Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Servery a příslušenství  >  NAS servery  >  Western Digital Mirror, 12TB

Western Digital Mirror, 12TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Osobní cloudové úložiště WD My Cloud Mirror Osobní cloudové úložiště Western Digital My Cloud je bezpečné místo, které umožňuje uložit veškeré osobní fotografie, videa, hudbu a důležité dokumenty v lokální síti se současnou možností přístupu z internetu. Vyniká snadnou správou a velkou předností skutečnost, že nemusíte platit za cloudové služby dostupné na internetu. Vše máte d...

Všechny nabídky pro Western Digital Mirror, 12TB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Western Digital Mirror, 12TB

Popis produktu
Osobní cloudové úložiště WD My Cloud Mirror
Osobní cloudové úložiště Western Digital My Cloud je bezpečné místo, které umožňuje uložit veškeré osobní fotografie, videa, hudbu a důležité dokumenty v lokální síti se současnou možností přístupu z internetu. Vyniká snadnou správou a velkou předností skutečnost, že nemusíte platit za cloudové služby dostupné na internetu. Vše máte doma uloženo v osobním cloudovém úložišti WD My Cloud s dvojitým jištěním díky funkci Mirror.
Přístup odkudkoliv z mnoha různých zařízení
Díky bezplatným aplikacím WD máte svůj osobní cloud vždy k dispozici odkudkoli z internetu. Můžete se připojit na svém počítači, notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu a stahovat a nahrávat soubory přímo tam kde se nacházíte a je dostupné internetové připojení.
Snadné zálohování
WD My Cloud umožní snadnou zálohu souborů ze všech počítačů v domácnosti, vše je naprosto bezpečné a automatické. Aplikace WD SmartWare Pro nabízí volbu, jak, kdy a kam chcete soubory zálohovat a uživatelé systémů Mac mohou k ochraně svých dat využívat všechny funkce nástroje Apple Time Machine.
Solidní výkon a možnost růstu
Díky výkonnému 1.2GHz procesoru a připojení Gigabit Ethernet je zajištěn rychlý přenos souborů a dostatek výkonu pro vzdálený přístup k osobnímu cloudu. Pokud by časem nebyla kapacita úložiště dostatečná, můžete ho pohodlně rozšířit - stačí připojit externí pevný disk přímo k jednomu ze dvojice rozšiřujících portů USB 3.0.
Klíčové vlastnosti
Osobní cloudové úložiště Western Digital My Cloud Mirror nabízí v tomto případě kapacitu 12 TB v provedení 2x 6TB. Připojení do lokální sítě je umožněno vysokorychlostním Gigabit Ethernet rozhraním a dostatek výkonu úložiště zajistí 1.2GHz procesor. Rozšíření kapacity úložiště je možné připojením externího disku k dvojici rozhraní USB 3.0.
Technické parametry
Počet slotů pro HDD:
2
Velikosti...

Parametry Western Digital Mirror, 12TB

Výrobce Western Digital
Počet slotů Počet slotů pro vložení disku. 2
USB 3.0 Ano
S diskem Ano
Počet disků 2
Kapacita disků Udává celkový součet kapacit disků. Čím více, tím větší množství dat je možné na NAS uložit. Pro srovnání kapacita disků současných PC se pohybuje kolem 2 TB. 12TB

Podobné produkty

Podobné fráze: