Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Servery a příslušenství  >  NAS servery  >  Asustor AS-204T

Asustor AS-204T

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 975 Kč
Popis produktu Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy. Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Atom a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím. Nový model nese označení AS-204T a v jeho výb...

Všechny nabídky pro Asustor AS-204T

Popis Asustor AS-204T

Popis produktu
Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro použití v domácnosti nebo pro malé firmy. Asustor NAS servery přicházejí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Atom a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím. Nový model nese označení AS-204T a v jeho výbavě nechybí výkonné technologie jako SATA 6Gb/s, USB 3.0 či Gigabit LAN port. Tento model není osazen pevnými disky.
Asustor AS-204T umožňuje připojit až čtyři interní Serial ATA disky formátu 3.5/2.5" II, III disky a zapojit je do JBOD, RAID 0 / 1 / 5 / 6 / 10 + Hot Spare. Zabudovaný je iSCSI iniciátor pro rozšíření kapacity. Jistě také oceníte možnost využití režimu spánku se spotřebou pouhých 0.8W.
Za bezproblémový chod NAS sever vděčí perfektnímu hardwaru, jeho základem je úsporný dvoujádrový procesor Intel Atom taktovaný na 1.2 GHz, ten je doplněný o 512 MB paměti DDR3. Pro připojení dalších zařízení, jako jsou například pevné disky, fotoaparáty nebo tiskárny, je NAS Server vybaven dvojicí portů USB 2.0 a dvojicí rychlých USB 3.0. Pro bezpečný chod komponent je NAS server vybaven tichým 120 mm ventilátorem, který se postará o jejich dostatečné chlazení.
Pro zapojení NAS serveru do počítačové sítě lze využít gigabitového síťového konektoru RJ-45. NAS server lze využít jako např. monitorovací centrum, UPnP Media Server, iTunes Server, Download centrum. Samozřejmostí je také One-Touch-Backup tlačítko pro snadné zálohování nebo přehledné české prostředí.
Rozměry serveru jsou 185.5 x 170 x 230 mm při hmotnosti 3.4 kg. Spotřeba zařízení je 0.8 W v režimu spánku, 34 W v chodu a 21.5 W při uspání disků. Výrobce pro tento model zvolil věžovité provedení, pro snadné umístění na nejrůznější povrchy.
Využijte CZ fóra určeného pro servery Asusustor na adrese: www.asustor-forum.cz, kde je k nalezení velké množství informací, návodů, videí, recenzí...

Parametry Asustor AS-204T

Výrobce Asustor
Počet slotů Počet slotů pro vložení disku. 4
USB 3.0 Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: