Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Nabíječky k mobilům  >  Cestovní nabíječka Apple Original A1402, USB, 5W (Bulk)

Cestovní nabíječka Apple Original A1402, USB, 5W (Bulk)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Cestovní nabíječka Apple Original A1402 s USB výstupem je ideální pro uživatele, kteří potřebují nabít svá mobilní zařízení Apple  pomocí klasické zásuvky. Balení neobsahuje datový kabel. Vlastnosti: * Nabíjení mobilní zařízení Apple pomocí klasické zásuvky * Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím * Barva: bílá * Výstupní proud: 5W   Co to znamená , když je ,, BULK '' ba...

Všechny nabídky pro Cestovní nabíječka Apple Original A1402, USB, 5W (Bulk)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Cestovní nabíječka Apple Original A1402, USB, 5W (Bulk)

Cestovní nabíječka Apple Original A1402 s USB výstupem je ideální pro uživatele, kteří potřebují nabít svá mobilní zařízení Apple  pomocí klasické zásuvky.
Balení neobsahuje datový kabel.
Vlastnosti:
* Nabíjení mobilní zařízení Apple pomocí klasické zásuvky
* Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím
* Barva: bílá
* Výstupní proud: 5W
 
Co to znamená , když je ,, BULK '' balení ?
Mobilní příslušenství , ale i jiné výrobky jsou většinou výrobců dodávány ve dvou typech balení. Buď klasické balení v krabici, které se označuje jako BLISTER, nebo v tzv. BULK balení, tedy bez krabičky, jen v sáčku. Typ zboží je samozřejmě zcela stejný, bez ohledu na druh balení, jen vychází v BULK balení levněji než v krabičce. 

Parametry Cestovní nabíječka Apple Original A1402, USB, 5W (Bulk)

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné fráze: