Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Nabíječky k mobilům  >  FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Autonabíječka FSP/Fortron Micro CLA s USB výstupem  je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem a díky vysokému proudu 2,4A se Váš mobilní telefon, smartphone, tablet a jiný mobilní přístroj nabije daleko rychleji. Nabíječka je ideální pro uživatele, kteří potřebují své mobilní přístroje nabít prostřednictvím zapalovače osobních a nákladních automobilů. Během nabíjení bezpečně ochrání Váš p...

Doporučujeme

Doprava: 58 Kč
= 357 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

Popis FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

Digiboss.cz píše:

FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily) najdte na Digiboss.cz. FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily) nabízíme i na splátky. FSP Shining 16 nabíječka do auta je certifikována standardem Qualcomm třídy A. Pokud tak nabíjíte zařízení, které podporuje standard QC 2.0, nabíjíte až o 75% rychleji než běžné nabíječky a tím ušetříte svůj drahocenný čas.
* Qualcomm QC 2.0 standard, rychlejší nabíjení až o 75%, úspora času
* Rozsáhlé vstupní napětí 12-24V pro všechna vozidla
* Ultrakompaktní, stylový vzhled se hodí pro všechny vozy
* Výstupní výkon 12V/1A, 9V/1,8 A a 5V/2.4A
* 2.4A výstupní...

F-mobil.cz píše:

Autonabíječka FSP/Fortron Micro CLA s USB výstupem je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem a díky vysokému proudu 2,4A se Váš mobilní telefon, smartphone, tablet a jiný mobilní přístroj nabije daleko rychleji.
Nabíječka je ideální pro uživatele, kteří potřebují své mobilní přístroje nabít prostřednictvím zapalovače osobních a nákladních automobilů. Během nabíjení bezpečně ochrání Váš přístroj i v případě neočekávaného přepětí.
FSP Shining 16 nabíječka do auta je certifikována standardem Qualcomm třídy A. Pokud tedy nabíjíte zařízení, které podporuje standard QC 2.0, nabíjíte až o 75% rychleji než běžné nabíječky.
QC 2.0 standard umožňuje nabít zařízení až na 50% kapacity během 30 minut.
Vlastnosti:
Nabije Váš mobilní telefon, smartphone, tablet a jiný mobilní přístroj
Napájení a nabíjení prostřednictvím cigaretového zapalovače
Qualcomm QC 2.0 standard, rychlejší nabíjení až o 75%
Výstupní výkon: 12V/1A, 9V/1,8 A a 5V/2.4A
Výstupní proud: 2,4A, ideální pro nabíjení iPadu
USB konektor
Vhodné...

Alza.cz píše:

Nabíječka do auta USB, do auta pro mobilní telefony, smartphony, tablety a další mobilní zařízení, maximální výstup 12V/1A, 9V/1.8V, 5V/2.4A
 Vysoce kvalitní jednoportový Fortron USB autoadaptér je vyroben z pevného materiálu a disponuje standardem Qualcomm třídy A. Jeho praktický vzhled je vhodný pro všechna zařízení podporující nabíjení přes USB. Autonabíječka je vybavená LED indikátorem, který svítí v okamžiku vložení do cigaretového autozapalovače. Nabíječka je vhodná pro všechny automobily s napětím 12 i 24 V.Hlavní přednostiLED indikátorCertifikována standardem Qualcomm třídy AIdeální pro telefony a tablety s podporou rychlého nabíjení2,4A výstup ideální pro nabíjení iPaduNadproudová ochrana    Ochrana proti přebíjení    Ochrana proti přehřívání    Přepěťová ochranaRychlá a výkonná nabíječkaForton nabíječka do auta disponuje...

MADER computer píše:

FSP Shining 16 nabíječka do auta je certifikována standardem Qualcomm třídy A. Pokud tak nabíjíte zařízení, které podporuje standard QC 2.0, nabíjíte až o 75% rychleji než běžné nabíječky a tím ušetříte svůj drahocenný čas.
* Qualcomm QC 2.0 standard, rychlejší nabíjení až o 75%, úspora času
* Rozsáhlé vstupní napětí 12-24V pro všechna vozidla
* Ultrakompaktní, stylový vzhled se hodí pro všechny vozy
* Výstupní výkon 12V/1A, 9V/1,8 A a 5V/2.4A
* 2.4A výstupní proud, který je ideální pro nabíjení iPadu
Za 30 minut až 50% kapacity
* QC 2.0 standard umožňuje nabít zařízení až na 50% kapacity během 30 minut, nikdy se tak nemusíte bát, že Vám dojde energie.
O 75% rychlejší než běžné nabíjení
* Při laboratorních zkouškách výsledky ukázaly, že nabíječka s QC 2.0 je o 75% rychlejší než běžná nabíječka, pokud i Váš chytrý telefon využívá nabíjení se standardem QC 2.0. Netrvá to ani 3 hodiny a Vaše zařízení je plně nabité.
Specifikace:
* Model Shining 16
* Vstupní napětí: 12-24 V
* Výstupní napětí: 5 V/2.4A; 9V/1.8A
* Výstupní konektor: USB Type A
* Účinnost: >85%
* Spotřeba energie bez nabíjení:
* Nadproudová ochrana
* Ochrana proti přebíjení
* Ochrana proti přehřívání
* Přepěťová ochrana
* Provozní teplota: 0°C~35°C
* Barva Černá/Stříbrná
* Rozměry: 47.5 x 24.9 x 24.9 mm
Více na webu výrobce: http://fsp-europe.com/CS/usb-car-charger-shining-16/

Parametry FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

Výrobce Fortron

Podobné produkty