Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Náhradní díly pro mobily  >  LCD displej Samsung S5570 Galaxy Mini

LCD displej Samsung S5570 Galaxy Mini

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 347 Kč
LCD displej pro mobilní telefon Samsung S5570 Galaxy Mini. Náhradní díl - LCD displej pro váš mobil Samsung S5570 Galaxy Mini. Přestal Vám fungovat nebo máte rozbitý displej Vašeho mobilu Samsung S5570 Galaxy Mini? Nezoufejte a objednejte za super displej nový. Nový LCD displej se jistě vyplatí. Náhradní díl - LCD displej pro váš mobil Samsung S5570 Galaxy Mini. V dnešní době není již nutné vyha...

Všechny nabídky pro LCD displej Samsung S5570 Galaxy Mini

Popis LCD displej Samsung S5570 Galaxy Mini

LCD displej pro mobilní telefon Samsung S5570 Galaxy Mini. Náhradní díl - LCD displej pro váš mobil Samsung S5570 Galaxy Mini. Přestal Vám fungovat nebo máte rozbitý displej Vašeho mobilu Samsung S5570 Galaxy Mini? Nezoufejte a objednejte za super displej nový. Nový LCD displej se jistě vyplatí.
Náhradní díl - LCD displej pro váš mobil Samsung S5570 Galaxy Mini.
V dnešní době není již nutné vyhazovat celý telefon , pokud náhodou rozbijete LCD displej. Za skvělou cenu lze koupit displej pro telefon nový.
Balení náhradního LCD displeje: BULK
Co to znamená , když je ,, BULK '' balení ?
Mobilní příslušenství , ale i jiné výrobky jsou většinou výrobců dodávány ve dvou typech balení. Buď klasické balení v krabici , které se označuje jako BLISTER nebo v tzv. BULK balení, tedy bez krabičky, jen v sáčku. Typ zboží je samozřejmě zcela stejný bez ohledu na druh balení, jen vychází v BULK balení levněji než v krabičce.

Parametry LCD displej Samsung S5570 Galaxy Mini

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: