Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Servery a příslušenství  >  NAS servery  >  QNAP TBS-453A-4G

QNAP TBS-453A-4G

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 11 988 Kč
Porovnat 3 obchody
NASbook QNAP TBS-453A-4G Ve vaší kanceláři nesmí chybět tento kompaktní, tichý a hlavně víceúčelový NASbook server, který dokáže nemožné. NAS můžete využít jako klasické úložiště, ale také jako síťový 4portový switch, který funguje i v době, kdy NAS není puštěný. Poskytuje tak velké možnosti pro uložení všech dat a také propojení sítě. Jeho design je neotřelý a díky černé v kombinaci s oranžovou...

Všechny nabídky pro QNAP TBS-453A-4G

Popis QNAP TBS-453A-4G

NASbook QNAP TBS-453A-4G
Ve vaší kanceláři nesmí chybět tento kompaktní, tichý a hlavně víceúčelový NASbook server, který dokáže nemožné. NAS můžete využít jako klasické úložiště, ale také jako síťový 4portový switch, který funguje i v době, kdy NAS není puštěný. Poskytuje tak velké možnosti pro uložení všech dat a také propojení sítě. Jeho design je neotřelý a díky černé v kombinaci s oranžovou vypadá opravdu perfektně. Vlastní také dálkové ovládání, takže vás vůbec nezdržuje. Díky SSD diskům je tichý a díky svým malým rozměrům je snadno umístitelný kdekoliv v kanceláři.
Více dat pohromadě
NAS disponuje 4 pozicemi pro rychlé SSD disky, které připojíte přes rychlé rozhraní M.2. Disky jsou snadno přístupné a vyměnitelné. Toto připojení dodává vysoký výkon při přenosu dat a díky SSD diskům budou vaše data ochráněna.
Vysoký výkon
NAS disponuje vysokým výkonem díky čtyřjádrovému procesoru Intel Celeron N3150 s frekvencí 1.6GHz a s možností turba až 2.08GHz. Procesor je vyroben nejnovější 14nm technologií. Dále je vybaven dvoukanálovou pamětí RAM DDR3L o velikosti 4 GB – 1600 MHz, dvěma rychlými Gigabitovými LAN porty pro rychlý přenos dat a třemi porty GLAN pro vytvoření Gigabitové sítě. S GLAN dosáhnete rychlosti přenosu až 112 MB/s. Je zde i 256 bitové šifrování AES. S duálním HDMI pak můžete připojit přímo k NASu 2 monitory s rozlišením až 4K naráz. Můžete také zrcadlit, nebo rozšířit pracovní plochu.
Integrovaný switch
V NAS najdeme integrovaný switch se 4 porty, můžete tak vytvořit kancelářskou sít, připojit 4 notebooky při schůzce, nebo využít připojení pro IP kamery. Každý port je GLAN, dodává tedy vysoký přenos dat po síti. Díky těmto vlastnostem si můžete vybudovat vlastní flexibilní připojení.
NAS server
I když má NAS specifické vlastnosti, disponuje stejnými možnostmi, jako jiné NAS servery QNAP. Najdete zde Rozhraní QTS 4.2, různé aplikace pro přehrávání videí, hudby a filmů jako jsou Kodi™, HD Player...

Parametry QNAP TBS-453A-4G

Výrobce Qnap
Počet slotů Počet slotů pro vložení disku. 4
USB 3.0 Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: