Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Návleky na penis  >  You2Toys Návlek na peni

You2Toys Návlek na penis

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Latexový návlek na penis a varlata, který pevně oddělí varlata od penisu a sevře je společně s kořenem, čímž docílíte pevnějšího a tvrdšího údu, udržuje penis déle ve ztopořeném stavu a zvedá varlata výše a obnažuje je pro dráždění rukou partnerky. Tvar návleku po nasazení vyvolává pocit sevření rukou, částečným tlakem na varlata dochází také k většímu dráždění. Variabilní velikost, pružný latexo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro You2Toys Návlek na penis

Popis You2Toys Návlek na penis

SEX je NÁŠ.cz píše:

Set kroužku a návleku, který potěší oba partnery. Set obsahuje modrý návlek na penis s výčnělky a fialový kroužek na penis s bodlinkami, které budou jemně dráždit partnerku. Oba jsou vyrobené z příjemného gelového materiálu s velmi roztažitelným průměrem.

Sexshop 4sex píše:

Návlek na penis Tailor Crystal transparentní barvy prodlouží váš penis až o 4 cm! Tuto super pomůcku si upravíte sám dle velikosti svého penisu a jedno jestli ho máte dlouhého pět nebo deset centimetrů. Délka tohoto super návleku je 23 cm, délka pevného žaludu jsou 4 cm. Je to snadné, změříte a ustřihnete přesně na svoji míru. Navíc je návlek opatřen výstupky pro dráždění, což děvčata milují. Váš penis bude silnější a delší, také se prodlouží vaše výdrž a díky pevnému žaludu a dráždivým výstupkům dovedete svou partnerku k rychlejšímu a hodnotnějšímu orgasmu.
Parametry:

Barva: transparentní
Materiál: TPR
Rozměry: délka cca 23 cm, průměr 3,5 - 4 cm
Voděodolnost: ano

Evibrator.cz píše:

Prodlužovací návlek na penis v kouřové barvě s tvarovaným žaludem a vystouplým žilkováním po celém svém povrchu. Oblast žaludu je vyplněná po délce cca 4 cm, o kterou penis prodlužuje. Uvnitř žaludu je dutá výplň, umožňující vložení malé vibrační patronky, nebo sloužící také jako rezervoár při ejakulaci.  
 
Péče a údržba:
elastomerový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování dbejte na to, aby nedošlo k styku s jinými erotickými pomůckami (výrobek pak ztrácí některé vlastnosti jako pružnost a pevnost). Pro lubrikaci můžete použít jakýkoliv lubrikační gel.
Parametry produktu:
Délka návleku: 16,5 cm
Průměr: 2,7 - 3,2 cm
Materiál: TPE
termoplastický elastomer představuje extrémně odolný a pružný materiál. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří antibakteriální působení a možnost aplikovat jakýkoliv lubrikant. Pachově je neutrální.
Značka: You2toys, Německo
           
 

4home.cz píše:

Stimulační návlek na penis je vyroben z transparentního silikonu. Dopřejte i vaší partnerce rozkoš díky dráždivému povrchu, rafinovaným vystouplým výčnělkům a perličkám a věrně tvarovanému žaludu. Návlek můžete nasadit i na vibrátor nebo třeba jen na prst.

Sexshop 51 píše:

Tento návlek na penis je velmi pružný a výrazně prodlouží váš penis. Realistický vzhled návleku vám dopřeje maximální zážitek. Vnější délka 19 cm, vnější průměr 5,5 cm, vnitřní délka 14 cm a vnitřní průměr 3 cm. Vyroben z TPE.

Parametry You2Toys Návlek na penis

Výrobce You2toys

Podobné produkty

Podobné fráze: