Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Nabíječky k mobilům  >  Autonabíječka CellularLine s konektorem Lightning, 2A

Autonabíječka CellularLine s konektorem Lightning, 2A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Autonabíječka CellularLine s konektorem Apple Lightning je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem.  CellularLine je ideální pro uživatele, kteří potřebují své Apple přístroje nabít prostřednictvím zapalovače v automobilu. Vlastnosti: * Nabije Vaše Apple přístroje * Konektor: Lightning * Vhodné pro osobní i nákladní automobily * Výstupní proud: 2A * Inteligentní obvody, které chrán...

Všechny nabídky pro Autonabíječka CellularLine s konektorem Lightning, 2A

Popis Autonabíječka CellularLine s konektorem Lightning, 2A

F-mobil.cz píše:

CL autonabíječka CellularLine pro přístroje Apple s konektorem Lightning je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem a díky vysokému proudu 2.1A se Váš telefon nabije daleko rychleji.
CellularLine je ideální pro uživatele, kteří potřebují svá zařízení Apple nabít prostřednictvím zapalovače v automobilu.
Rychlo-nabíječka
Díky vyššímu výstupnímu proudu 2,1A tato nabíječka nabije Vaše zařízení až o 40% rychleji než běžné 1A nabíječky.
Vlastnosti
Nabije Vaše zařízení Apple až o 40 procent rychleji než běžné nabíječky
Vhodné pro osobní i nákladní automobily
Konektor: Lightning
Výstupní proud: 2,1A
Automatický adaptér: 12/24 V
Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím
Barva: bílá

Kompatibilita:
CL autonabíječka CellularLine je kompatibilní se zařízeními Apple: iPhone 5, iPad (4. generace), iPad mini, iPod Touch (5. generace), iPod nano (7. generace)

Krytnamobil.cz píše:

Autonabíječka CellularLine s konektorem Apple Lightning, která je speciálně navržena pro zařízení s vysokou spotřebou energie. Je schopna zpracovávat zatížení až 2 A. Je vybavena elektronickou ochranou proti přetížení a zkratu.
Vlastnosti:
- autonabíječka
- konektor: Lightning
- schopna zpracovávat zatížení až 2 A
- vhodná pro osobní i nákladní automobily
- ochrana proti přetížení a zkratu
- optimalizované nabíjení pro zachování baterie
- barva: bílá

Electro World s.r.o. píše:

CELLULARLINE síťová nabíječka s Apple Lightning konektorem je navržena pro telefony s vysokou spotřebou energie. Má síťový adaptér, konektor: Apple Lightning, výstup: 5V / 2A, bílou barvu, nabíjí zařízení nejvyšší možnou rychlostí, má elektronickou ochranu proti přetížení a zkratu, automatický adaptér pro 110 V / 240 V zásuvky, optimalizované nabíjení pro zachování baterie a délku kabelu : 160 cm.

Parametry Autonabíječka CellularLine s konektorem Lightning, 2A

Výrobce CellularLine

Podobné produkty

Podobné fráze: