Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Outdoor a camping  >  Nože  >  Victorinox Huntsman

Victorinox Huntsman

Kapesní nůž o velikosti 91 mm s nůžkami a pilkou na dřevo, vhodný pro cestování a turistiku. Počet funkcí 15. velký nůž malý nůž vývrtka otvírák na konzervy malý šroubovák (i pro křížové šrouby) otvírák na láhve šroubovák odstraňovač izolace z drátů výstružník, bodec nerezový kroužek na klíče pinzeta párátko nůžky víceúčelový háček pilka na dřevo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Victorinox Huntsman

Doprava: 99 Kč
= 848 Kč
Skladem
Do obchodu
Informace v obchodě
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis Victorinox Huntsman

Patro.cz píše:

Kapesní nůž Victorinox Huntsman je o velikosti 91 mm s nůžkami a pilkou na dřevo, vhodný pro cestování a turistiku. Počet funkcí 15.
Specifikace:
 

velký nůž
malý nůž
vývrtka
otvírák na konzervy s malým šroubovákem (i pro křížové šrouby)
otvírák na láhve s šroubovákem
odstraňovač izolace z drátů
výstružník, bodec
nerezový kroužek na klíče
pinzeta
párátko
nůžky
víceúčelový háček
pilka na dřevo

EuroKing píše:

Převodník energie:
Typ: Kapesní nůž
Vybavení:
Počet funkcí: 15
Nůž se zámkem nahoře: ne
Všeobecné:
Vnější materiál: Plast
Tvar čepele: Drop Point
Tvrdost čepele (hrc): 56
Barva: červená
Délka (mm): 91
Výška (mm): 21
Hmotnost (g): 97

Waragod.cz píše:

Popis: Švýcarský otvírací nůž, obsahuje 15 funkcí. Nožík obsahuje: Velkou uzavírací čepel, malou uzavírací čepel, vývrtku, nerezový kroužek na klíče, otvírák na konzervy, malý šroubovák, otvírák na lahve, šroubovák, odstraňovač izolace drátů, direrovač s výstružníkem, pinzetu a párátko, nůžky, víceúčelový hák, pilka na dřevo. Nožík je original zn. Victorinox, čili kvalitní provedení, 100% ná použitelnost a praktičnost. Velikost 91mm.Čepel hladká, střenka plastová leštěná, otevírání obouruční, počet funkcí 15, velikost nože 91 mm. Pokud hledáte nůž nepříliš drahý ale zato se spoustou vychytávek, a nevíte si vybrat, určitě doporučujeme tento. Má všechno, co by švýcarský nůž měl mít. Od dokonale nabroušeného nože, přes nůžky až po šroubováky. Koupí tohoto modelu určitě nic nezkazíte. Tento model je možné si u Nás zakoupit iv červené barvě nebo i maskáčovém provedení .Nevíte, co přesně koupit muži ať už ke svátku, nebo jen tak pro potěšení? Kvalitním švýcarským nožíkem Victorinox nepohrdne žádný muž :)Kapesní nůž obsahuje: 1. Velká uzavírací čepel 2. Vývrtka 3. Otvírák na konzervy 4. Malý šroubovák (i pro křížové šrouby) 5. Otvírák na láhve 6. Šroubovák 7. Odstraňovač izolace drátů 8. Děrovač, výstružník 9. Nerezový kroužek na klíče 10. Pinzeta 11. Párátko 12. Nůžky 13. Víceúčelový hák 14. Uzavírací čepel malá 15. Pilka na dřevo Použití: Do přírody, pomocník na doma, do lesa, stanovačke, rybačky a podobně.Materiál: Plastová střenka leštěná, všechny komponenty z nerez oceliVelikost: 91mmVýhody: Praktické rozměry a využití, značka Victorinox.

T.S.BOHEMIA píše:

kapesní nůž, délka 91mm, 15 funkcí, 2x nůž, vývrtka, otvírák na konzervy a na láhve, 2x šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, bodec, kroužek na klíče, pinzeta, párátko, nůžky, víceúčelový háček, pilka (dřevo)

ARMY-SURPLUS PŘEROV píše:

Victorinox Huntsman Navy Camouflage kapesní zavírací nůž 1.3713.942
Kapesní nůž o velikosti 91 mm je vybaven například nůžkami,pilkou na dřevo a mnoha dalšími funkcemi,vhodný pro běžné použití, cestování a turistiku.
vysoce kvalitní švýcarský kapesní nůž
střenka s helvétským křížem
15 funkcí
obsahuje nástroje:
velký nůž
malý nůž
vývrtka
otvírák na konzervy s
- malým šroubovákem (i pro křížové šrouby)
otvírák na láhve s
- šroubovákem
- odstraňovač izolace z drátů
výstružník, bodec
nerezový kroužek na klíče
pinzeta
párátko
nůžky
víceúčelový háček
pilka na dřevo

Barva: maskovací
Rozměry: (délka x šířka x výška) 91 x 26,5 x 21 mm
Materiál:
čepel: nerezová ocel 440
střenka: plast (ABS/Cellidor)
Hmotnost: cca 106 g
Výrobce: Victorinox

Helveti.cz píše:

Kapesní nůž o velikosti 91 mm s nůžkami a pilkou na dřevo, vhodný pro cestování a turistiku. Počet funkcí 15. Kapesní nůž o velikosti 91 mm s nůžkami a pilkou na dřevo, vhodný pro cestování a turistiku. Počet funkcí 15.

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Kapesní nůž VICTORINOX Huntsman Kapesní nůž o velikosti 91 mm s nůžkami a pilkou na dřevo, vhodný pro cestování a turistiku. Počet funkcí 15. Ti, kteří potřebují být neustále připraveni na vše, si berou svůj kapesní nůž všude. Již od roku 1897 je švýcarský armádní nůž spolehlivým nástrojem při mnoha dobrodružstvích na celém světě. Ať prozkoumáváte města, dna oceánů, hory nebo vesmír, švýcarský kapesní nůž je společník, na kterého se můžete spolehnout. Příběh o úspěchu Victorinox započal “důstojnický” nůž již v roce 1897. Nejnovější generace světově proslulého originálu pokračuje v odkazu tradice, ale zároveň splňuje požadavky dnešní doby s ohledem na funkčnost, uživatelskou přívětivost a kvalitu. Elektronické součástky jako digitální hodiny s alarmem předurčují "důstojnický nůž" k tomu, aby se stal nezbytnou výbavou na dovolenou či služební cestu. Součástí je také výškoměr, barometr a teploměr, což dává legendárnímu kapesnímu noži zcela jiný rozměr. Můžete jej totiž použít jako spolehlivý navigační přístroj pro náročné horské túry nebo horolezecké exkurze. Vybavení nože: - velký nůž - malý nůž - vývrtka - otvírák na konzervy s malým šroubovákem (i pro křížové šrouby) - otvírák na láhve s šroubovákem - odstraňovač izolace z drátů - výstružník, bodec - nerezový kroužek na klíče - pinzeta - párátko - nůžky - víceúčelový háček - pilka na dřevo

Tadytuto s.r.o. píše:

Nůž kapesní HUNTSMAN Victorinox Navy Camouflage
Až dostanete chuť být chvíli off-line a opustit vyšlapané chodníčky, můžete se na něj spolehnout. Nenechá vás ve štychu.
Parametry nože VICTORINOX Huntsman
Hmotnost - 97g
Počet funkcí: 15
Délka čepele - 68mm
Délka rukojeti - 90mm
Délka otevřeného nože - 158mm
Pojistka - ne
Klip - ne
Ostří - hladké
Materiál čepele - speciální chrom-molybdenová ocel tvrdosti 56RC
Materiál rukojeti - plast ( ABS )
Doživotní záruka na výrobní vady a zpracování
Velikost popisovacího pole: 58x12mm dle tvaru
Nástroje nože VICTORINOX Huntsman
Velký nůž
Malý nůž
Vývrtka
Otvírák na konzervy
Malý šroubovák 3 mm
Otvírák na láhve
Velký šroubovák 6 mm
Odstraňovač izolace z drátů
Výstružník, bodec
Pinzeta
Párátko
Pružinové nůžky
Víceúčelový háček
Pilka na dřevo
Nerezový kroužek na klíče
Proč darovat nůž VICTORINOX Huntsman s gravírováním?
Když se máte na někoho spolehnout, musíte mu věřit a mít k němu vztah. Přesným vláknovým laseremvygravírované jméno či třeba monogram majitele je přesně tím, co takový vztah pomáhá navázat.Tohle prostě není obyčejný dárek, to je dárek osobní, přesně směrovaný. Dárek, který promlouvá.Ocení ho každý chlap a určitě se neztratí ani jako firemní dárek pro váženého obchodního partnera.

Steelman.cz píše:

Nůž Victorinox Huntsman Signature 1.3713
Švýcarské důstojnické nože Victorinox jsou známé svou multifunkčností po celém světě již více než 120 let. Společnost Victorinox Vám nabízí přes 800 různých typů nožů, a to švýcarské důstojnické nože Victorinox, kapesní nože Victorinox, řemeslné nože Victorinox, nože Victorinox pro domácnost a řeznické nože Victorinox. Nože Victorinox jsou dostatečně malé na nošení jako přívěšek na klíčích, ale dostatečně velké na to, aby byly nápomocné při každodenním použití. Navzdory malé velikosti jsou kapesní nože Victorinox plně funkční v každé situaci. Na čepele nožů Victorinox je použita speciální chrom-molybdenová ocel na nože. Po zakalení mají nože Victorinox čepele tvrdé 56 HRc. Pilky na dřevo, nůžky a pilníky na nehty mají tvrdost 53 HRc, šroubováky, otvírače konzerv a šídla 52 HRc a vývrtky 49 HRc. Pilka a pilník na kov jsou kalené a tvrdě chromované, takže jimi lze pilovat železo a ocel. Kapesní nože Victorinox představují vhodný dárek pro ženy a muže, nebo limitovaná vydání nožů jsou vhodná do sbírky. V případě používání loga Vaší společnosti jsou nože Victorinox přiměřeným korporátním dárkem pro ty nejvýznamnější obchodní partnery.
Detail produktu:
Nože Victorinox - Nůž Victorinox Huntsman Signature 1.3713 Délka nože: 91 mm
Kapesní nůž obsahuje funkce:

velký nůž
malý nůž
vývrtka
otvírák na konzervy s
- malým šroubovákem (i pro křížové šrouby)
otvírák na láhve s
- šroubovákem
- odstraňovač izolace z drátů
výstružník, bodec
nerezový kroužek na klíče
pinzeta
párátko
nůžky
víceúčelový háček
pilka na dřevo

Gravírování: Na nůž je možnost nechat na čepel jméno, monogram či logo.Gravírování provádíme diamantovou gravírkou, která umí také vytisknou fotografie do jakéhokoli materiálu(včetně oceli). Gravírování standardně umísťujeme na stranu čepele.Do nože je možné gravírovat text nebo grafiku. Vaši ...

Alza.cz píše:

Nůž zavírací, 13 funkcí, celková délka 9,1 cm, hmotnost 95 g
Máte v plánu koupi univerzálního zavíracího nože? Victorinox Huntsman Wood 91 mm vlašský ořech je nadstandardně vybavený, víceúčelový nůž, který vás nezklame za žádných okolností. Obsahuje nůž, plochý šroubovák, otvírák na láhve, nůžky, kroužek na klíče, otvírák na konzervy, vývrtka, pilka na dřevo, odstraňovač izolace drátů, výstružník, víceúčelový háček a bodec, takže budete vždy disponovat celou řadou nástrojů. V batohu nebude překážet a využijete ho na cestách. Nebude pro vás zátěží, díky hmotnosti 95 g. Celková délka nože je 9,1 cm. Nůž Victorinox potěší precizním zpracováním a odolností, díky které zůstane dlouho ostrý. Významné vlastnosti nože se zavírací čepelí Victorinox Huntsman Wood 91 mm vlašský ořech Jde o zavírací nůž, který nahradí mnoho nástrojů 13 funkcí v sympaticky malém provedení Součástí nože je nůž, plochý šroubovák, otvírák na láhve, nůžky, kroužek na klíče, otvírák na konzervy,...

Parametry Victorinox Huntsman

Výrobce Victorinox
Typ Multifunkční
Nůžky Ano
Pinzeta Ano
Vývrtka Ano
Odstraňovač izolace Tento nástroj pomáhá odstranit izolaci z drátů. Ano
Párátko Ano
Otvírák na konzervy Ano
Pilka na dřevo Ano

Podobné produkty

Podobné fráze:

Victorinox Huntsman •  vreckove nuz victorinox huntsman modry   •  vreckove nuz victorinox huntsman cerveny   •  victorinox huntsman maskace 91 mm   •  victorinox huntsman maskac 91 mm   •  kapesni nuz victorinox huntsman lite   •  kapesni nuz victorinox huntsman modry   •  kapesni nuz victorinox huntsman silvertech   •  victorinox swiss army knife huntsman   •  nuz kapesni victorinox huntsman cervena   •  kapesni nuz victorinox huntsman cerveny   •  kapesni nuz victorinox huntsman maskacovy   •  victorinox huntsman 91 mm cerny   •  victorinox huntsman 91 mm bily   •  victorinox huntsman cerny 91 mm   •  victorinox huntsman cervena 91 mm   •  kapesni nuz victorinox huntsman stribrny   •  victorinox huntsman cerveny doprava zdarma   •  nuz victorinox huntsman barva cervena   •  nuz victorinox huntsman barva cerna   •  kapesni nuz victorinox huntsman se vzorem   •  nuz victorinox 1 3713 huntsman cerveny   •  nuz victorinox 1 3713 huntsman desert   •  victorinox 1 7915 t huntsman lite   •  kapesni nuz victorinox huntsman 1 3713   •  nuz victorinox huntsman 1 3713 94   •  victorinox 1 3713 t huntsman ruby   •  victorinox huntsman cerveny 91mm 1 3713   •  victorinox 1 3713 t7 huntsman silvertech   •  nuz victorinox huntsman lite 1 7915 t   •  nuz victorinox 1 7915 t huntsman lite   •