Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Notebooky - příslušenství  >  Dell 492-BBNU

Dell 492-BBNU

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 516 Kč
Porovnat 7 obchodů
Kompaktní adaptér DellTM USB 3.0 na HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0 Slayer představuje řešení plug-and-play pro připojení externího monitoru a dalších běžných zařízení k notebooku. Má také ethernetový port, což znamená, že nahrazuje až tři adaptéry a šetří místo na pracovním stole i v brašně. Port USB 2.0 v adaptéru je stále k dispozici a i nadále nabízí možnost připojení periferních zařízení USB. Tent...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Dell 492-BBNU

Popis Dell 492-BBNU

Svět Počítačů píše:

DELL adaptér USB 3.0 Druh kabelu: RedukceBarva: ČernáUrčeno pro: Notebook, PC Konektory Počet konektorů: 5Z konektoru: USB A samecDo konektoru: D-Sub (VGA) samice, HDMI A samice, RJ-45 samice, USB A samiceKonektory: D-Sub (VGA), HDMI, RJ-45, USB 3.0.

SOFTCOM.cz píše:

Dell adaptér USB 3.0 na HDMI / VGA / Ethernet / USB 2.0
PN: 492-BBNU

Funkce a výhody
Náhrada za několik adaptérů
Kompaktní adaptér Dell USB 3.0 na HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0 představuje řešení plug-and-play pro připojení externího monitoru a dalších běžných zařízení k notebooku. Adaptér má i ethernetový port, což znamená, že nahrazuje až tři adaptéry a šetří místo na pracovním stole i v brašně. Port USB 2.0 v adaptéru je stále k dispozici a i nadále nabízí možnost připojení periferních zařízení USB.

Vyberte si vdeovýstup VGA nebo HDMI
Přes port VGA nebo HDMI můžete k mobilnímu počítači připojit externí monitor. Tento adaptér Dell umožňuje flexibilně rozšířit počítač o širokou škálu monitorů a podporuje produktivitu při práci s více aplikacemi.

Ethernetový port pro připojení ke kabelové síti
Adaptér Dell USB 3.0 na HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0 umožňuje v případě potřeby připojit notebook přes ethernetový port ke kabelové síti. Díky němu se můžete připojit k Internetu a pokračovat v produktivní práci prakticky v jakémkoli prostředí.

Port USB 2.0 slouží k připojení dalších periferních zařízení
Adaptér Dell umožňuje přidávání prostředků pro zvýšení produktivity, aniž byste museli obětovat konektivitu USB. Přes port USB 2.0 můžete snadno připojovat řadu běžných periferních zařízení, jako jsou tiskárny, skenery či externí pevné disky.

Obsah balení
Adaptér Dell USB 3.0 na HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Dell Adaptér USB 3.0 to HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0 (492-BBNU) od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ASB-SKDE492-BBNU - Kompaktný adaptér Dell™ – USB 3.0 to HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0 poskytuje riešenie typu plug-and-play na pripojenie prenosného počítača alebo notebooku k externým zobrazovacím zariadeniam alebo k inému základnému príslušenstvu. Obsahuje tiež port siete Ethernet a môže teda nahradiť až tri hardvérové kľúče a šetriť tak váš...

Alza.cz píše:

Redukce
Kompaktní adaptér DellTM USB 3.0 na HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0 představuje řešení plug-and-play pro připojení externího monitoru a dalších běžných zařízení k notebooku. Má také ethernetový port, což znamená, že nahrazuje až tři adaptéry a šetří místo na pracovním stole i v brašně. Rozšíření pro váš notebookKompaktní adaptér DellTM USB 3.0 na HDMI/VGA/Ethernet/USB 2.0 představuje řešení plug-and-play pro připojení externího monitoru a dalších běžných zařízení k notebooku. Má také ethernetový port, což znamená, že nahrazuje až tři adaptéry a šetří místo na pracovním stole i v brašně.  Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Vychytávka pro každodenní použití Jedna redukce umí:Náhradu za několik adaptérůVideo výstup VGA nebo HDMI pro pohodlné připojení externích obrazovek nebo...

Parametry Dell 492-BBNU

Výrobce Dell

Podobné produkty

Podobné fráze: