Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Nosiče a autoboxy  >  Nosiče a držáky na kola  >  Thule Freeride 532

Thule Freeride 532

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 490 Kč
Porovnat 10 obchodů
Thule 532 FreeRide

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Thule Freeride 532

Popis Thule Freeride 532

Stresni-nosice.cz píše:

Nejnovější nosič jízdních kol THULE FreeRide 532 s exklusivním designem a vysokou kvalitou v titanové barvě! Robustní konstrukce se snadným nakládáním. Uzamykatelný je nosič kol k příčníku i jízdní kolo k nosiči. Extra bezpečný díky měkké ochraně držáku rámu, je možné ho použít do průměru rámu až 70 mm, ovláné rámy max. 65x80 mm. Montáž na černé tyče s přiloženými třmeny, maximální rozměr tyče 58x30 mm. Na hliníkové aero tyče je montáž s pomocí T-adapteru, který je nově součástí každého nosiče. Nastavitelné pásky na různé velikosti pneumatik. Schváleno dle norem City-Crash a TUV-GS.DOPRAVA ZDARMA!!

TimKutil píše:

Střešní nosič kol Thule FreeRide 532 má elegantní titanový design. Thule FreeRide 532 je vybaven nastavitelnými, rychle uvolnitelnými pásky pro všechny rozměry pneumatik. Důmyslné držáky kol usnadňují nakládání. Nosič Thule FreeRide 532 je včetně t-adaptérů!

Nakupka.cz píše:

Produkt Střešní nosič kol Thule Freeride 532 s t- adaptéry zařazený v: Střešní boxy, nosiče > Nosiče na kola > Nosiče kol na střechu, Objednací kód: AU-27333, výrobce: Thule, pro rámy kol: 22-80 mm, montáž na aero tyče: ano, montáž na čtyřhranné tyče: ano, připevnění kola: rám-kolo, samonastavovací držák rámu: ne, rychloupínací popruhy: ano, zamčení nosiče k nosiči: ne, zamčení kola k nosiči: ne, přepravní kapacita: 1x kolo, systém jednoho klíče: ne, pro elektrokola: ne

eoshop.cz píše:

Thule FreeRide 532 Vlastnosti Držák rámu s rychloupínákem je vhodný pro většinu rámů až do rozměru 80 mm. Rychloupínací popruhy, které jsou opatřeny návleky pro ochranu kol, bezpečně zajišťují kola ve správné poloze (lze je přizpůsobit různé velikosti kol). Uzamykatelné – kolo lze uzamknout k nosiči a nosič kol ke střešnímu nosiči (zámky jsou součástí balení). Maximální povolená hmotnost jednoho kola je 17 kg. Adaptéry do T-drážky (20 x 20 mm) jsou součástí dodávky pro účely montáže nosiče přímo na T-drážky nosných tyčí. Splňuje standard CityCrash. Technická specifikace Nosnost: 17 kg Rozměry: 149 cm x 21 cm x 8.4 cm Hmotnost: 3.5 kg Vhodný pro maximální rozměry rámu s oválnými trubkami: 65x80 m Vhodný pro maximální rozměry kol: 3" Kompatibilní s rychloupínacími osami: Ano Vhodné pro střešní nosiče s T-drážkami 20 x 20 mm: Ano Vhodné pro střešní nosiče s T-drážkami 24 x 30 mm: Ano, Je nutný adaptér: T-track adaptér 889-3 Vhodné pro střešní nosiče s čtyřhrannou tyčí: Ano Kompatibilní se systémem jednoho klíče: Ano

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Dynamický design s ohýbanými nosnými rameny pro lepší vzhled na střeše. Jednoduché a rychlé upevnění držáků díky rychloupínacímu systému. Vč. adaptéru T drážka·Titanová barva·Skládací·Testováno City Crash Nosič na jídzní na kolo Thule Freeride T-Track 532002 532 od výrobce Thule v kategorii Auto|Autodoplňky, Car Styling|Venkovní autodoplňky, car styling|Nosič jízdních kol. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry Thule Freeride 532

Výrobce Thule

Podobné produkty

Podobné fráze: