Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle   >  Šperky  >  Náramky  >  Růženín náramek

Růženín náramek

Náramek z vybroušeného růženínu na dvou elastických gumičkách. Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 17-18cm. Velikost jednotlivých kamenů cca 10x10mm.Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Popis Růženín náramek

Prima Obchod - textilní galanterie píše:

Náramek z přírodních minerálových korálků růženínu je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.
Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Dárkolandia píše:

Náramek ze vzácných kamenů - Růženín. Stylový náramek z přírodních kamenů, který se vrací do módy. Jednotlivé kameny jsou navlečené na silném elastickém vlákně a přizpůsobí se každému obvodu zápěstí. Náramek je velice elegantní a potěší každou ženu. Růženín má pozitivní účinek na choroby ledvin, srdce, jater a plic. Doporučujeme jako drek pro maminku, babičku nebo kamarádku.
Udělejte radost krásným náramkem z pravých polodrahokamů.

hceProductCert.includeHceCss = 1;
hceProductCert.load();

hceProductCert.move();

Krásy orientu píše:

Náramek z růženínu. Růženín je nejoblíbenejší kámen mezi ženami. Je to kámen lásky, čistí a otevírá srdce na všech úrovních, s jeho pomocí se začnete mít rádi, otevírá dveře sebelásce, hojí bolavé srdce a citová zklamání, výborně poslouží v době traumat a krizí, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede vám do života lásku.
Průměr kuliček je 6mm, obvod zhruba 18,5 cm
Náramek je navlečen na elastické gumičce.
Minerál je uměle přibarvený. Přibarvování minerálů je ve šperkařství běžný proces. Dělá se to pro docílení hezčí barvy.
Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem.

RájTriček.cz píše:

Vhodný pro tato znamení:váhy, štír, blíženec, býk
Růženín: Jedná se o kámen lásky, krásy a harmonie. Dodává prý životní energii a do života přináší mír, podněcuje něžnost, projevování citů, vnitřní klid a pohodu. Upevňuje přátelství, dává sílu k odpuštění a pomáhá uvolňovat emoce. Je výborným společníkem na cestě k sebelásce a sebeúctě. Růženín můžete využít i pro podporu fantazie, kreativity, trpělivosti a tvořivosti.
Křišťál: Křišťál je kamenem zdraví, štěstí, lásky a bohatství. Je to všeléčící kámen, přináší novou energii a odbourává vše negativně. Čistí a harmonizuje čakry a léčí celé tělo. Posiluje účinky jiných kamenů a také zesiluje prosebné myšlenky či modlitby. Křišťál rozvíjí duchovno a duševní inteligenci.
Obvod: 17 cm
Handmade produkt z rodinné dílny Littletinka v ČR.

Parametry Růženín náramek

Podobné produkty

Podobné fráze: