Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Autoservis  >  Náhradní díly na automobily  >  COMPASS Světla denního svícení

COMPASS Světla denního svícení

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Homologovaná světla pro denní svícení, napájení 12/24 V. Každé světlo je osazeno 5x vysoce svítivou HI POWER LED diodou.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro COMPASS Světla denního svícení

Popis COMPASS Světla denního svícení

Nakupka.cz píše:

Produkt Světla denního svícení Compass kulatá RL hom. 18LED on/ off zařazený v: Tuning > Exteriérové osvětlení, Objednací kód: AU-04186, výrobce: Compass, druh světla: denní svícení, barva světla: bílá, počet LED: 18, osvětlení: exteriérové

Omnipuls.cz píše:

Homologovaná světla pro denní svícení, napájení 12 V. Každé světlo je osazeno 18x LED.
Balení obsahuje světla (2 ks), montážní držáky světel a kompletní kabeláž pro zapojení světel.
ON/OFF systém - Světla pro denní svícení se rozsvítí automaticky při otočení klíčku zapalování. Při rozsvícení parkovacích nebo potkávacích světel se světla pro denní svícení automaticky vypnou a po zhasnutí světel se opět rozsvítí.
LED světla s velmi nízkou spotřebou, tyto světla mají rozptýlené světlo, které netvoří kužel (a tím neoslňuje) ale dostatečně zajišťují základní podmínku světel pro denní svícení (DRL).
Při rozsvícených světlech pro denní svícení, nemusí být při nesnížené viditelnosti rozsvícená obrysová nebo potkávací světla.
Montáž těchto světel pro denní svícení není přestavbou vozidla ani změnou technických údajů. Jejich umístění na vozidlo nepodléhá žádnému dodatečnému schvalování.
technická data:napájení12 V =jednotka světla18x LEDpříkon2x 3Wsada2 ksON/OFF systémanošířka světlaprůmer 90 mmhloubka světla31 mmhomologaceRL E4 (Regulation 87)

Patro.cz píše:

; Homologovaná světla pro denní svícení, napájení 12/24 V. Každé světlo je osazeno 4x vysoce svítivou HI POWER LED diodou. ; Balení obsahuje 2x světlo s montážními držáky a kompletní kabeláž pro zapojení světel. ; ON/OFF systém - Světla pro denní svícení

Parametry COMPASS Světla denního svícení

Výrobce Compass

Podobné produkty

Podobné fráze: