Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Nabíječky k mobilům  >  BELKIN Micro USB autonabíječka,3.4A + Micro USB kabel

BELKIN Micro USB autonabíječka,3.4A + Micro USB kabel

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Autonabíječka BELKIN s microUSB výstupem je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem a díky vysokému proudu 3.4A se Vaše zařízení nabije daleko rychleji. BELKIN je ideální pro uživatele, kteří potřebují mobilní telefony, tablety, smartphony a jiné mobilní zařízení nabít přes microUSB kabel prostřednictvím zapalovače v automobilu. Belkin během nabíjení bezpečně ochrání Váš přístroj i v přípa...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BELKIN Micro USB autonabíječka,3.4A + Micro USB kabel

Popis BELKIN Micro USB autonabíječka,3.4A + Micro USB kabel

Autonabíječka BELKIN s microUSB výstupem je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem a díky vysokému proudu 3.4A se Vaše zařízení nabije daleko rychleji.
BELKIN je ideální pro uživatele, kteří potřebují mobilní telefony, tablety, smartphony a jiné mobilní zařízení nabít přes microUSB kabel prostřednictvím zapalovače v automobilu. Belkin během nabíjení bezpečně ochrání Váš přístroj i v případě neočekávaného přepětí.
Rychlo-nabíječka
Díky vyššímu výstupnímu proudu 3,4A tato nabíječka nabije Vaše zařízení rychleji než běžné 1A nabíječky.
Autonabíječka je malá a velmi skladná. Při nabíjení nezabírá žádný prostor, protože většina nabíječky je schována v zapalování. Barva nabíječky je černá.
Vlastnosti:
* Nabije Váš mobilní telefon, smartphone, tablet nebo jiné mobilní zařízení rychleji než běžné nabíječky
* MicroUSB výstup + microUSB kabel
* Výstupní napětí: 3,4A
* Barva: černá
* Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím
 
 

Parametry BELKIN Micro USB autonabíječka,3.4A + Micro USB kabel

Výrobce Belkin

Podobné produkty

Podobné fráze: