Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Servery a příslušenství  >  NAS servery  >  ASUSTOR AS3302T

ASUSTOR AS3302T

od 6 541 Kč
Porovnat 2 obchody
Seznam kompatibilních produktů Asustor - https://www.asustor.com/service/compatibility Rychlý, efektivní a spolehlivý: Asustor AS3302T Cenově dostupný osobní cloud, který přináší vysokou rychlost pro jednotlivce i rodiny. Nabízí zálohování všech používaných přístrojů, včetně: * Telefonu * NAS * NAS na NAS * PC * Cloudu na NAS * USB Proč koupit * Vytvoříte si s nadno přístupný osobní c...

Všechny nabídky pro ASUSTOR AS3302T

Popis ASUSTOR AS3302T

Seznam kompatibilních produktů Asustor - https://www.asustor.com/service/compatibility
Rychlý, efektivní a spolehlivý: Asustor AS3302T
Cenově dostupný osobní cloud, který přináší vysokou rychlost pro jednotlivce i rodiny. Nabízí zálohování všech používaných přístrojů, včetně:
* Telefonu
* NAS
* NAS na NAS
* PC
* Cloudu na NAS
* USB
Proč koupit
* Vytvoříte si s nadno přístupný osobní cloud
* Vysoký výkon
* Přehledná a jednoduchá správa
Zcela nový systém ADM 4.0
Technologie ADM 4.0 je tady a přináší celou řadu intuitivních změn do systému ADM OS. Vylepšené uživatelské rozhraní přináší nový esteticky příjemný tmavý režim, který pomáhá uchovávat OLED displeje. ADM 4.0 zavádí novou přihlašovací stránku, která obsahuje celou řadu přizpůsobitelných prvků, pohodlnější a snadněji použitelnou funkci rychlého vyhledávání a nová vlastní témata. Pod kapotou přináší ADM 4.0 vylepšení výkonu, kompatibility a zabezpečení, protože nová verze OpenSSL spojuje zranitelnosti nalezené v předchozích verzích, zvyšuje zabezpečení a vylepšení účinnosti přinášejí lepší výkon.
Čtyřjádrový procesor Realtek a RAM DDR4
Drivestor je vybaven čtyřjádrovým 64bitovým procesorem Realtek RTD1296 1,4 GHz. Převádějte, streamujte a přehrávejte multimédia v rozlišení 4K, přenášejte soubory a snadno multitaskujte pomocí řady Drivestor Pro. Drivestor Pro zvládá multitasking s lehkostí díky využití 2 GB paměti DDR4, což zajišťuje, že prakticky jakýkoli úkol na ASUSTOR NAS bude proveden hladce.
Efektivní a výkonný
Drivestor je zařízení z rodiny ASUSTOR s nejvyšší hodnotou vůbec. Překódujte 10bitová média 4K H.265 s hardwarovým dekódováním, které umožňuje neuvěřitelně plynulé přehrávání videa.
Režim médií
Drivestor přichází s 2 GB paměti. Režim médií je nová funkce, která efektivně rezervuje 512 MB RAM pro multimediální úkoly, protože různé úkoly vyžadují velké množství paměti RA...

Parametry ASUSTOR AS3302T

Výrobce Asustor

Podobné produkty