Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  ZOWIE ZA13

ZOWIE ZA13

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 666 Kč
Porovnat 4 obchody
Myš ZOWIE ZA13 ZOWIE přináší hráčům novou řadu herních myší ZA. Proti modelům FK má novinka zvýšenou zadní část myši aby vyhovovala uživatelům, kteří hledají komfortní úchop celou dlaní. Řada ZA je dostupná ve třech různých velikostech, takže si každý hráč vybere tu svou. ZOWIE ZA13 představuje kvalitní optickou myš s dobrým rozlišením a univerzálním designem pro pravou a levou ruku, která v řad...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ZOWIE ZA13

Popis ZOWIE ZA13

Myš ZOWIE ZA13
ZOWIE přináší hráčům novou řadu herních myší ZA. Proti modelům FK má novinka zvýšenou zadní část myši aby vyhovovala uživatelům, kteří hledají komfortní úchop celou dlaní. Řada ZA je dostupná ve třech různých velikostech, takže si každý hráč vybere tu svou. ZOWIE ZA13 představuje kvalitní optickou myš s dobrým rozlišením a univerzálním designem pro pravou a levou ruku, která v řadě ZA představuje myš nejmenší velikosti.
Skvělá pro hry
Požadavky na herní myš jsou zřejmé - rychlé a přesné snímání pohybu, schopnost vyrovnat se s rychlými pohyby apod. Myš ZOWIE ZA nabízí promyšlený design s precizním snímačem Avago 3310, který nabízí rozlišení až 3200 dpi. Snímač Avago díky dobrému výkonu zvládá i méně kvalitní povrchy.
Jednoduché ovládání
Snadné ovládání myšky umožní standardní trojice tlačítek doplněná o dvě boční tlačítka. Dvě klasické levé a pravé tlačítko jsou doplněné skrolovacím kolečkem, které slouží jako třetí tlačítko.
Snadné připojení
Myš je možné připojit k počítačové stanici nebo notebooku snadno a rychle prostřednictvím oblíbeného USB rozhraní, které se nachází na většině počítačů a notebooků v dostatečném množství.
Klíčové vlastnosti
Myš ZOWIE ZA13 je vybavena kvalitním optickým senzorem Avago 3310 s přepínatelným rozlišením 400, 800, 1600 a 3200 dpi. Snadné ovládání myšky umožní standardní trojice tlačítek doplněná o dvě boční tlačítka. Hodnota lift-off distance se pohybuje v rozmezí 1.5 až 1.8mm a USB report rate můžete nastavit v hodnotách 125/ 500/ 1000 Hz. K počítači se připojí pomocí USB kabelu délky 2 metry.


Technické parametry
Základní parametry
Rozhraní:
USB
Ergonomie:
univerzální
Počet tlačítek:
7
Herní:
Ano
Technologie
Snímač pohybu:
Optický
Mechanický scrolling:
Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]:
80...

Parametry ZOWIE ZA13

Výrobce Zowie
Typ snímání Optická
Připojení USB
Počet tlačítek 7
Herní Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: