Jeden z nejlepších regeneračních krémů s více než 80tiletou historií. Mimořádně vhodný pro sportovce, seniory, ale i před a po namáhavějším fyzickém výkonu. Regenerační thajský krém Namman Muay je oblíbený zejména mezi sportovci díky jeho regeneračním účinkům. Pomáhá také při revmatických problémech a artróze. Regenerujte s Namman Muay Tento krém je unikátní kombinací přírodních ingrediencí, které pronikají hluboko do svalů a okamžitě zmírňují bolest. Namman Muay Active 2.0 je tajemství atletů... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Jeden z nejlepších regeneračních krémů s více než 80tiletou historií. Mimořádně vhodný pro sportovce, seniory, ale i před a po namáhavějším fyzickém výkonu.

Regenerační thajský krém Namman Muay je oblíbený zejména mezi sportovci díky jeho regeneračním účinkům. Pomáhá také při revmatických problémech a artróze.

Regenerujte s Namman Muay

Tento krém je unikátní kombinací přírodních ingrediencí, které pronikají hluboko do svalů a okamžitě zmírňují bolest. Namman Muay Active 2.0 je tajemství atletů po celém světě, a nyní může být i vaším tajemstvím. Nebuďte jen v průměru – buďte výjimeční."

"Neváhejte a objednejte si Thajský krém Namman Muay Active 2.0 na pegrastore.cz ještě dnes. Odpočívejte tak, jak si zasloužíte, a zažijte úžasný pocit svěžesti a relaxace, který vám tento krém přinese. Kupte si svůj Namman Muay Active 2.0 a zažijte revoluci v regeneraci těla!"

Dokonalé řešení pro ztuhlost svalů a kloubů

svalové bolesti, výrony a napětí, modřiny, svalové zatuhlosti, revmatické bolesti. z www.pegrastore.cz

Popis produktu

Masážní produkty vyráběné farmaceutickou společností Devakam vychází z thajské kultury a těší se obrovské oblibě u zákazníků již 80let. Tajná směs thajských léčivých bylin má silný relaxační a regenerační účinek na pohybový aparát. Nejvděčnějšími uživateli jsou aktivní sportovci, ale i starší lidé.

Thajský krém je originální přípravek na sportovní zranění, který účinkuje také proti bolestem svalů či kloubů.

Původní thajská receptura tohoto přípravku urychluje regeneraci a zklidňuje.

Thajský krém:

- Má silný relaxační a regenerační efekt

- Má okamžitý chladivý efekt

- Nastupuje pocit intenzivního prohřátí

- Je aktivní i několik hodin po aplikaci

- Ulevuje od bolesti svalů a kloubů

- Je vhodný na lokální použití

- Přípravek je nejvíce vhodný pro sportovce, dospělé a seniory

- Krém s chladivo-hřejivým účinkem prokrvuje svalstvo a pokožku a tím připravuje tělo na výkon

- Ideální je v případě namožených svalů, šlach, kloubů, ale také při podlitinách a otocích

- Vstřebává se rychle a nezanechává na kůži lepkavý film

Návod k použití:

- přípravek je určen k péči o tělo při sportovních aktivitách. Aplikujte přípravek na požadované partie těla max.

- 2x/den před a/nebo po sportovní aktivitě. Po použití přípravku si umyjte ruce.

Složení: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Isopropyl Alcohol, Juniperus Communis Fruit Oil, Camphor,Dimethyl Sulfone, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Triethanolamine, Carbomer, Vanillyl Butyl Ether, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Methyl Salicylate, *Limonene, *Eugenol, *Linalool, *Isoeugenol

Upozornění: Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro těhotné ženy a kojící matky. Zabraňte přímému kontaktu produktu se sliznicemi a očima. Nepoužívejte přípravek na poškozenou pokožku. Pokud se na kůži objeví reakce z přecitlivělosti, okamžitě přestaňte používat a navštivte lékaře. Nenanášejte přípravek na celý povrch těla najednou. Přípravek by se neměl používat při přecitlivělosti na některou ze složek.
Zobrazit více

Parametry

Značka Namman Muay
Objem 100 ml
Konzistence krémy
Hmotnost 100 g
Výrobce Tykhe d.o.o.
CBD ne
Regenerační ano
Proti bolesti ano
Vegan ano
Zobrazit více parametrů