Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Servery a příslušenství  >  NAS servery  >  Asustor AS-7012RD

Asustor AS-7012RD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 73 664 Kč
Popis produktu Asustor AS-7012RD Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro použití pro podnikání a na multimediální aplikace. Velmi dobrá výbava Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Intel Core a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským ...

Všechny nabídky pro Asustor AS-7012RD

Popis Asustor AS-7012RD

Popis produktu
Asustor AS-7012RD
Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro použití pro podnikání a na multimediální aplikace.
Velmi dobrá výbava
Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Intel Core a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím. Nový model nese označení AS-7012RD a v jeho výbavě nechybí výkonné technologie jako SATA 6Gb/s, USB 3.0 či Gigabit LAN port. Tento model není osazen pevnými disky.
Windows ACL - rozšířená správa oprávnění
Společnost připravila do nové řady NAS serverů nejrůznější vylepšení, které zajisté ocení i IT profesionálové. Je jím kompletní integrace Windows ACL do ADM. Ta obsahuje 13 různých druhů oprávnění a umožňuje administrátorům konfigurovat pro jednotlivé složky i soubory. Tyto složky mohou pak instalovat do různých skupin nebo jednotlivým uživatelům.
Buďte v obraze
Tato výkonná řada NAS serverů umožňuje vytvořit záznamové centrum pro instalované zabezpečovací kamery. Stačí pouze nainstalovat aplikaci Surveillance Center a Váš NAS server se automaticky promění ve výkonné uložiště schopné monitorovat Vaši kancelář nebo domácnost 24 hodin 7dní v týdnu. Surveillance Center program je dodáván s 4 bezplatnými licencemi kanálů IP kamer a je zde možnost přikoupit další, což je více, než je průmyslový standard.
Možnosti využití
Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě lze využít čtveřice gigabitových síťových konektorů RJ-45. NAS server lze využít jako např. monitorovací centrum, UPnP Media Server, iTunes Server, Mail, VPN, FTP, download centrum. Samozřejmostí je také One-Touch-Backup tlačítko pro snadné zálohování nebo přehledné české prostředí.
Klíčové vlastnosti
Asustor AS-7012RD umožňuje připojit až dvanáct interních Serial ATA disků formátu 3.5/2.5" II, III disky a zapojit je do JBOD, RAID 0 / 1 / 5...

Parametry Asustor AS-7012RD

Výrobce Asustor
Počet slotů Počet slotů pro vložení disku. 12
USB 3.0 Ano
eSata Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: