Nabíječky k mobilům I-Tec

Výrobci:

OEM  •  Aligátor  •  Sencor  •  Apple  •  Belkin  •  Yenkee  •  Nokia  •  I-Tec  •  Remax  •  CELLY
Nalezeno:    3194 produktů

InHouse MKF-USB2BB (černo-modrá)

Nabíječka pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů, navigací a jakýchkoliv zařízení, které používají jako zdroj USB port. Vstup 12V-24V. Výstup z nabíječky USB1: 5V/1000mA, USB2: 5V/2100mA.

Více informací

Nabíječka do auta Hama pro iPad / iPhone / iPod 106301

Nabíječka do auta, obsahuje 30pinový spirálový kabel, nabíjení přes zdířku cigaretového zapalovače ve vozidle, napájecí napětí: 12 V, nabíjecí proud: 2,1 A, autorizovaný produkt "Made for iPad", černá barva.

Více informací

Winner autonabíječka + datový kabel pro iPhone 5/6 (zelená)

Nabíječka do auta s USB umožňuje nabíjení telefonu připojením autonabíječky do zásuvky zapalovače. Nabíječka je kompatibilní s iPhone 5/6. Obsah balení: Auto nabíječka USB (2,1A) + datový kabel iPhone 5/6 Barva: zelená

Více informací

Winner autonabíječka + datový kabel pro iPhone 5/6 (bílá)

Nabíječka do auta s USB umožňuje nabíjení telefonu připojením autonabíječky do zásuvky zapalovače. Nabíječka je kompatibilní s iPhone 5/6. Obsah balení: Auto nabíječka USB (2,1A) + datový kabel iPhone 5/6 Barva: bíla

Více informací

CellularLine Style&Color autonabíječka USB, 1A (modrá)

Autonabíječka CellularLine Style & Color s konektorem USB má kompaktní rozměry a stylovou modrou barvu. Zapojuje se do zapalovače auta. Výstup: 5W / 1A. Je vhodná pro osobní i nákladní automobily. Má elektronickou ochranu proti přehřátí a zkratu.

Více informací

CellularLine Style&Color autonabíječka USB, 1A (růžová)

Autonabíječka CellularLine Style & Color s konektorem USB má kompaktní rozměry a stylovou růžovou barvu. Zapojuje se do zapalovače auta. Výstup: 5W / 1A. Je vhodná pro osobní i nákladní automobily. Součástí je i elektronická ochrana proti zkratu a přepětí.

Více informací

THERMO FUSION 120 kaps/1000 mg

Přípravek typu Fat Burner. Vyvolává v těle silnou termogenezi a tím i pálení tukových zásob. Navíc oddaluje pocit hladu.

Více informací

THERM ENERGY POWER 100 kaps/ 850mg

Povzbudí váš mozek k intenzivní a dlouhodobé práci. Látky zde obsažené podporují termogenezi a tím i rychlejší úbytek tukové tkáně.

Více informací

HCA PROFESSIONAL 100 kaps/950 mg

Extrakt indické rostliny Garcinia cambogia. Účinně omezuje shromažďování tukové tkáně v organismu tvořící se z přebytečných sacharidů a cukrů ve vaší dietě.

Více informací

Aligator CL PLUS s USB (červená) - autonabíječka

Autonabíječka ALIGATOR CL PLUS s USB portem a výstupem 1A. Můžete ji použít k nabíjení mobilních telefonů ale i jiných zařízení. Je vhodná do osobních i nákladních aut. Barva: bílá s červeným okrajem.

Více informací

Aligator CL PLUS s USB (růžová) - Autonabíječka

Autonabíječka ALIGATOR CL PLUS s USB portem a výstupem 1A. Můžete ji použít k nabíjení mobilních telefonů ale i jiných zařízení. Je vhodná do osobních i nákladních aut. Barva: bílá s růžovým okrajem.

Více informací

Aligator CL PLUS s USB (modrá) - Autonabíječka

Autonabíječka ALIGATOR CL PLUS s USB portem a výstupem 1A. Můžete ji použít k nabíjení mobilních telefonů ale i jiných zařízení. Je vhodná do osobních i nákladních aut. Barva: bílá s modrým okrajem.

Více informací

Aligator CL PLUS s USB (zelená) - Autonabíječka

Autonabíječka ALIGATOR CL PLUS s USB portem a výstupem 1A. Můžete ji použít k nabíjení mobilních telefonů ale i jiných zařízení. Je vhodná do osobních i nákladních aut. Barva: bílá se zeleným okrajem.

Více informací

Nabíječka do auta WINNER, USB (mini), 1000 mAh, kroužek

Vyhněte se nepříjemnému vybití vašeho telefonu s touto USB mini nabíječkou značky Winner. S její pomocí vás vybitý telefon nebo tablet již více nepřekvapí. Stačí ji vložit do zapalovače a vaše elektronické zařízení bude připraveno k použití. Díky kompaktním rozměrům se vejde do každé tašky a je ideální na cesty.

Více informací

Winner micro-USB autonabíječka + datový micro-USB kabel (modrá)

Nabíječka do auta s USB umožňuje nabíjení telefonu připojením autonabíječky do zásuvky zapalovače. Nabíječka je kompatibilní s Micro USB.Obsah balení: Auto nabíječka USB (2,1A) + datový kabel micro-USB.Farba: modrá

Více informací

Winner micro-USB autonabíječka + datový micro-USB kabel (zelená)

Nabíječka do auta s USB umožňuje nabíjení telefonu připojením autonabíječky do zásuvky zapalovače. Nabíječka je kompatibilní s Micro USB.Obsah balení: Auto nabíječka USB (2,1A) + datový kabel micro-USB.Farba: modrá

Více informací

Winner micro-USB autonabíječka + datový micro-USB kabel (růžová)

Nabíječka do auta s USB umožňuje nabíjení telefonu připojením autonabíječky do zásuvky zapalovače. Nabíječka je kompatibilní s Micro USB.Obsah balení: Auto nabíječka USB (2,1A) + datový kabel micro-USB.Farba: ružová

Více informací

Winner micro-USB autonabíječka + datový micro-USB kabel (bílá)

Nabíječka do auta s USB umožňuje nabíjení telefonu připojením autonabíječky do zásuvky zapalovače. Nabíječka je kompatibilní s Micro USB.Obsah balení: Auto nabíječka USB (2,1A) + datový kabel micro-USB.Farba: bíla

Více informací

Winner autonabíječka + datový kabel pro iPhone 5/6 (modrá)

Nabíječka do auta s USB umožňuje nabíjení telefonu připojením autonabíječky do zásuvky zapalovače. Nabíječka je kompatibilní s iPhone 5/6. Obsah balení: Auto nabíječka USB (2,1A) + datový kabel iPhone 5/6 Barva: modrá

Více informací

CellularLine Style&Color autonabíječka USB, 1A (zelená)

Autonabíječka CellularLine Style & Color s konektorem USB má kompaktní rozměry a stylovou zelenou barvu. Zapojuje se do zapalovače auta. Výstup: 5W / 1A. Je vhodná pro osobní i nákladní automobily. Součástí je i elektronická ochrana proti zkratu a přepětí.

Více informací

Winner Type-C (zlatá)

Autonabíječka značky Winner, Typ C, 2x USB výstupy (2,4A + 1,2A), kabel USB / Micro USB.

Více informací

SBS TECAR2USB48A - autonabíječka

Nabíječka do auta od SBS je vybavena dvěma 2.4A USB výstupy, což vám umožní nabíjet dvě zařízení současně. Autonabíječka má ergonomický italský design a vestavěné stavové LED osvětlení. Barva: černá.

Více informací

SBS TECARTC1USB3A - autonabíječka

Nabíječka do auta od SBS má klasický italský design, a zajistí, že nabíjení baterie smartphonu už nebude problém během dlouhých jízd automobilem. Je vybavena USB i výstupem typu C USB resp. 2.1A a 3.1A, má také LED světelný indikátor. Barva: černá.

Více informací

SBS micro USB - autonabíječka

Nová nabíječka do auta SBS umožňuje rychlé nabíjení pro váš smartphone bez zabírání místa, a to díky svému kompaktnímu a ergonomickému designu. micro USB konektor, který je přibalen, zajišťuje univerzálnost s většinou smartphone na trhu.

Více informací

SBS TEKITCARC2U2A - autoadaptér

Malá a diskrétních nabíječka do auta od značky SBS se vyznačuje elegantním a atraktivním italským designem. Je vybavena dvěma 2.1 USB výstupy, které umožňují nabíjet dva smartphony nebo tablety současně. Také zahrnuje nabíjecí kabel pro smartphony s délkou 100 cm a dva různé výstupy: USB a typu C USB. Ideální doplněk pro dobíjení nejnovějších typů smartphonů a tabletů.

Více informací

Winner Micro USB (zlatá)

Autonabíječka značky Winner USB / Micro USB, ve zlaté barvě. Dva výstupy, kabel v balení. Výstupní napětí 2,4 A a 1,2 A.

Více informací

Hama dvojitá USB nabíječka do vozidla AutoDetect, 4,8 A

... USB zásuvky, možnost nabíjení dvou zařízení najednou funkce AutoDetect rozpozná připojené zařízení a dokáže přizpůsobit zapojení pinů vhodné pro Apple, Samsung, HTC, BlackBerry a další USB výstup: 5 V / 4,8 A (max. 2,4 A na jednu zásuvku) díky vysokému výkonu vhodná pro telefony i tablety (možnost nabíjet dva tablety současně!) napájení: 12/24 V, připojení do zásuvky cigaretového zapalovače (CL) ve vozidle vhodné i pro nákladní automobily barva: černá

Více informací

SBS Autoadaptér + micro USB kabel

Vždy s sebou noste všechny nástroje abyste mohli dobít smartphone nebo tablet v autě a zabíraly co nejméně prostoru. Souprava NEW CAR KIT SBS umožňuje rychlejší nabití smartphonu díky mini nabíječce do auta s 2000 mA a speciálnímu datovému kabelu s délkou až 90 cm USB / Micro USB. Malá velikost příslušenství vám umožní ušetřit místo a udržet pořádek v interiéru vašeho vozidla.

Více informací

SBS 2x USB - autoadaptér

Tato nabíječka do auta umožňuje dobíjet dva mobilní telefony nebo smartphony ve stejnou dobu, a to díky dvojitému portu USB. Příjemný tvar a kompaktní rozměry dbají na to aby toto příslušenství bylo vhodné na dlouhé cestování.

Více informací

SBS nabíječka do auta micro USB (černá)

Ergonomická autonabíječka SBS s micro USB konektorem a spirálovým kabelem je ideálním partnerem pro vaše cesty. Můžete ní nabíjet mobilní telefon, kameru, tablet, MP3 / MP4 přehrávač a jiná zařízení.

Více informací

Sturdo ProSport mini autonabíječka 2A 1xUSB

Univerzální STURDO ProSport mini autonabíječka 2A 1xUSB slouží k účelnému nabíjení smartphonů, tabletů, hracích konzolí, mp3 a mp4 přehrávačů a navigací během jízdy. Drobný rozměr umožňuje pohodlné odložení do odkládacích přihrádek automobilu. Intenzivní modrá LED dioda je zárukou toho, že budete mít dostatečný přehled o nabíjení zařízení. Vstup je DC 12-24 V, výstup je DC 5W, 2000mA. Rozměry zařízení jsou 24x19x45mm.

Více informací

CellularLine Autonabíječka pro iPhone

Autonabíječka CellularLine pro iPhone Apple verze 3G / 3GS / 4 / 4S. Adaptér pro 110 V / 240 V zásuvky. Nabíječka má elektronický ochranný obvod pro baterii a telefon.

Více informací

SBS Autoadaptér USB Gold collection 2,4A

SBS Autoadaptér USB slouží k nabíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací a mnoha jiných přístrojů. Dobíjí jejich prostřednictvím cigaretového zapalovače osobních i nákladních automobilů. SBS autoadaptér je odolný vůči otřesům a je v něm zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování. Je v něm LED indikátor napájení. Má nabíjecí proud: 2,4A. Nachází se ve stříbrném provedení.

Více informací

Sturdo autonabíječka MFI 2v1

Autonabíječka Sturdo Vám prostě nesmí chybět. Díky ní bude Váš mobilní telefon vždy plně nabitý a připraven k používání. Se svými nejbližšími tak budete stále ve spojení. S Lightning konektorem je vhodný s mnoha modely, které jsou vypsány níže. O provozu Vás informuje i LED indikátor. Jeho délka dosahuje jeden metr.

Více informací

Sturdo autonabíječka MFI 2v1 (bílá)

Autonabíječka Sturdo bude mimořádně užitečným příslušenstvím v každém autě. Díky němu bude Vaše kompatibilní zařízení vždy plně nabité a připravené na plnohodnotné používání. Určeno je pro mnohé telefony či tablety, ty jsou vypsány níže. O provozu Vás informuje i LED kontrolka. Kabel dosahuje délky jednoho metru.

Více informací

SBS Autoadaptér USB, 500mAh

Autoadaptér SBS TE0APU405 umožňuje dobíjení mobilních zařízení a GPS prostřednictvím cigaretového zapalovače v osobních či nákladních automobilech (pro 12 i 24 V zásuvky). Disponuje jedním USB portem. Je odolný vůči otřesům, zkratu a přepólování. Nabíjecí proud adaptéru: 500 mA. Provedení: černé.

Více informací

Winner autonabíječka USB (1A) + datový kabel micro-USB

Set autonabíječky a datového microUSB kabelu. Autonabíječka pasuje do každého typu automobilu s klasickou 12 V zásuvkou.

Více informací

MobilNet Sturdo autonabíječka 2v1

Autonabíječka 2 v1 mého mobilního Sturdy micro. Balení jehož součástí jsou autonabíječka a univerzální micro USB kabel - 2 v 1. V provedení černo - červené barvy. Design působí velmi elegantně a materiál je tradiční kvalitou značky Sturdy. Příslušenství je univerzálního typu. V balení najdete i 2 samolepící organizéry.

Více informací

Celly Turbo, 1x USB 2,4 A (TCUSBTURBO) bílá

...ní. Nabíječek není nikdy dost Náhradní nabíječka se hodí vždy a to nejen na cestování. Adaptér je malý a lehký, nezabere téměř žádné místo. Je více než výhodné mít jednu nabíječku doma a druhou v práci. Vyhnete se tak neustálému vytahování a přenášení. Vlastnosti: Určena pro síťové zásuvky EU Výrobek splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro ČR 1 x USB port Technická specifikace: Výstup: 2,4 A Hmotnost: 49,5 g Rozměry: 77,5 x 40 x 27 mm

Více informací

SKROSS DC27

Autoadaptér SKROSS DC27 se dvěma USB porty pro nabíjení zařízení v automobilu či nákladním vozidle. Pomocí adaptéru si můžete nabít smartphone, MP3 přehrávač, tablet či jiné kapesní zařízení. DC napětí: 5 V. Výstupní proud USB portů: 1 A / 2,4 A.

Více informací

CellularLine Autonabíječka Qualcomm 2.0 s micro USB (černá)

Ergonomická autonabíječka Qualcomm 2.0 CELLULARLINE s micro USB konektorem, která je vhodná pro nabíjení mobilních zařízení (smartphony, GPS navigace, atd), právě když se nacházíte na cestách se svým automobilem. Ještě rychleji nabíjí zařízení, které podporují technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 nebo adaptivní nabíjení. Výstupní proud je 2 A a napětí 5V, 9V nebo 12V. V adaptéry je zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování.

Více informací

Aligator CS501

Nabíječka do auta pro mobilní telefony a smartfony ALIGATOR CD PLUS CS501 v modrém provedení. Vstupné napětí je 12-24V, výstup 5V/2.1 A (USB1 - 2.1A, USB2 - 1.0A). Součástí je micro USB kabel.

Více informací

ALIGATOR CA504

Nabíječka do auta ALIGATOR CD PLUS CS504 s kabelem pro iPhone lightning v černém provedení. Vstupné napětí je DC 12-24V, výstup DC 5V/2.4 A. Kompatibilní s Apple iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPod touch 5th gen., iPod nano 7th gen., iPad 4th generation, iPad Mini a APLUS.

Více informací

Inhouse MKF-USB C/BG3 1A autoadaptér

Nabíjecí adaptér inhouse do auta disponuje dvěma USB porty - USB typ A a USB typ C. Autoadaptér je vhodný pro nabíjení smartphonů a jiných přenosných či smart zařízení. Výstupný proud USB A portu dosahuje 1 A. Výstupní proud USB C portu má 2,1 A. Vstup: 12 - 24 V. Provedení: černé/zelené.

Více informací

Samsung EP-LN930 15W černá

V případě, že trávíte hodně času na cestách, toto originální příslušenství Samsung EP-LN930 u Vás jistě najde své využití. Praktická autonabíječka zajistí, aby Váš mobilní telefon nebo jiné podobné zařízení bylo vždy plně nabité a připravené k použití. Vyznačuje se funkcí rychlého nabíjení, což u modelů, které ji podporují jistě oceníte. Už po 30 minutách ho nabije na 50%. Svým kompaktním provedením zabírá v autě jen minimu místa.

Více informací

Winner Dual USB 3,1A černá autonabíječka

Prostřednictvím této autonabíječky Winner Dual USB 3,1A lze snadno dobíjet zařízení nebo přenášet soubory. Disponuje hned dvěma konektory, čímž lze nabíjet současně dvě zařízení. Ať už mobilní telefon, tablet nebo hudební přehrávač. Díky svému kompaktnímu provedení zabírá jen minimum místa. Černá povrchová úprava působí velmi elegantně a nadčasově zároveň.

Více informací

Winner micro-USB Qualcomm autonabíječka

Autonabíječka Winner MicroUSB Qualcomm představuje praktické příslušenství, které Vám ve vozidle zaručeně nesmí chybět. Umožňuje nejen přenos dat, ale také nabíjení kompatibilního přístroje. Vyznačuje se kvalitní konstrukcí, elegantním vzhledem a jednoduchým používáním.

Více informací

Winner Fast USB Type C autonabíječka

Pořiďte si do svého vozu tuto praktickou autonabíječku značky Winner. Vyznačuje se vysokou kvalitou, kompaktními rozměry a jednoduchým používáním. Stačí ji jen umístit do zapalovače a je to. Následně na to umožňuje přenos dat a rychlé dobíjení baterie. USB typ C.

Více informací

Samsung EP-NG930BB (černá)

Bezdrátová nabíječka Samsung je dokonalým doplňkem telefonů Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Svůj telefon jednoduše dobijete tak, že ho umístíte na nabíječku, takže už nebudete potřebovat další příslušenství. Stav nabíjení znázorňuje LED dioda. Barva se mění z decentní modré na zářivě zelenou, která značí, že je baterie plně nabita.

Více informací

Sony CP-CADM2

...utonabíječka Sony CP-CADM2 může nabíjet až 2 zařízení najednou. Zabudovaná ochrana proti přebíjení a ochrana proti zkratu či funkce pro sledování teploty zajistí bezpečné používání při nabíjení. Kromě smartphonů můžete nabíjet i tablety, fotoaparáty a jiná zařízení s USB rozhraním. Nabíjení bude 5-krát rychleji než s běžnou nabíječkou do auta. Elegantní černé provedení zapadne do interiéru vašeho auta. Výstupní proud je spolu 4,8 A (2x 2,4 A).

Více informací

InHouse MKF-USB24ALU 2x USB, 2,4A

... jako například iPod, iPhone, PSP, digitální kamery, fotoaparáty, MP3 přehrávače a jiné Maximální výstupní proud je limitován do 2,4 A Celokovové (ALU) pouzdro s odpruženým hrotem působí velmi elegantně a stylově zároveň Navíc ho víte využít v případě nehody na rozbití skla LED indikace detekuje připojení v zapalovači Černé provedení   Vstupní napětí 12V-24V Výstupní napětí: 5V   Výstupní proud: USB 1: 1000mA USB2: 2100mA (max. Celkem 2,4A)

Více informací

Sturdo Nabíječka do auta 2A s kabelem USB typ C 3A 1m černá

Mějte svůj mobilní telefon vždy plně nabitý i na cestách. Právě díky této autonabíječce značky Mobilnet budete stále online a ve spojení se svými nejbližšími. Součástí balení je i kabel s konektorem USB typu C. Svými kompaktními rozměry v autě zabírá jen minimum místa. Vyznačuje se dvěma USB porty, délkou jeden metr a kapacitou 2A, díky čemuž nabíjí skutečně rychle.

Více informací

Sturdo Mini autonabíječka 2A 1xUSB (bílá)

Univerzální Sturdy Mini bílá autonabíječka 2A 1xUSB slouží k účelnému nabíjení smartphonů, tabletů, hracích konzolí, mp3 a mp4 přehrávačů a navigací během jízdy. Drobný rozměr umožňuje pohodlné odložení do odkládacích přihrádek automobilu. Intenzivní modrá LED dioda je zárukou toho, že budete mít dostatečný přehled o nabíjení zařízení. Vstup je DC 12-24 V, výstup je DC 5W, 2000mA. Rozměry zařízení jsou 24x19x45mm.

Více informací

SBS TECAR3USB41A, Autonabíječka

Nabíječka do auta od značky SBS s funkcí pro rychlé nabíjení. Umožní vám nabíjet až 3 zařízení najednou. 3 USB vstupy. Nabíjecí proud 4100 mAh, napětí: 12 / 24V. Barva: černá.

Více informací

Aligator autonabíječka pro iPhone5 1A (bílá)

Autonabíječka ALIGATOR PLUS je kompatibilní se zařízeními iPhone 5, iPod touch 5th gen., IPod nano 7th gen., IPad 4th generation, iPad Mini. Nabíječka do auta dosahuje výkonu 1000 mAh. Vstupní napětí: 12 - 24 V. Výstupní proud: 1 A. Výstupní napětí: 5 V. Bílé provedení.

Více informací

Plus CS503 MicroUSB 2.4A + USB 1A

Univerzální nabíječka do auta PLUS CS503 ve stylovém bílém provedení s výstupem 2.4A a vstupním napětím 12 V je vybavena kabelem s délkou 1 m s rozhraním micro USB.

Více informací

Plus CS501 2x USB 2.4A + microUSB kabel růžová

Moderní autonabíječka Plus CS501 v růžovém provedení se vstupem DC 12/24V a výstupem 5V, 2.4A. Plus CS501 disponuje kabelem micro USB a 2x výstupem USB.

Více informací

Plus CS501 2x USB 2.4A + microUSB kabel žlutá

Moderní autonabíječka Plus CS501 ve žlutém provedení se vstupem DC 12/24V a výstupem 5V, 2.1A. Nabíječka do auta disponuji kabelem micro USB. Plus CS501 lze použít s Android, Smart Phone, BlackBerry, Windows Phone a Symbian Phone.

Více informací

SamsungEP-NG930BWEGWW, Bezdrátová nabíječka

...átová nabíječka Samsung EP-NG930BWEGWW. Velmi praktický pomocník na nabíjení telefonu bez kabelů. Stylový a elegantní design. Součástí je využívání standardu Qi, možné je nabíjet všechna zařízení, které tento standard podporují. Využívá speciální režim Fast Charge. Orientace je možná na výšku i šířku. Pomocí led světla víme zjistit v jaké fázi je nabíjení. Input 5V a output 5V / 1A. Adaptér, který je potřebný do sítě není součástí balení.

Více informací

Samsung pouzdro s bezd.nab. EP-TG935BB, SF S7e (černé)

...e ochrany i funkci nabíjení. Kryt je vybaven záložní baterií s kapacitou 2 700 mAh. Tu není nutné připojit k telefonu, svou energii sdílí tím nejpřirozenějším způsobem, technologií bezdrátového nabíjení. Kryt, ve kterém je baterie integrovaná je navíc velmi kompaktní, a tak se nezmění ani velikost ani váha telefonu. Záložní baterie je vybavena LED diodou, která signalizuje úroveň nabití. Pro nabíjení baterie je kryt vybaven standardním Micro USB konektorem.

Více informací

SAMSUNG EP-LN920CBEGWW, Autonabíječka

Autonabíječka Samsung EP - LN920CBEGWW. Farba - čierna. Kompaktní nabíjačka určená do auta, ktorá je praktickým pomocníkom. Součástí jsou 2 USB konektory typu C. Možnost adaptivního rychle dobíjení. Kabel má délku 1,5 m. Napětí 11 - 30V, proud 2A.

Více informací

Samsung EP-PN920BWEGWW, Podložka pro bezdr. nabíjení

Podložka pro bezdrátové nabíjení Samsung EP-PN920BWEGWW. V provedení bílé barvy. Nabíjení je bez drátov. Podložka je určena pro určena pro Samsung S6 Edge +. Stylový design. Výstup 5 - 9V a proud 100 mAh. Roz 102 × 20,8 mm.

Více informací

Samsung EP-LN920BBEGWW

Autonabíječka Samsung EP-LN920BBEGWW. V provedení černé barvy. Použití je pro mobilní telefon nebo tablet. Určená k nabíjení do auta. Součástí jsou 2 USB konektory zajišťující duální systém nabíjení. Možnost nabíjení 2 zařízení současně s rychlostí 1,67 A. Rychlé nabíjení. Doba nabíjení se liší v závislosti na typu nabíjeného přístroje. Výstup 9V / 1,67 A nebo 5V / 2A.

Více informací

Ja Electronics UFO W-C008 bílá bezdrátová nabíječka

Bezdrátová rychlonabíječka Ja Electronics UFO W-C008 v bílém provedení s délkou kabelu 70 cm umožňuje rychlejší nabití vašeho smartphonu. UFO W-C008 je kompatibilní s jakýmkoli mobilním telefonem podporujícím QI standard nebo má adaptér. Praktická nabíječka s jedinečným designem disponuje rozhraním USB a vstupním napětím 5 V.

Více informací

Samsung EP-PG950BBE černá bezdrátová nabíječka

...rychlonabíjení a zároveň sofistikovaný designový kousek. Její minimalistický a matný silikonový vzhled v tlumené černé barvě skutečně poutá pozornost. Jednoduše umístíte svůj Galaxy S8 nebo S8 + na bezdrátovou nabíječku a ihned začněte nabíjet. Tato konvertibilní nabíječka slouží zároveň jako podložka a stojan, takže si můžete nastavit Galaxy S8 nebo S8 + do horizontální nebo vertikální polohy. Zabudovaná kontrolka signalizuje, když je telefon nabitý.

Více informací

Huawei AP38 černá

...bíječka Huawei AP38 v moderním provedení černé a šedé se hodí do interiéru každého vozu. Autonabíječka se vstupem 12-24 V DC umožňuje rychlé nabíjení mobilního telefonu, či tabletu v autě. Huawei AP38 s automatickou identifikací rychlostí nabíjení s výstupem 9V/5V 2A a 5V 4.5A + 5V 1A. Autonabíječka je vybavena dvěma USB konektory, které umožňují nabíjení dvou zařízení najednou. Huawei AP38 je skvělou volbou pro rychlý a pohodlný způsob nabití baterie.

Více informací

Bsmart BS-B81

Praktická rozdvojka do auta BSMART BS-B81 spolehlivě a rychle nabije více zařízení současně. Jednoduše ji zapojíte a nabíjíte až 4 zařízení. Je vhodná pro osobní i nákladní automobily, vstupní napájecí napětí je v rozsahu 12 - 24 V. Dvojité nabíjení na USB výstupu poskytuje napětí 5 V / 3,1 A (max), dvojitý výstup 12 V má povolené zatížení 80 W. LED displej zobrazuje napětí 5 V výstupu.

Více informací

Arkas Ast-cr138, autonabíječka

Autonabíječka ARKAS Ast-cr138 je určena pro nabíjení telefonů, smart hodinek, navigaci či MP3 přehrávačů. Disponuje dvěma volnými USB porty a jednou volnou zástrčkou cigaretového zapalovače. Výstupní proud: 1 A + 2,1 A. Rozměry: 60 x 40 x 90 mm.

Více informací

Arkas Ast-cr168, autonabíječka

Autonabíječka ARKAS Ast-168 je určena pro nabíjení telefonů, smart hodinek, navigaci či MP3 přehrávačů současně. Disponuje dvěma volnými USB porty přímo na adaptéru a dvěma volnými porty na kabelem prodloužené části nabíječky, díky které je možné nabíjet zařízení i ze zadního sedadla. S funkcí inteligentního nabíjení bude nabíječkou automaticky detekován nejvhodnější proces nabíjení. Výstupní proud USB portů: 2.4 V / 2.4 V / 2.1 V / 1.0 V.

Více informací

FONTASTIC autonabíj.microUSB, 2A

Praktická nabíječka Fontastic microUSB. Ideální pro dobíjení přístroje ze zapalovače osobních a nákladních automobilů. V adaptéru je zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování. Výrobek splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro ČR.

Více informací

Samsung autonab. EP-LN915UB (černá)

I vy se často ocitáte v časové tísni a ne vždy máte svůj mobilní telefon plně nabitý? V tom případě bude pro Vás tato autonabíječka s rýchlonabíjením Samsung EP-LN915UB skvělým řešením. Samozřejmě, Váš smartphone musí tuto funkci podporovat. V opačném případě Vaše zařízení nabije v takovém čase, jako běžná nabíječka. Kabel dosahuje délky 1,5 metru, čímž zajišťuje opravdu komfortní provoz po celou dobu.

Více informací

Fontastic bezdr.nab.microUSB, Qi komp.

Kompaktní a univerzální bezdrátová nabíječka Fontastic s QI certifikací umožňuje bezdrátově nabíjet všechna zařízení s certifikací QI. Po umístění na nabíječku se zařízení začne automaticky nabíjet. Protiskluzový povrch zajistí, že se zařízení nespadne. LED indikace vás informuje o stavu nabíjení. Nabíječka splňuje všechny bezpečnostní požadavky a požadavky na účinnost energie.

Více informací

Celly Turbo autonabíječka USB-C 2,4 A

CELLY TURBO autodaptér s provedením odolným vůči otřesům disponuje jedním USB výstupem na nabíjení mobilního zařízení. Adaptér je možné vložit do zapalovače osobních nebo nákladních motorových vozidel. Výstupní proud dosahuje 2.4 A. Zabudovaná ochrana zajistí zařízení před zkratem a proti přepólování. Součástí balení je samostatný kabel USB - USB typ C v černém provedení.

Více informací

Sencor SCO 515-000BK USB nabíjecí set

Nabíjecí set Sencor SCO 515-000BK v černé barvě. Součástí balení je USB kabel s délkou 1 m, síťová nabíječka a autonabíječka, která vám umožní rychlé a pohodlné nabíjení vašeho smartphonu i na cestách. Díky minimálním rozměrům ušetříte spoustu místa.

Více informací

Sencor SCO 515-000BL USB nabíjecí set

Společnost Sencor vám přináší nabíjecí set SCO 515-000BL ve stylové modré barvě. Součástí balení je USB kabel s délkou 1 m, síťová nabíječka a autonabíječka, která vám umožní rychlé a pohodlné nabíjení vašeho smartphonu i na cestách. Díky minimálním rozměrům ušetříte spoustu místa.

Více informací

Plus CA504 Lightning 2.4A + USB 1A

Univerzální nabíječka do auta PLUS CA504 ve stylovém bílém provedení s výstupem 2.4A a vstupním napětím 12 V je vybavena kabelem pro iPhone Lightning a USB. Nabíječka PLUS CA504 a délkou kabelu 1 m je kompatibilní s Apple: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPod touch 5th gen., IPod nano 7th gen., iPad 4th generation a iPad Mini.

Více informací

Forever 2x USB 2.1 QC

Nabíječka do auta FOREVER s 2 x USB 2.1 je skvělým společníkem pro dlouhé cesty. Nabíjíte smartphone prostým zapojením nabíječky USB do smartphonu. Nabíječka do auta je vhodná pro všechny přístroje.

Více informací

Forever TF1 2xUSB 5V 1A/2A

Nabíjejte současně dvě zařízení plnou rychlostí a využijte naplno chvíle strávené ve vašem automobilu s nabíječkou do auta Forever. Nabíječka je zakončená dvojitým USB s technologií nabíjení Qualcomm 2.0.

Více informací

SKROSS cestovní adaptér univerzální pro 150 zemí, USB 2x 2100mA

SKROSS cestovní adaptér SKROSS MUV USB, 2.5A max., vč. USB nabíjení 2x výstup 2100mA, univerzální pro 150 zemí - PA38

Více informací

Podobné fráze: