Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Servery a příslušenství  >  NAS servery  >  Asustor AS-7010T

Asustor AS-7010T

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 25 990 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Asustor AS-7010T Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy. Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Intel Core i3 a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím. Přednosti Nový...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 39 990 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Asustor AS-7010T

Popis Asustor AS-7010T

Popis produktu
Asustor AS-7010T
Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy. Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Intel Core i3 a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím.
Přednosti
Nový model nese označení AS-7010T a v jeho výbavě nechybí výkonné technologie jako SATA 6Gb/s, USB 3.0 či Gigabit LAN port. Tento model není osazen pevnými disky. Asustor AS-7010T umožňuje připojit až deset interních Serial ATA disků formátu 3.5/2.5" II, III disky a zapojit je do JBOD, RAID 0 / 1 / 5 / 6 / 10. Zabudovaný je iSCSI iniciátor pro rozšíření kapacity.
Jistě oceníte skvělé funkce NAS serveru
Na zadní je také HDMI výstup, který po připojení do televizoru, udělá díky přítomnosti aplikace XBMC z NAS serveru zároveň výkonné multimediální centrum. Oproti nižším verzím serverů navíc disponuje 3,5 jack konektorem pro připojení sluchátek. Jistě také oceníte možnost využití režimu spánku se spotřebou pouhých 1.97W.
Možnosti využití
Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě lze využít 2x gigabitového síťového konektoru RJ-45. NAS server lze využít jako např. monitorovací centrum, UPnP Media Server, iTunes Server, Mail Server, Download centrum. Samozřejmostí je také One-Touch-Backup tlačítko pro snadné zálohování nebo přehledné prostředí.
Klíčové vlastnosti
Za bezproblémový chod NAS sever vděčí perfektnímu hardwaru, jeho základem je úsporný dvoujádrový procesor Intel Core i3 taktovaný na 3.5 GHz, ten je doplněný o 2 GB paměti DDR3. Pro připojení dalších zařízení, jako jsou například pevné disky, fotoaparáty nebo tiskárny, je NAS Server vybaven dvojicí portů USB 2.0, dvojicí eSATA konektory a trojicí rychlých USB 3.0. Pro bezpečný chod komponent je NAS server vybaven tichým 2x 120mm ventilátorem, který se postará o jejich ...

Parametry Asustor AS-7010T

Výrobce Asustor
Počet slotů Počet slotů pro vložení disku. 10
USB 3.0 Ano
eSata Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: