefal Comfort kuchyňské nůžky

Kuchyňské nůžky z řady Comfort od ověřené značky Tefal. Nůžky mají čepel vyrobenou z nerezové oceli s ergonomicky tvarovanou rukojetí z pevného ABS materiálu.

Více informací

Nůžky Victorinox 8. 0906. 16, pro domácí použití

Produkt Nůžky Victorinox 8. 0906. 16, pro domácí použití zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Nůžky, Objednací kód: EB-98639, výrobce: Victorinox, použití nůžek: univerzální

Více informací

Banquet Nůžky na drůbež CULINARIA

Nůžky na drůbež CULINARIA jsou vybaveny zahnutým ostřím pro snadnou manipulaci a rychlé porcování drůbeže. Nůžky jsou vyrobeny z oceli, hladké ergonomické rukojeti jsou vyrobeny z plastu v černé barvě.

Více informací

Nůžky Victorinox 8. 1014. 15, pro domácí použití

Produkt Nůžky Victorinox 8. 1014. 15, pro domácí použití zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Nůžky, Objednací kód: EB-98641, výrobce: Victorinox, použití nůžek: univerzální

Více informací

Nůžky Victorinox 8. 0986. 16, pro domácí použití

Produkt Nůžky Victorinox 8. 0986. 16, pro domácí použití zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Nůžky, Objednací kód: EB-98643, výrobce: Victorinox, použití nůžek: univerzální

Více informací

Nůžky Victorinox 8. 1014. 18, pro domácí použití

Produkt Nůžky Victorinox 8. 1014. 18, pro domácí použití zařazený v: Domácí potřeby > Kuchyňské náčiní > Nůžky, Objednací kód: EB-98637, výrobce: Victorinox, použití nůžek: univerzální

Více informací

Brund EASY CUT nůžky univerzální

Nerezové nůžky univerzální z řady EASY CUT značky BRUND najdou uplatnění v každé kuchyni. Moderní zpracování pro všechny, kteří oceňují každodenní funkčnost a vysokou kvalitu provedení.

Více informací

Tescoma Nůžky na drůbež PRESIDENT (638732.00)

.... Pro větší bezpečnost při skladování jsou vybaveny ochranným pouzdrem a bezpečnostní pojistkou. Nůžky můžete mýt v myčce na nádobí. Pořiďte si tyto špičkové nůžky PRESIDENT, se kterými se stane porcování drůbeže hračkou. Hlavní přednostipro porcování syrové, mražené a tepelně upravené drůbežespeciálně tvarované multifunkční ostříz prvotřídní nerezavějící oceliochranné pouzdro a bezpečnostní pojistkalze mýt v myčce na nádobí

Více informací

Tescoma Nůžky na bylinky PRESTO 15 cm, s dózou (888221.00)

...rá zaručuje dlouhodobou trvanlivost uloženého obsahu. Nůžky disponují třířadou čepelí vyrobenou z prvotřídní nerezové oceli a ergonomickým madlem z odolného plastu, díky kterému budete mít nůžky neustále pod kontrolou. Čerstvé bylinky tak nastříháte nadrobno během krátké chvilky, a to s maximální přesností a jednoduchostí. Klíčové vlastnostiKvalitní nerezové nůžky s třířadou čepelíErgonomické madloPraktická plastová dóza vhodná do myčky

Více informací

Tescoma Nůžky na bylinky PRESTO 20 cm (888220.00)

...a drobnopětiřadá čepel z prvotřídní nerezové ocelirukojeti z odolného plastuochranné plastové pouzdropraktické čistítko pro snadné čištěníSnadné použití a čištěníNůžky se vám budou v ruce pohodlně držet za rukojeti z odolného plastu. Předností je i ochranné plastové pouzdro zelené barvy, na jehož konci se nachází praktické čistítko, pomocí kterého jednoduše nůžky očistíte. Pokud rádi a často používáte při vaření čerstvé bylinky, jsou...

Více informací

FISKARS Nůžky, 21 cm, pro leváky, Classic, oranžové

Délka čepele (stříhající části) je 8 cm. V balení je 1

Více informací

FISKARS Nůžky pružinové, 26 cm, EasyAction Softouch Multi Purpose, šedé

Nůžky na látky Easy Action Micro-Tip s délkou 16 cm ideální pro řezání ke špatně dostupným místům u látek či tkanin. Nůžky mají nerezové nože s přesnou hranou, která klouže po tkaninách pro čisté řezy až po špičku.; Skladem u dodavatele 50-100

Více informací

FISKARS Nůžky krejčovské, 23 cm, RazorEdge Softgrip, oranžové

Krejčovské nůžky Fiskars RazorEdge Softgrip jsou vyrobené z tvrzené oceli a mají precizně naostřené hrany. Nůžky stříhají čistě až do špičky a zůstávají ostré. Delší čepele a větší rukojeti nůžek jsou vhodné na stříhání silnějších tkanin. Ergonomické

Více informací

FISKARS Nůžky krejčovské, 21 cm, RazorEdge Softgrip, oranžové

Krejčovské nůžky Fiskars RazorEdge Softgrip jsou vyrobené z tvrzené oceli a mají precizně naostřené hrany. Nůžky stříhají čistě až do špičky a zůstávají ostré. Nůžky jsou vhodné pro stříhání tkanin a látek. Ergonomické rukojeti jsou potažené měkkou

Více informací

FISKARS Nůžky univerzální, 17 cm, Inspiration, sv.modré

Lehké kompaktní nůžky s dlouhými čepelemi na střihání papíru. Možnost nastavit přítlak čepelí. Možnost nastavit přítlak čepelí.; ; 17 cm; 40 g; Nerezová ocel; Tvrdost: HRC 55; Lze mýt v myčce; Skladem u dodavatele 10-50

Více informací

FISKARS Nůžky kancelářské, 24 cm, Functional Form, bílé

velké ergonomické nůžky, které se pohodlně drží; dlouhé čepele lehce rozstřihnou různé vícevrstvé materiály; Skladem u dodavatele 5-10

Více informací

FISKARS Nůžky na papír, 17 cm, Functional Form, černé

ergonomické, kompaktní nůžky na stříhání lehkých materiálů a papíru; Skladem u dodavatele 10-50

Více informací

FISKARS Nůžky na papír, 18 cm, Essential, černé

dlouhé čepele zaručují jednoduché stříhání; Skladem u dodavatele 10-50

Více informací

FISKARS Nůžky dětské, 13 cm, motiv basketbal,

Bezpečně stříhá různé školní materiály; Pro praváky i leváky; Skladem u dodavatele 10-50

Více informací

FISKARS Nůžky dětské, 13 cm, motiv fotbal,

Bezpečně stříhá různé školní materiály; Doporučený věk: 4+; Pro praváky i leváky; Skladem u dodavatele 10-50

Více informací

FISKARS Nůžky dětské, 18 cm, růžová,

Ergonomicky tvarovaná rukojeť a nepřilnavé čepele pro skvělé stříhání; Doporučený věk: 10+; Skladem u dodavatele 50-100

Více informací

FISKARS Nůžky dětské, 18 cm, modrá,

Ergonomicky tvarovaná rukojeť a nepřilnavé čepele pro skvělé stříhání; Doporučený věk: 10+; Skladem u dodavatele 50-100

Více informací

APLI Nůžky, ozdobné, 13 cm, , zelené

Doporučený věk od 4 let; k tvrořivé činnosti; dokonale stříhají papír a "Eva" pěnovou gumu; Skladem u dodavatele 5-10 ks; ; V balení je

Více informací

LEITZ Titanové nůžky WOW, Růžová

Prémiové titanové nůžky z nerezové oceli. Komfortní ergonomická rukojeť ve výrazném dvoubarevném provedení. Odolné titanové nože vydrží daleko déle ostré než běžné nože. Titanové nože pro přesné stříhaní a dlouhou životnost. Německá, vysoce kvalitní

Více informací

LEITZ Titanové nůžky WOW, Modrá

Prémiové titanové nůžky z nerezové oceli. Komfortní ergonomická rukojeť ve výrazném dvoubarevném provedení. Odolné titanové nože vydrží daleko déle ostré než běžné nože. Titanové nože pro přesné stříhaní a dlouhou životnost. Německá, vysoce kvalitní

Více informací

Nůžky s měkkým úchytem 15cm zelené

Nůžky 15 cm s měkkou, ohebnou rukojetí, balené samostatně na blistru.; Pohodlné stříhání bez otlaků na prstech i po dlouhodobějším držení nůžek.; Balení: 12 ks; Originální balení: 20 x 12

Více informací

Dětské nůžky s chráněnými hroty 13cm 30ks/bal.

30ks v balení. Prodej jen po celém balení. ; Dětské nůžky s bezpečnostní pojistkou a s kulatou celoplastovou koncovkou = nemají ostré hroty. ; Pojistka zabraňuje uplnému sevření nůžek a chrání tak před poraněním.; Anatomicky tvarované pro dětskou ruku.;

Více informací

Dětské nůžky - 3 vzory - 13cm, 24 ks displej (jen celé balení)

24ks v balení. Prodej jen po celém balení. ; Dětské nůžky s kulatou celoplastovou koncovkou = bez ostrých hrotů; V balení tři různě tvarované ostří různých vzorů pro kreativní vystřihování; orig. karton - 8 x 24ks; EAN samostatného výrobku:

Více informací

Kancelářské nůžky 26cm - pogumované - 1ks/bal

Klasické kancelářské nůžky na papír, s pogumovanou rukojetí červenošedé barvy. ; Ostří z kvalitní nerez oceli.; Ve třech velikostech. ; 12 ks v balení. Orig. hromadné balení 10 x 12 ks; EAN samostatného výrobku:

Více informací

Školní nůžky s měřítkem - PRO LEVÁKY 15cm, 1 ks /blistr

Nůžky pro leváky s měřítkem v samostatném balení.; Délka nůžek 15 cm.; 12ks v balení, orig. karton - 20 x 12ks; EAN samostatného výrobku:

Více informací

DOPRODEJ Školní nůžky 13cm , 1 ks / blistr

Klasické dětské školní nůžky na papír, s plastovou rukojetí. ; Ve třech barevných variantách.; 12ks je v balení, orig. karton - 20 x 12ks; EAN samostatného výrobku:

Více informací

Školní nůžky s měřítkem - 13cm, 30 ks mix

Klasické školní nůžky s měřítkem.; Délka ostří 13 cm. V balení mix tří barev.; Dětské nůžky s kulatou koncovkou = bez ostrých hrotů.; 30ks v balení. Prodej jen celé balení. ; orig. karton 8 x 30ks; EAN samostatného výrobku:

Více informací

STAEDTLER Nůžky Noris Club, modré, dětské, 14 cm, pro leváky,

Vysoká kvalita stříhání; Nerezová ocel, zaoblené čepele; Ergonomické měkké rukojetě; Dlouhá životnost; Skladem u dodavatele 50-100

Více informací

STAEDTLER Nůžky Noris Club, modré, dětské, 14 cm,

Vysoká kvalita stříhání; Nerezová ocel, zaoblené čepele; Ergonomické měkké rukojetě; Dlouhá životnost; Skladem u dodavatele 100+

Více informací

CANENCO Dětské nůžky Cars, 13 cm,

Nůžky pro školáky; S motivem autíčka; Skladem u dodavatele 100+

Více informací

VICTORIA Nůžky, 16 cm, , černé

Čepele z nerezavějící ocele; Přesný řez, snadné používání; Skladem u dodavatele 100+

Více informací

CANENCO Dětské nůžky Trolls, 13 cm,

Nůžky pro školáky; S motivem Trola; Skladem u dodavatele 50-100

Více informací

Nůžky s měkkým úchytem,pogumované 15 cm, 12 ks

Nůžky 15 cm s měkkou, ohebnou rukojetí, balené po 12 ks na stojánku.; Pohodlné stříhání bez otlaků na prstech i po dlouhodobějším držení nůžek.; Balení: 12 ks; Originální balení: 8 x 12

Více informací

VICTORIA Nůžky, 21 cm, , černé

Čepele z nerezavějící ocele; Ergonomická rukojeť; Přesný řez, snadné používání; Skladem u dodavatele 100+

Více informací

Tefal Ingenio kuchyňské nůžky K2071314

Speciální nůžky do kuchyně mají ochranný kryt kvůli bezpečnosti a proti ztupení. Nůžky lze rozložit a vyčistit dle potřeby. Nástroje Ingenio značky Tefal v černo červených barvách jsou odolné a vysoce kvalitní.

Více informací

Banquet Nůžky na drůbež CULINARIA dřevěné rukojeti

Nůžky na drůbež CULINARIA jsou vybaveny zahnutým ostřím pro snadnou manipulaci a rychlé porcování drůbeže. Nůžky jsou vyrobeny z oceli, hladké ergonomické rukojeti jsou vyrobeny ze dřeva v hnědé barvě.

Více informací

FISKARS Nůžky univerzální, 21 cm, Inspiration, malinové

Ideální na všechny druhy střihání doma, ve škole nebo v kanceláři. Možnost nastavit přítlak čepelí. Možnost nastavit přítlak čepelí.; ; ?21 cm; ?83 g; ?Nerezová ocel; ?Tvrdost: HRC 55; ?Lze mýt v myčce; Skladem u dodavatele 5-10

Více informací

FISKARS Nůžky univerzální, 21 cm, Essential, černé

ideální na jakékoliv stříhání, doma, ve škole nebo v kanceláři; Skladem u dodavatele 50-100

Více informací

LEITZ Titanové nůžky WOW, Zelená

Prémiové titanové nůžky z nerezové oceli. Komfortní ergonomická rukojeť ve výrazném dvoubarevném provedení. Odolné titanové nože vydrží daleko déle ostré než běžné nože. Titanové nože pro přesné stříhaní a dlouhou životnost. Německá, vysoce kvalitní

Více informací

SINBO STO-6522 Nůžky na bylinky

Sinbo STO-6522 ; ; Nůžky najdou ideální využití v kuchyni při krájení bylinek a přípravě salátu. Mohou být použity i při výrobě dekorací z papíru. Nůžky jsou vyrobeny z ABS plastu a 2CR14 oceli s tloušťkou nože 1,2 mm.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Barva:

Více informací

CS SOLINGEN Nůžky na drůbež POLLO

Materiál. nerezová ocel/plast; -barva: černá/stříbrná; -plastové ergonomické rukojeti;

Více informací

CS SOLINGEN Sada nůžky a nůž FLORINA

-Materiál: nerezová ocel; -barva: stříbrná/černá/červená; -měkčená rukojeť; -pro stříhání papíru, kartonu, ryb, bylinek, drůbež; -nůžky můžete jednoduchým pohybem rozdělat na použití jako ůž nebo ke snadnému

Více informací

CS SOLINGEN Nůžky FLORINA &quot;heavy duty&quot;

-Materiál: nerezová ocel; -barva: stříbrná/černá/červená; -měkčená rukojeť; -magnetický držák; -pro stříhání papíru, kartonu, ryb, bylinek, drůbeže; -nůžky můžete jednoduchým pohybem rozdělat na použití jako ůž nebo ke snadnému čištění; -integrovaný

Více informací

CS SOLINGEN Nůžky s nepřilnavou čepelí do domácnosti 25 cm GOOD4U

-Materiál: nerezová ocel; -potažený povrch; -ergonomické rukojeti; -modrá

Více informací

Podobné fráze:

nuzky foto  •  nuzky 25cm  •  nuzky 45098  •  nuzky 70 cm  •  nuzky bile  •  nuzky cena  •  nuzky kasho  •  nuzky lesni  •  nuzky maped  •  nuzky mikov  •  nuzky na psi  •  nuzky praha  •  nuzky velke  •  nuzky yato  •  nuzky okno  •  profi nuzky  •  retro nuzky  •  rovne nuzky  •  rucni nuzky  •  nuzky 30 cm  •  nuzky 25 cm  •  nuzky 13cm  •  nuzky 14cm  •  nuzky bosch  •  spro nuzky  •  bahco nuzky  •  nuzky na ppr  •  nuzky 24cm  •  nuzky na kov  •  kasho nuzky  •