Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Outdoor a camping  >  Nože  >  Victorinox Spartan

Victorinox Spartan

Nejpoužívanější kapesní nůž pro turistiku a cestování. Počet funkcí 12. * velký nůž * malý nůž * vývrtka * otvírák na konzervy * malý šroubovák (i pro křížové šrouby) * otvírák na láhve * šroubovákem * odstraňovač izolace z drátů * výstružník, bodec * nerezový kroužek na klíče * pinzeta * párátko

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Victorinox Spartan

Doprava: 99 Kč
= 538 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Victorinox Spartan

Patro.cz píše:

Kapesní nůž Victorian Spartan je nejpoužívanější kapesní nůž pro turistiku a cestování. Počet funkcí 12.
Specifikace:

velký nůž
malý nůž
vývrtka
otvírák na konzervy s malým šroubovákem (i pro křížové šrouby)
otvírák na láhve se šroubovákem
odstraňovačem izolace z drátů
výstružník, bodec
nerezový kroužek na klíče
pinzeta
párátko

T.S.BOHEMIA píše:

kapesní nůž, délka 91mm, 12 funkcí, 2x nůž, vývrtka, otvírák na konzervy, 2x šroubovák (i pro křížové šrouby), otvírák na láhve, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko *m

HodinkyTraser.cz píše:

Příběh o úspěchu Victorinox započal “důstojnický” nůž již v roce 1897. Nejnovější generace světově proslulého originálu pokračuje v odkazu tradice, ale zároveň splňuje požadavky dnešní doby s ohledem na funkčnost, uživatelskou přívětivost a kvalitu. Příběh o úspěchu Victorinox započal “důstojnický” nůž již v roce 1897. Nejnovější generace světově proslulého originálu pokračuje v odkazu tradice, ale zároveň splňuje požadavky dnešní doby s ohledem na funkčnost, uživatelskou přívětivost a kvalitu.
Nůž…

Waragod.cz píše:

Popis: Švýcarský otvírací nůž, obsahuje 12 funkcí. Nožík obsahuje: Velkou uzavírací čepel, malou uzavírací čepel, vývrtku, nerezový kroužek na klíče, otvírák na konzervy, malý šroubovák, otvírák na lahve, šroubovák, odstraňovač izolace drátů, direrovač s výstružníkem, pinzetu a párátko,. Nožík je original zn. Victorinox, čili kvalitní provedení, 100% ná použitelnost a praktičnost. Velikost 91mm.Čepel hladká, střenka plastová leštěná, otevírání obouruční, počet funkcí 12, velikost nože 91mm. Jeden z nejklasičtějších švýcarských nožíků, který nemá problém vydržet i 10 let v pohotovosti. Nůž také prodáváme iv červeném provedení.Nevíte, co přesně koupit muži ať už ke svátku, nebo jen tak pro potěšení? Kvalitním švýcarským nožíkem Victorinox nepohrdne žádný muž :)Kapesní nůž obsahuje: 1. Velká uzavírací čepel 2. Malá uzavírací čepel 3. Vývrtka 4. Otvírák na konzervy 5. Malý šroubovák (i pro křížové šrouby) 6. Otvírák na láhve 7. Šroubovák 8. Odstraňovač izolace drátů 9. Děrovač, výstružník 10. Nerezový kroužek na klíče 11. Pinzeta 12. PárátkoPoužití: Do přírody, pomocník na doma, do lesa, stanovačke, rybačky a podobně.Materiál: Plastová střenka leštěná, všechny komponenty z nerez oceliVelikost: 91mmVýhody: Praktické rozměry a využití, značka Victorinox.

Alza.cz píše:

Nůž zavírací, 12 funkcí, délka čepele 6 cm, celková délka 9,1 cm, hmotnost 59 g
Victorinox SPARTAN je kapesním zavíracím nožem, který zaujme již na první pohled moderním designem. Kromě toho vyniká svým praktickým provedením a dokonalou přenosností. Nůž disponuje 12 funkcemi, díky nimž je nepostradatelným doplňkem do campingové výbavy. Skrývá v sobě nůž s malou a velkou čepelí, vývrtku, otvírák na konzervy, šroubovák, otvírák na lahve se šroubovákem, odstraňovač izolace drátu, výstružník, kroužek na klíč, pinzetu a párátko. Victorinox CLASSIC SD využijete na cestách i na outdoorových výpravách a výletech. Klíčové vlastnosti nože Victorinox SPARTAN transparentního modrého 91 mmKapesní zavírací nůž v moderním designuIdeální pro kempování a outdoorové výpravyVictorinox SPARTAN se 12 funkcemiBarevné provedení: modré Rozměry:91 × 26,5 × 14,5 mm Délka čepele:60 mm Hmotnost:59 g

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Kapesní nůž VICTORINOX Spartan
Nejpoužívanější kapesní nůž pro turistiku a cestování. Počet funkcí 12.
Ti, kteří potřebují být neustále připraveni na vše, si berou svůj kapesní nůž všude. Již od roku 1897 je švýcarský armádní nůž spolehlivým nástrojem při mnoha dobrodružstvích na celém světě. Ať prozkoumáváte města, dna oceánů, hory nebo vesmír, švýcarský kapesní nůž je společník, na kterého se můžete spolehnout.

Příběh o úspěchu Victorinox započal “důstojnický” nůž již v roce 1897. Nejnovější generace světově proslulého originálu pokračuje v odkazu tradice, ale zároveň splňuje požadavky dnešní doby s ohledem na funkčnost, uživatelskou přívětivost a kvalitu. Elektronické součástky jako digitální hodiny s alarmem předurčují "důstojnický nůž" k tomu, aby se stal nezbytnou výbavou na dovolenou či služební cestu. Součástí je také výškoměr, barometr a teploměr, což dává legendárnímu kapesnímu noži zcela jiný rozměr. Můžete jej totiž použít jako spolehlivý navigační přístroj pro náročné horské túry nebo horolezecké exkurze.

Vybavení nože:
- velký nůž
- malý nůž
- vývrtka
- otvírák na konzervy s malým šroubovákem (i pro křížové šrouby)
- otvírák na láhve se šroubovákem
- odstraňovačem izolace z drátů
- výstružník, bodec
- nerezový kroužek na klíče
- pinzeta
- párátko

Tadytuto s.r.o. píše:

Nůž zavírací SPARTAN Victorinox černý
Pravý švýcarák. Jako důstojnický nůž jej zná nejen švýcarská armáda, ale např. též německý Bundeswehr.Na cestách za dobrodružstvím, na rybách, na chatě i doma, a byl i na palubě raketoplánu Discovery. Záleží jen na Vás, kde jej budete potřebovat Vy.
Parametry nože VICTORINOX Spartan
Hmotnost - 59g
Počet funkcí: 12
Délka čepele - 68mm
Délka rukojeti - 90mm
Délka otevřeného nože - 158mm
Pojistka - ne
Klip - ne
Ostří - hladké
Materiál čepele - speciální chrom-molybdenová ocel tvrdosti 56RC
Materiál rukojeti - černý plast
Doživotní záruka na výrobní vady a zpracování
Velikost popisovacího pole: 58x12mm dle tvaru
Nástroje nože VICTORINOX Spartan
Velký zavírací nůž
Malý zavírací nůž
Otvírák na lahve
Velký šroubovák
Ostrtaňovač izolace / ohýbač drátů
Otvírák na konzervy
Malý šroubovák (i pro křížové šrouby)
Vývrtka
Výstružník / bodec
Pinzeta
Párátko
Kroužek na uchycení
Proč darovat nůž VICTORINOX Spartan s gravírováním?
Protože darovat nůž Victorinox je výborný nápad. A darovat jej opatřený laserovou rytinou je nápad ještělepší. Zcela originální kousek z něj udělá dle Vašeho návrhu vytvořené gravírování provedené přesnýmvláknovým laserem. Osobní dárek jen pro konkrétního příjemce. Nůž Victorinox s popisem spolehlivě obstojí také jako firemní dárek.

ARMY-SURPLUS PŘEROV píše:

Victorinox Spartan Camo kapesní zavírací nůž multifunkční
Kapesní nůž o velikosti 91 mm vhodný pro běžné použití, cestování a turistiku.
vysoce kvalitní švýcarský kapesní nůž
střenka s helvétským křížem
12 funkcí
obsahuje nástroje:
velký nůž
malý nůž
vývrtka
otvírák na konzervy s malým šroubovákem (i pro křížové šrouby)
otvírák na láhve se šroubovákem
odstraňovač izolace z drátů
výstružník, bodec
nerezový kroužek na klíče
pinzeta
párátko

Barva: maskovací
Rozměry: 91 x 27 x 15 mm
Materiál:
čepel: nerezová ocel 440
střenka: plast (ABS/Cellidor)
Hmotnost: cca 59 g
Výrobce: Victorinox

HodinkyWenger.cz píše:

Zástupce nové kolekce nožů ONYX BLACK. Tato kolekce je elegantní, odvážná a svůdná. Každý nůž je ošetřen polyspektrálním procesem, kdy je na nerezovou ocel aplikována vrstva oxidu chromitého, aby vznikl monochromní povrch. Nejpoužívanější kapesní nůž pro turistiku a cestování. Počet funkcí 12.
Zástupce nové kolekce nožů ONYX BLACK. Tato kolekce je elegantní, odvážná a svůdná. Každý nůž je ošetřen polyspektrálním procesem, kdy je na nerezovou ocel aplikována vrstva oxidu chromitého, aby vznikl monochromní…

Parametry Victorinox Spartan

Výrobce Victorinox
Typ Multifunkční
Vývrtka Ano
Odstraňovač izolace Tento nástroj pomáhá odstranit izolaci z drátů. Ano
Pinzeta Ano
Párátko Ano
Otvírák na konzervy Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: