Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Servery a příslušenství  >  NAS servery  >  Asustor AS-7008T

Asustor AS-7008T

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 30 793 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis produktu Asustor AS-7008T Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro podnikové a multimediální aplikace. Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Intel Core i3 a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím. Přednosti Nový model...

Doporučujeme

Doprava: 41 Kč
= 35 031 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Asustor AS-7008T

Popis Asustor AS-7008T

Popis produktu
Asustor AS-7008T
Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro podnikové a multimediální aplikace. Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Intel Core i3 a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím.
Přednosti
Nový model nese označení AS-7008T a v jeho výbavě nechybí výkonné technologie jako SATA 6Gb/s, USB 3.0 či Gigabit LAN port. Tento model není osazen pevnými disky. Asustor AS-7008T umožňuje připojit až osmi interních Serial ATA disků formátu 3.5/2.5" II, III disky a zapojit je do JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10. Zabudovaný je iSCSI iniciátor pro rozšíření kapacity.
Jistě oceníte skvělé funkce NAS serveru
Na zadní straně NAS serveru je také HDMI 1.4a výstup, který po připojení do televizoru, udělá díky přítomnosti aplikace XBMC z NAS serveru zároveň výkonné multimediální centrum (Podporován je Full HD (1080p) výstup). Díky přítomnosti S/PDIF výstupu můžete proměnit Váš NAS na digitální hudební hub a nechte zařízení ASUSTOR AS-7008T posunout přehrávání hudby na další úroveň. Proti nechtěnému stisknutí tlačítka rámečku disku a jejich uvolnění za provozu, je Asustor AS-7008T vybaven novým zamykací mechanismus využívajícím konstrukci s plochou hlavou zámku, která zajišťuje, že uživatelé nebudou potřebovat žádné speciální nástroje pro uvolnění, postačí jednoduchý plochý šroubováku. Jistě také oceníte možnost využití režimu spánku se spotřebou pouhých 1.97W.
Možnosti využití
Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě lze využít 2x gigabitového síťového konektoru RJ-45. NAS server lze využít jako např. dohledové centrum (4 licence zdarma), UPnP Media Server, iTunes Server, Mail Server, Download centrum apod. Samozřejmostí je také výjimečná možnost rozšíření kromě 8 diskových pozic jsou také přítomny 2 porty USB 2.0, 3 x USB 3.0 porty a...

Parametry Asustor AS-7008T

Výrobce Asustor
USB 3.0 Ano
eSata Ne
Počet slotů Počet slotů pro vložení disku. 8

Podobné produkty

Podobné fráze: