Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Náhradní díly pro mobily  >  Dotyková deska + LCD display + přední kryt pro Microsoft Lumia 550

Dotyková deska + LCD display + přední kryt pro Microsoft Lumia 550

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Náhradní dotyková plocha a LCD displej s předním krytem pro mobilní telefon Microsoft Lumia 550 je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu. Pokud se rozbila dotyková plocha nebo LCD displej u telefonu Microsoft Lumia 550, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro jeho opravu. Dotyková plocha: * dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou ploc...

Všechny nabídky pro Dotyková deska + LCD display + přední kryt pro Microsoft Lumia 550

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Dotyková deska + LCD display + přední kryt pro Microsoft Lumia 550

Náhradní dotyková plocha a LCD displej s předním krytem pro mobilní telefon Microsoft Lumia 550 je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu.
Pokud se rozbila dotyková plocha nebo LCD displej u telefonu Microsoft Lumia 550, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro jeho opravu.
Dotyková plocha:
* dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám mobil upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk".
LCD displej: 
* Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.
Přední kryt je součástí tohoto balení. Barva této náhradní dotykové desky je světle šedá.
Kompatibilita: Microsoft Lumia 550
Pokud chcete předejít opětovnému rozbití dotykového skla nebo LCD displeje, doporučujeme si objednat tvrzené sklo pro ochranu displeje a dotykového skla.
Pokud chcete ochránit celý telefon před pády a poškozením, doporučujeme si přiobjednat ještě pouzdro na telefon.

Parametry Dotyková deska + LCD display + přední kryt pro Microsoft Lumia 550

Výrobce Nokia

Podobné produkty