Kde jsem: Katalog > LCD display + dotyková deska pro LG Nexus 5 (D821), černá

LCD display + dotyková deska pro LG Nexus 5 (D821), černá

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 146 Kč
Dostupnost: Skladem
1 146 Kč
Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon LG Nexus 5 (D821), je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu, v černé barvě. Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu LG Nexus 5 (D821). Jak poznáte, jestli máte na mobilu LG Nexus 5 (D821) rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ? Dotyková plocha...

Doporučujeme

Popis LCD display + dotyková deska pro LG Nexus 5 (D821), černá

Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon LG Nexus 5 (D821), je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu, v černé barvě.
Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu LG Nexus 5 (D821).
Jak poznáte, jestli máte na mobilu LG Nexus 5 (D821) rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ?
Dotyková plocha:
dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk".
LCD displej:
Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.
Kompatibilita: LG Nexus 5 (D821)
Pokud chcete předejít opětovnému poškození dotykového skla nebo LCD displeje, doporučujeme si objednat tvrzené sklo nebo ochrannou fólii pro ochranu displeje a dotykového skla.
Pokud chcete ochránit celý telefon LG Nexus 5 (D821) před pády a poškozením, doporučujeme si přiobjednat ještě pouzdro...