Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Náhradní díly pro mobily  >  LCD Display + dotyk. deska + př. kryt pro Huawei Ascend G620

LCD Display + dotyk. deska + př. kryt pro Huawei Ascend G620s

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Náhradní dotyková plocha a LCD displej s předním krytem pro mobilní telefon Huawei Ascend G620s je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu. Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu.  Dotyková plocha: * dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré obj...

Všechny nabídky pro LCD Display + dotyk. deska + př. kryt pro Huawei Ascend G620s

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis LCD Display + dotyk. deska + př. kryt pro Huawei Ascend G620s

Náhradní dotyková plocha a LCD displej s předním krytem pro mobilní telefon Huawei Ascend G620s je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu.
Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu. 
Dotyková plocha:
* dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk".
LCD displej: 
* Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.
Přední kryt je součástí tohoto balení.
Kompatibilita: Huawei Ascend G620s
Pokud chcete předejít opětovnému rozbití dotykového skla nebo LCD displeje, doporučujeme si objednat tvrzené sklo pro ochranu displeje a dotykového skla.
Pokud chcete ochránit celý telefon před pády a poškozením, doporučujeme si přiobjednat ještě pouzdro na telefon.

Parametry LCD Display + dotyk. deska + př. kryt pro Huawei Ascend G620s

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné fráze: