Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Náhradní díly pro mobily  >  LCD display + dotyk. deska pro Sony Xperia Z5 (E6653)

LCD display + dotyk. deska pro Sony Xperia Z5 (E6653)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon Sony Xperia Z5 (E6653), je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu, v černé barvě. Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu Sony Xperia Z5 (E6653).  Jak poznáte, jestli máte na mobilu Sony Xperia Z5 (E6653) rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ...

Všechny nabídky pro LCD display + dotyk. deska pro Sony Xperia Z5 (E6653)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis LCD display + dotyk. deska pro Sony Xperia Z5 (E6653)

Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon Sony Xperia Z5 (E6653), je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu, v černé barvě.
Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu Sony Xperia Z5 (E6653). 
Jak poznáte, jestli máte na mobilu Sony Xperia Z5 (E6653) rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ?
Dotyková plocha:
* dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk".
LCD displej: 
* Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.
Kompatibilita: Sony Xperia Z5 (E6653)
Pokud chcete předejít opětovnému poškození dotykového skla nebo LCD displeje, doporučujeme si objednat ochrannou folii nebo tvrzené sklo pro ochranu displeje a dotykového skla.
Pokud chcete ochránit celý telefon Sony Xperia Z5 (E6653) před pády a poškozením, doporučujeme si přiobjednat ještě pouzdro na telefon.

Parametry LCD display + dotyk. deska pro Sony Xperia Z5 (E6653)

Výrobce SONY

Podobné produkty

Podobné fráze: