Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Náhradní díly pro mobily  >  LCD displej LG GT540

LCD displej LG GT540

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 149 Kč
LCD displej pro mobilní telefon LG GT540. Originální náhradní díl - LCD displej pro váš mobil LG GT540. Přestal Vám fungovat nebo máte rozbitý displej Vašeho mobilu LG GT540? Nezoufejte a objednejte za super displej nový. Nový LCD displej se jistě vyplatí. Kompatibilita: GT540, GT560 Originální náhradní díl - LCD displej pro váš mobil LCD displej LG GT540. V dnešní době není již nutné vyhazovat ...

Všechny nabídky pro LCD displej LG GT540

Popis LCD displej LG GT540

LCD displej pro mobilní telefon LG GT540. Originální náhradní díl - LCD displej pro váš mobil LG GT540. Přestal Vám fungovat nebo máte rozbitý displej Vašeho mobilu LG GT540? Nezoufejte a objednejte za super displej nový. Nový LCD displej se jistě vyplatí.
Kompatibilita: GT540, GT560
Originální náhradní díl - LCD displej pro váš mobil LCD displej LG GT540.
V dnešní době není již nutné vyhazovat celý telefon , pokud náhodou rozbijete LCD displej. Za skvělou cenu lze koupit displej pro telefon LG GT540 nový.
Balení náhradního LCD displeje: BULK
Co to znamená , když je ,, BULK '' balení ?
Mobilní příslušenství , ale i jiné výrobky jsou většinou výrobců dodávány ve dvou typech balení. Buď klasické balení v krabici , které se označuje jako BLISTER nebo v tzv. BULK balení, tedy bez krabičky, jen v sáčku. Typ zboží je samozřejmě zcela stejný bez ohledu na druh balení, jen vychází v BULK balení levněji než v krabičce.
 

Parametry LCD displej LG GT540

Výrobce LG

Podobné produkty

Podobné fráze: