Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Nabíječky k mobilům  >  Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Autonabíječka pro PDA, MP3 Přehrávače, GPS navigace či digitální fotoaparáty je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem.  Autonabíječka je ideální pro uživatele, kteří potřebují PDA, MP3 Přehrávače, GPS navigace či digitální fotoaparáty s výstupem na USB konektor nabít prostřednictvím zapalovače v automobilu. Autonabíječka je malá a velmi skladná. Autonabíječka má výstup na USB konektor, ...

Všechny nabídky pro Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Popis Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

F-mobil.cz píše:

Autonabíječka pro PDA, MP3 Přehrávače, GPS navigace či digitální fotoaparáty je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem.
Autonabíječka je ideální pro uživatele, kteří potřebují PDA, MP3 Přehrávače, GPS navigace či digitální fotoaparáty s výstupem na USB konektor nabít prostřednictvím zapalovače v automobilu.
Autonabíječka je malá a velmi skladná. Autonabíječka má výstup na USB konektor, do kterého lze připojit kterékoliv zařízení napájené přes USB kabel. Můžete tak dobíjet svá zařízení na cestách, nebo na chatě, aniž by muselo být v dosahu PC.
Vlastnosti
Nabije Váš PDA, MP3, GPS navigace nebo digitální fotoaparát
Konektor USB A-MINI 5PM
Malé rozměry
Napájecí napětí: 12-12V
Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím
Barva: černá

Kompatibilita:
Autonabíječka má výstup na USB konektor a díky tomu je kompatibilní s téměř jakýmkoli zařízením, které lze nabíjet přes USB kabel (ten se prodává samostatně).

TimKutil píše:

Univerzální USB nabíječka pro PDA, GPS navigaci, MP3 či digitální fotoaparát do auta (CL cigaret lighter) s konektorem USB A-MINI 5PM.
Délka kabelu 1m.
Barva černá.
Nabíječka do automobilu (CL, 12-24V). Obsahují v sobě výstup na USB konektor, do kterého lze připojit kterékoliv zařízení napájené přes USB kabel.
Toto řešení umožňuje flexibilně dobíjet příslušné zařízení, aniž by muselo být PC v dosahu (uživatel může nabíjet i na chatě či na cestách).
MP3A-CAR-5P1 Mini-USB 5-pin car charger for MP3-players, headsets, GPS navigations, mobile devices
Car charger for mobile devices with Mini-USB 5 pin connector: allows charging your MP3-player, headset, GPS navigations, any other mobile device through the car cigarette-lighter
Nefunguje ( zobrazí se PC režim ) s C520, C720 a C720b !!!!

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM, auto nabíječka, GPS od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ELK-PDP051119 - Univerzální USB nabíječka pro PDA, GPS navigaci, MP3 či digitální fotoaparát do auta (CL cigaret lighter) s konektorem USB A-MINI 5PM. Délka kabelu 1m. Barva černá. Nabíječka do automobilu (CL, 12-24V). Obsahují v sobě výstup na USB konektor, do kterého lze připojit kterékoliv zařízení napájené přes USB kabel. Toto řešení...

Parametry Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Výrobce Gembird

Podobné produkty

Podobné fráze: