Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Náhradní díly pro mobily  >  LCD display pro Lenovo A2010

LCD display pro Lenovo A2010

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 617 Kč
Náhradní LCD displej pro mobilní telefon Lenovo A2010 je náhradní díl pro opravu Vašeho telefonu. Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu Lenovo A2010.  Jak poznáte, jestli máte na mobilu Lenovo A2010 rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ? Dotyková plocha: * dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje ta...

Všechny nabídky pro LCD display pro Lenovo A2010

Popis LCD display pro Lenovo A2010

Náhradní LCD displej pro mobilní telefon Lenovo A2010 je náhradní díl pro opravu Vašeho telefonu.
Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu Lenovo A2010. 
Jak poznáte, jestli máte na mobilu Lenovo A2010 rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ?
Dotyková plocha:
* dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk".
LCD displej: 
* Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.
Kompatibilita: Lenovo A2010
Pokud chcete předejít opětovnému poškození dotykového skla nebo LCD displeje, doporučujeme si objednat ochrannou folii nebo tvrzené sklo pro ochranu displeje a dotykového skla.
Pokud chcete ochránit celý telefon Lenovo A2010 před pády a poškozením, doporučujeme si přiobjednat ještě pouzdro na telefon.

Parametry LCD display pro Lenovo A2010

Výrobce Lenovo (IBM)

Podobné produkty

Podobné fráze: