Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Nabíječky k mobilům  >  OEM adaptér USB do auta 1A

OEM adaptér USB do auta 1A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Napájecí adaptér do automobilu s výstupním konektorem USB a proudem 1A. Vhodný pro dobíjení mobilních telefonů a GPS navigací.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro OEM adaptér USB do auta 1A

Popis OEM adaptér USB do auta 1A

www.eleshop.cz píše:

Určen pro: univerzální Typ nabíjení: kabelové Typ napájení: do auta Výstupní konektor: USB 1x Výstupní proud (A): 1 Výstupní proud 2 (A): - Rychlonabíjení: Nepodporuje Provedení výrobku: černá barva Díky této autonabíječce budete mít na cestách vždy dostatek energie pro vaši elekroniku. Autonabíječka GoGEN je skvělým pomocníkem, kterého oceníte hlavně při dlouhém cestování automobilem. Dokáže napájet či nabíjet mobilní telefony nebo jiná zařízení pomocí 12V / 24V zásuvky autozapalovače. Jejich výhodou je kromě rychlosti i naprostá univerzálnost, neboť zvládnou automobilovou zásuvku i v karavanech a nákladních vozech (vstupní napětí 12 - 24 V). A dokáže dobít jakékoliv zařízení, která jsou běžně dobíjena z USB portu. • 1 x USB výstup • Vstupní napětí 12 – 24 V • Výstupní napětí 5 V • Max. nabíjecí proud 1 A Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.010 Výška (cm): 2.50 Šířka (cm): 2.50 Hloubka (cm): 4.50 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.033 Výška (cm): 12.00 Šířka (cm): 9.00 Hloubka (cm): 3.00 EAN: 8592417056463 Záruční doba: 24 měsíců Nabíječka do auta, vstupní napětí 12 - 24 V, 1 x USB, maximální nabíjecí proud 1 A

Garrett píše:

Zástrčka autokonektor (M) na 2x USB 2.0 typ A (F). Pomocí tohoto adapteru můžete zároveň nabíjet jak vysílač Z-LYNK a tak i sluchátka MS-3. Také můžete v autě nabíjet jakékoli zařízení Z-LYNK zároveň se svým telefonem. Zelené podsvícení. Rozměry adapéru 34 x 34 x 61mm. Váha adapéru 25g.

Elektro-obojky.cz píše:

Speciální adapter pro Tractive GPS Tracker do auta.
Díky tomuto speciálnímu adaptéru do auta dokáže Tractive GPS Tracker pohlídat i vašeho plechové mazlíčka. Postará se totiž o stabilní napájení a převod z 12 na 5 V s USB výstupem potřebným pro připojení vyhledávacího zařízení Tractive GPS. V případě krádeže tak budete schopni okamžitě lokalizovat svoje vozidlo a při využití funkce elektronického plotu budete okamžitě varováni, jakmile se vozidlo vzdálí z nastaveného perimetru.

Instalace není složitá, pokud si však nejste jisti, raději se obraťte na odborníky v autoservisu.

Vlastnosti:

Nabíječka do auta pro Tractive GPS
K dobíjení a připojení vyhledávacího zařízení
Připojení k standardní autobaterii
Vstupní napětí: 12 V
USB výstup: 5 V / 3 A
Rozměry: 36 x 24 x 12 mm

Digiboss.cz píše:

Typ nabíječky: Do auta
Kabel v balení: ANO
Délka kabelu (m): 1
Konektor kabelu: USB-C
Výstupní konektor: USB 2x; USB-C
Maximální výstupní proud (A): 2
Maximální výkon (W): 35
Podpora rychlonabíjení: ANO
Typ rychlonabíjení: USB-C Power Delivery
Funkce stojánku: NE
Nabíjení Apple Watch: NE
Nabíjení Samsung Watch: NE
Určen pro: mobilní telefon; tablet
Typ nabíjení: kabelové
Typ napájení: do auta
Výstupní proud (A): 2
Barva: černá
Provedení výrobku: černá barva
RYCHLONABÍJEČKA DO AUTA ENERGIZER 2X USB A 1X USB-C PD 35W S USB-C 2.0 KABELEM ČERNÝ
Rychlonabíječka do auta Energizer
Nabíječka do auta od společnosti Energizer váz zbaví strachu z vybitého mobilního telefonu na cestách. Je velmi výkonná a díky 3 USB portům umožňuje dobíjení více zařízení současně.
Klíčové vlastnosti:
* Výstup 2x USB 2.0A
* Výstup USB-C PD 35W
* USB-C kabel součástí

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.070
Výška (cm): 3.00
Šířka (cm): 18.80
Hloubka (cm): 8.20
EAN: 3492548224067
Záruční doba: 24 měsíců

Parametry OEM adaptér USB do auta 1A

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: