Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Psací potřeby  >  Náplně do psacích potře

Náplně do psacích potřeb

Výrobci:

Lamy  •  Waterman  •  Parker  •  Pilot  •  Schneider  •  Stabilo
Nalezeno:    138 produktů

Stabilo Náplň EASYoriginal modrá 0,3 mm

Náplň do rolleru Stabilo EASYoriginal pro praváky i pro leváky. Cena za 3 ks náplní. Šíře stopy 0,3 mm je doporučena pro starší děti od 3. třídy. Školákům, kteří se psaním začínají a potřebuji širší stopu, je určena náplň s šíří stopy Medium (0,5 mm). Pokud by stopa byla tenká, začali by na psací potřebu tlačit, a tím se zbytečně stresovali. Zakupte produkt Náhradní náplň Stabilo EASYoriginal - modrá 0,3 mm - 3ks v krabičce z kategorie Elektronika | Počítače a kancelář | Kancelářské potřeby | ...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Lahvičkový inkoust modrý

Lahvičkový inkoust Quink modrý do plnících per Parker a Parker Royal​. Objem: 57ml Zakupte produkt Lahvičkový inkoust Parker Royal modrý z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 129 Kč.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Pilot Náplň Frixion černá

<p>Obsahuje 3 ks náplní do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker Střední hrot (M)</p>

Více informací
od 107 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Inkoustové bombičky černé

Černé inkoustové bombičky Quink do plnících per Parker​. V balení je 5ks bombiček. Zakupte produkt Inkoustové bombičky Parker Royal 5ks černé z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker za cenu 89 Kč.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Inkoustové bombičky modré

Modré inkoustové bombičky do plnících per Parker řady Contact, Esprit a Facet​. V balení je 6ks bombiček. Zakupte produkt Inkoustové mini bombičky Parker 6ks modré z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker za cenu 72 Kč.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Inkoustové bombičky modročerné

Modročerné inkoustové bombičky Quink do plnících per Parker​. V balení je 5ks bombiček. Zakupte produkt Inkoustové bombičky Parker Royal 5ks modročerné z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker za cenu 89 Kč.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Lahvičkový inkoust černý

Lahvičkový inkoust Quink černý do plnících per Parker a Parker Royal​. Objem: 57ml Zakupte produkt Lahvičkový inkoust Parker Royal černý z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 129 Kč.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Lahvičkový inkoust modročerný

Lahvičkový inkoust Quink modročerný do plnících per Parker a Parker Royal​. Objem: 57ml Zakupte produkt Lahvičkový inkoust Parker Royal modročerný z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 129 Kč.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Náplň do rolleru černá 0,7 mm

Náhradní náplň Quink do rolleru Parker. Hrot 0,7 mm. Zakupte produkt Náplň Parker Quink do rolleru - černá, 0,7 mm z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker za cenu 99 Kč.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Náplň do rolleru modrá 0,5 mm

Náplň Parker do rollerů - modrá / 0,5 mm Quink náplň do rollerů Parker, modrá barva, šíře stopy 0,5 mm

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Parker Náplň QuinkFlow do kuličkových tužek černá 0,8 mm

Náhradní náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker. Hrot 0,8 mm. Zakupte produkt Náplň Parker QuinkFlow do kuličkových tužek - černá, 0,8 mm z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker za cenu 99 Kč.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Pilot Frixion Náplň červená 3ks

Náplň do kuličkového pera Frixion, délka 111 mm. Šíře stopy 0,35 mm. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

Pilot Náplň Frixion Point černá 3ks

Sada 3 kusů náplní s jehličkovým hrotem do rolleru FriXion Point. Zakupte produkt Sada 3 ks náplní Pilot FriXion Ball - Tenký jehličkový hrot "F" 0,5mm barva černá z kategorie Elektronika | Počítače a kancelář | Kancelářské potřeby | Psací potřeby | Kuličková pera a propisky od výrobce Pilot za cenu 96 Kč.

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

Pilot Náplň Frixion růžová

Sada 3 kusů náplní do přepisovatelných rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker. Zakupte produkt Sada 3 ks náplní Pilot FriXion Ball - Střední Hrot "M" 0,7mm barva růžová z kategorie Elektronika | Počítače a kancelář | Kancelářské potřeby | Psací potřeby | Kuličková pera a propisky od výrobce Pilot za cenu 95 Kč.

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Pilot Náplň Frixion zelená

Sada 3 kusů náplní do přepisovatelných rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker. Zakupte produkt Sada 3 ks náplní Pilot FriXion Ball - Střední Hrot "M" 0,7mm barva zelená z kategorie Elektronika | Počítače a kancelář | Kancelářské potřeby | Psací potřeby | Kuličková pera a propisky od výrobce Pilot za cenu 95 Kč.

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Pilot tuhy 0,5 mm - tuhy

Vysoce polymerizované pružné mikrotuhy s velmi nízkou lámavostí, šetří čas a odpad. Každá etue obsahuje 12 tuh o délce 60 mm. Cena je uvedená 12 tuh.

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Waterman Lahvičkový inkoust černý

Černý lahvičkový inkoust 50 ml od Waterman vhodný do všech plnicích per.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

Waterman Lahvičkový inkoust červený

Červený lahvičkový inkoust 50 ml od Waterman vhodný do všech plnicích per.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

Waterman Lahvičkový inkoust fialový

Fialový lahvičkový inkoust 50 ml od Waterman vhodný do všech plnicích per.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

Waterman Lahvičkový inkoust hnědý

Hnědý lahvičkový inkoust 50 ml od Waterman vhodný do všech plnicích per.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

Waterman Lahvičkový inkoust modročerný

Modro-černý lahvičkový inkoust 50 ml od Waterman vhodný do všech plnicích per.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

Waterman Lahvičkový inkoust světle modrý

Světle modrý lahvičkový inkoust 50 ml od Waterman vhodný do všech plnicích per.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

Waterman Lahvičkový inkoust zelený

Zelený lahvičkový inkoust 50 ml od Waterman vhodný do všech plnicích per.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

Waterman Náplň do rolleru černá

Náhradní náplň vhodná do všech rollerů WATERMAN. Tři možné barvy inkoustu: modrá, černá, červená. Tloušťka hrotu náplně: F - slabá. dostupnost dle zvolené varianty, při nedostupnosti, naskladnění do cca 3 dnů

Více informací
od 140 Kč
Koupit nejlevněji

Náhradní náplň Stabilo EASYoriginal - modrá 0,5 mm - 3ks v krabičce

...plní. Šíře stopy 0,5 mm je doporučena pro školáky, kteří se psaním začínají a kteří potřebují širší stopu. Pokud by stopa byla tenká, začali by na psací potřebu tlačit, a tím se zbytečně stresovali. Náplň šíře stopy 0,3 mm je doporučena pro starší děti od 3. třídy. Zakupte produkt Náhradní náplň Stabilo EASYoriginal - modrá 0,5 mm - 3ks v krabičce z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Stabilo za cenu 49 Kč.

Více informací

Náplň do inkoustového rolleru Pelikan 5ks Griffix 3 - modrá

Náhradní náplň do inkoustového rolleru 5ks Griffix 3 - modrá Zakupte produkt Náplň do inkoustového rolleru Pelikan 5ks Griffix 3 - modrá z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Herlitz za cenu 75 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal do rolleru - černá, F

Náhradní náplň do rolleru Parker Royal. Hrot: F Barva: černá Zakupte produkt Náplň Parker Royal do rolleru - černá, F z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 99 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal do rolleru - modrá, F

Náhradní náplň do rolleru Parker Royal. Hrot: F Barva: modrá Zakupte produkt Náplň Parker Royal do rolleru - modrá, F z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 99 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal do rolleru - černá, M

Náhradní náplň do rolleru Parker Royal. Hrot: M Barva: černá Zakupte produkt Náplň Parker Royal do rolleru - černá, M z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 99 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal do rolleru - modrá, M

Náhradní náplň do rolleru Parker Royal. Hrot: M Barva: modrá Zakupte produkt Náplň Parker Royal do rolleru - modrá, M z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 99 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek F - černá

Náhradní náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker a Parker Royal. Šíře stopy - F Barva - černá Zakupte produkt Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek F - černá z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 109 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek F - modrá

Náhradní náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker a Parker Royal. Šíře stopy - F Barva - modrá Zakupte produkt Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek F - modrá z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 109 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - černá

Náhradní náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker a Parker Royal. Šíře stopy - M Barva - černá Zakupte produkt Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - černá z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 109 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - modrá

Náhradní náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker a Parker Royal. Šíře stopy - M Barva - modrá Zakupte produkt Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - modrá z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 109 Kč.

Více informací

Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - červená

Náhradní náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker a Parker Royal. Šíře stopy - M Barva - červená Zakupte produkt Náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - červená z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 109 Kč.

Více informací

Gelová náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - černá

Náhradní gelová náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker a Parker Royal. Šíře stopy - M Barva - černá Zakupte produkt Gelová náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - černá z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 109 Kč.

Více informací

Gelová náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - modrá

Náhradní gelová náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker a Parker Royal. Šíře stopy - M Barva - modrá Zakupte produkt Gelová náplň Parker Royal QuinkFlow do kuličkových tužek M - modrá z kategorie Psací potřeby | Náplně, bombičky, inkousty, zmizíky od výrobce Parker Royal za cenu 109 Kč.

Více informací

Diplomat Black, černý lahvičkový inkoust

Černý lahvičkový inkoust 30 ml od Diplomat vhodný do všech plnicích per.

Více informací

Diplomat Royal Blue lahvičkový inkoust modrý

Inkoust 30 ml pro plnicí pera Diplomat barvy Royal Blue - královská modrá.

Více informací

Online Black, černý lahvičkový inkoust

Černý lahvičkový inkoust 15 ml vhodný do všech plnicích per od Online.

Více informací

Online Brown, hnědý lahvičkový inkoust

Hnědý lahvičkový inkoust 15 ml vhodný do všech plnicích per od Online.

Více informací

Online Royal Blue, modrý lahvičkový inkoust

Modrý lahvičkový inkoust 15 ml vhodný do všech plnicích per od Online.

Více informací

Online Rubin Red, červený lahvičkový inkoust

Červený lahvičkový inkoust 15 ml vhodný do všech plnicích per od Online.

Více informací

Online Smaragd, lahvičkový inkoust

Lahvičkový inkoust v barvě smaragd 15 ml vhodný do všech plnicích per od Online. Inkoust je na vodní bázi a netoxický.

Více informací

Aurora náplň do kuličkového pera

Aurora náhradní velkokapacitní náplň do kuličkových per Aurora (mimo Magellano). Síla hrotu F. V nabídce v modré a černé barvě. Skladem dle variant.

Více informací

Inkoustové bombičky Online

Inkoustové bombičky německého výrobce Online Germany. Jde o standartní typ bombiček, takže je lze použít do per většiny značek. Jedno balení obsahuje 6 kusů bombiček. V nabídce tyto barvy: modrá, tyrkysová, fialová a růžová. skladem na dotaz dle variant

Více informací

Online krátká náplň Capless do keramických per

Online krátká náplň Capless do keramických per. Náplň je určena do krátkých rollerů - např. keramická pera řady Crystal Inspiration nebo Charm. V nabídce barva modrá a černá. Náplň pasuje i do krátký keramických per Delta Swarovski. Dostupnost dle variant

Více informací

Online gelová náplň do kuličkového pera

Náhradní náplň vhodná do všech kuličkových per Online. Jde o standartní evropský typ, takže tuto náplň je možné použít i do per Parker, Platignum, Balmain a jiné. V nabídce tloušťka 0,7 mm - modrá.

Více informací

Online Konvertor

Konvertor s otočným mechanismem pro plnění inkoustu. Vhodný do per řady Business Line a Vision.

Více informací

Náplň v sadě mix barev pro gumovací pera STINGRAY - 3 ks

Sada náplní pro gumovací pera, 3 ks, šířka stopy 0,5 mm. Možnost výběru ze 4 barev - modrá, zelená, červená a černá.Délka (cm): 11 Počet ks v sadě: 3 Hmotnost brutto (kg): 0,014 Hmotnost netto (kg): 0,0115 Mix: Ano Barva: Mix

Více informací

Modrá náplň R1305-2C, PERRO

Sada 2 ks náhradních náplní PERRO R1305-2C do mazacích per, termo inkoust modré barvy, stopa 0,5 mm, blistr.Délka (cm): 11 Materiál: Plast Počet ks v sadě: 2 Hmotnost netto (kg): 0,008 Průměr (cm): 0,5

Více informací

Gelová barevná náplň do rolleru Frixion, Pilot - 3 ks

Náplň FriXion Ball 3 kusy 0,5 Tenký Hrot (F). Modrá. Sada 3 kusů náplní do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker. Cena za jednu sadu.

Více informací

Náplň Pilot 2059 FriXion Point modrá/3 ks

FriXion Point – náplň s jehličkovým hrotem, přepisovatelný inkoust. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací

Tuhy do mech. tužky 4190 HB/12 ks

Grafitové tuhy do mechanické tužky /krajonu/ pro technické kreslení, rýsování a retuš. Průměr tuhy – 2 mm. Cena je uvedená 12 tuh.

Více informací

Náplň Stabilo EASYoriginal medium 0,5 modrá 3 ks

Náhradní náplň do rolleru STABILO EASYoriginal 0,5 mm modrý zmizíkovatelný inkoustnový hrot s každou náplníšířka stopy 0,5 mmdlouhá životnostkvalitní…

Více informací

Náplň Pilot 2065 FriXion 05 světle modrá/3 ks

Náplň do kuličkového pera Frixion Clicker 0,5 mm, délka 111 mm. Šíře stopy 0,25 mm. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací

Tuhy Pilot 3192 HB 0,7 mm

Vysoce polymerizované pružné mikrotuhy s velmi nízkou lámavostí. Každé pouzdro obsahuje 12 tuh o délce 60 mm. Cena je uvedená 12 tuh.

Více informací

Tuhy Pilot 3190 B 0,3 mm/12 ks

Vysoce polymerizované pružné mikrotuhy s velmi nízkou lámavostí, šetří čas a odpad. Každé pouzdro obsahuje 12 tuh o délce 60 mm. Cena je uvedená 12…

Více informací

Náplň Pilot 2059 FriXion Point červená/3 ks

Náplň do kuličkového pera Frixion, délka 111 mm. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací

Náplň Pilot 2059 FriXion Point světle modrá/3 ks

Náplň do kuličkového pera Frixion, délka 111 mm. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací

Náplň Pilot 2065 FriXion 05 fialová/3 ks

Náplň do kuličkového pera Frixion Clicker 0,5 mm, délka 111 mm. Šíře stopy 0,25 mm. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací

Náplň Pilot 2067 FriXion 07 fialová/3 ks

Náplň do kuličkového pera Frixion, délka 111 mm. Šíře stopy 0,35 mm. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací

Náplň Pilot 2067 FriXion 07 modrá/3 ks

Náplň do kuličkového pera Frixion, délka 111 mm. Šíře stopy 0,35 mm. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací

Náplň Pilot 2065 FriXion 05 modrá/3 ks

Náplň do kuličkového pera Frixion Clicker 0,5 mm, délka 111 mm. Šíře stopy 0,25 mm. Cena je uvedená za 3 náplně.

Více informací

Náplň Parker do kuličkových per - modrá / 0,8 mm

Náplň Parker do kuličkových per - modrá / 0,8 mm náhradní náplň QuinkFlow do kuličkových tužek Parker, šíře 0,8 mm, modrá barva

Více informací

Bombičky Parker do plnicích per - modrá / 5 ks

Bombičky Parker do plnicích per - modrá / 5 ks inkoustové permanentní bombičky, modrá barva

Více informací

Fialová vymazatelná náplň do rolleru Frixion, Pilot

Obsahuje 3 kusy náplní do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker. Střední hrot (M)

Více informací

Červená náplň do popisovače na bílou tabuli Lumocolor, Staedtler

náplň pro Lumocolor popisovače 351, 351 B po několika minutách lze popisovač opět použít po 3- 4 hodinách je popisovač zcela doplněn praktická polypropylenová nádoba s náplní pro snadné a čisté plnění Lumocolor per a popisovačů jednoduché vložení pera nebo popisovače od plnící nádobky nedochází k přeplnění pera, popisovače obsah: 20 ml

Více informací

Modrá náplň do kuličkového pera Marathon, Stabilo

Náplň do kuličkového pera Marathon 318 Pouze v modré barvě 5 ks/bal

Více informací

Červená vymazatelná náplň do rolleru Frixion, Pilot

Obsahuje 3 ks náplní s jehličkovým hrotem do rolleru FriXion Point. Tenký hrot (F)

Více informací

Zelená náplň do rolleru Pilot

Náhradní náplně pro plnitelné rollery V5/V7, zelená

Více informací

Černá náplň do popisovače na bílou tabuli Lumocolor, Staedtler

náplň pro Lumocolor popisovače 351, 351 B po několika minutách lze popisovač opět použít po 3- 4 hodinách je popisovač zcela doplněn praktická polypropylenová nádoba s náplní pro snadné a čisté plnění Lumocolor per a popisovačů jednoduché vložení pera nebo popisovače od plnící nádobky nedochází k přeplnění pera, popisovače obsah: 20 ml

Více informací

Červená náplň do rolleru Pilot

Náhradní náplně pro plnitelné rollery V5/V7, červená

Více informací

Tuha do mikrotužky VICTORIA - 30 ks

Spolehlivá kvalita Snadno gumovatelná 30 tuh / bal.

Více informací

Zelená náplň do popisovače na bílou tabuli Lumocolor, Staedtler

náplň pro Lumocolor popisovače 351, 351 B po několika minutách lze popisovač opět použít po 3- 4 hodinách je popisovač zcela doplněn praktická polypropylenová nádoba s náplní pro snadné a čisté plnění Lumocolor per a popisovačů jednoduché vložení pera nebo popisovače od plnící nádobky nedochází k přeplnění pera, popisovače obsah: 20 ml

Více informací

Modrá náplň do rolleru Pilot

Náhradní náplň do rolleru s tekutým inkoustem Hi-Tecpoint V5 RT. Tenký hrot (F)

Více informací

Červená nepermanentní tuha omnicrom do mechanické tužky Lumocolor, Staedtler

náhradní tuha do mechanické tužky 768N délka: 70 mm světlostálá na většinu povrchů, tmavé i transparentní na plasty, papír, kov, dřevo, sklo, kůže, kámen stíratelné z většiny hladkých povrchů vypratelné

Více informací

Podobné fráze: