Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Outdoor a camping  >  Nože  >  VICTORINOX Forester

VICTORINOX Forester

Kapesní nůž o velikosti 111 mm s odtlačnou pojistkou čepele. Počet funkcí 12. velký zavírací nůž vývrtka otvírák na konzervy malý šroubovák otvírák na láhve šroubovák odstraňovač izolace z drátů výstružník, průbojník nerezový kroužek na klíče pinzeta párátko pilka na dřevo

Doporučujeme

Všechny nabídky pro VICTORINOX Forester

Popis VICTORINOX Forester

Waragod.cz píše:

Popis: Švýcarský otvírací nůž, obsahuje 12 funkcí. Nožík obsahuje: Velkou uzavírací čepel, vývrtku, nerezový kroužek na klíče, otvírák na konzervy, malý šroubovák, otvírák na lahve, šroubovák, odstraňovač izolace drátů, direrovač s výstružníkem, pilku na dřevo, pinzetu a párátko .. Nožík je original zn. Victorinox, čili kvalitní provedení, 100% ná použitelnost a praktičnost. Velikost 111mm. Od svého příbuzného nože NOMAD se liší jedině v tom, že obsahuje navíc pilku na dřevo.Čepel hladká, střenka plastová matná, otevírání obouruční, počet funkcí 11, pojistka v těle nože, velikost nože 111 mm.Nevíte, co přesně koupit muži ať už ke svátku, nebo jen tak pro potěšení? Kvalitním švýcarským nožíkem Victorinox nepohrdne žádný muž :)Kapesní nůž obsahuje: 1. Velká uzavírací čepel 2. Vývrtka 3. Otvírák na konzervy 4. Malý šroubovák (i pro křížové šrouby) 5. Otvírák na láhve 6. Šroubovák 7. Odstraňovač izolace drátů 8. Děrovač, výstružník 9. Nerezový kroužek na klíče 10. Pinzeta 11. Párátko 12. Pilka na dřevoPoužití: Do přírody, pomocník na doma, do lesa, stanovačke, rybačky a podobně.Materiál: Plastová střenka matná, všechny komponenty z nerez oceliVelikost: 111mmVýhody: Praktické rozměry a využití, značka Victorinox.

Gamisport.cz - sport a outdoor píše:

Nůž Victorinox Forester 0.8363.3 Počet
funkcí 12.

velký zavírací nůž
vývrtka
otvírák na konzervy s
- malým šroubovákem
otvírák na láhve se
- šroubovákem
- odstraňovačem izolace z drátů
výstružník, průbojník
nerezový kroužek na klíče
pinzeta
párátko
pilka na dřevo
Nože a mačety » Multifunkční nože » Nůž Victorinox Forester 0.8363.3

HodinkyWenger.cz píše:

Kapesní nůž Forester od lety prověřené značky Victorinox nabídne nůž o velikosti 111 mm s odtlačnou pojistkou čepele a spoustou dalších funkcí.
Nůž Victorinox Forester je vybaven celkem 12 funkcemi a má délku 111 mm, což z něj dělá univerzálního pomocníka při toulkách přírodou. Kvalitní ocel švýcarské kvality vás nezklame za žádné situace, mezi dalšími funkcemi určitě oceníte otvírák na konzervy, pilku na dřevo, vývrtku nebo třeba pinzetu.
Funkce nože
velký zavírací nůž
vývrtka
otvírák na konzervy s
-…

ARMY-SURPLUS PŘEROV píše:

Victorinox Forester Wood kapesní zavírací nůž s pilkou
vysoce kvalitní švýcarský kapesní nůž
střenka s helvétským křížem
10 funkcí
bezpečnostní pojistka proti samovolnému uzavření nože Linerlock
obsahuje nástroje:
velký zavírací nůž
vývrtka
otvírák na konzervy s malým šroubovákem
otvírák na láhve se šroubovákem
odstraňovač izolace z drátů
výstružník, průbojník
nerezový kroužek na klíče
pilka na dřevo

Barva: hnědá
Rozměry: 11,1 cm
Materiál:
čepel: nerezová ocel 440
ergonomická střenka: ořechové dřevo
Hmotnost: cca 126 g
Výrobce: Victorinox

Alza.cz píše:

Nůž zavírací, 10 funkcí, délka čepele 7,9 cm, celková délka 11,1 cm, hmotnost 126 g
Hledáte na cesty univerzální zavírací nůž? Victorinox Forester Wood je multifunkční typ nože, který vás nenechá na holičkách za žádné situace. Ukrývá se v něm nůž, plochý šroubovák, otvírák na láhve, kroužek na klíče, otvírák na konzervy, vývrtka, pilka na dřevo, odstraňovač izolace drátů, průbojník a výstružník, takže budete vždy disponovat celou řadou nástrojů. V kapse ani v batohu nebude překážet a bude vaším praktickým pomocníkem. Nijak zvlášť se vám nepronese, váží 126 g. Celková délka nože je 11,1 cm. Nůž Victorinox jistě nezklame bezchybným provedením i odolností, díky níž si nůž udrží čepel dlouho ostrou. Rozhodující vlastnosti zavíracího nože Victorinox Forester Wood Jedná se zavírací nůž, který nahradí mnoho nástrojů 10 nástrojů v jediném kompaktním provedení Disponuje nástroji jako je nůž, plochý šroubovák, otvírák na láhve, kroužek na klíče, otvírák na...

Parametry VICTORINOX Forester

Výrobce Victorinox
Typ Multifunkční
Vývrtka Ano
Bezpečnostní pojistka Pojistka zabraňuje samovolnému zavření nože. Ano
Odstraňovač izolace Tento nástroj pomáhá odstranit izolaci z drátů. Ano
Pinzeta Ano
Párátko Ano
Otvírák na konzervy Ano
Pilka na dřevo Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: