Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  SteelSeries Sensei Wirele

SteelSeries Sensei Wireless

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Myš SteelSeries Sensei Wireless Společnost SteelSeries uvedla na trh bezdrátovou verzi myši Sensei pro profesionální hráče. Jedná se o myš Sensei Wireless se špičkovým designem a ergonomickým umístěním tlačítek, které vede ke snížení zápěstí a umožňuje tak rychlejší, přesnější a dlouhotrvající pohyb. Poskytuje podsvícené kolečko i dobíjecí základnu. Dobíjecí baterie s výdrží až 20 hodin Mezi p...

Všechny nabídky pro SteelSeries Sensei Wireless

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis SteelSeries Sensei Wireless

Myš SteelSeries Sensei Wireless
Společnost SteelSeries uvedla na trh bezdrátovou verzi myši Sensei pro profesionální hráče. Jedná se o myš Sensei Wireless se špičkovým designem a ergonomickým umístěním tlačítek, které vede ke snížení zápěstí a umožňuje tak rychlejší, přesnější a dlouhotrvající pohyb. Poskytuje podsvícené kolečko i dobíjecí základnu.
Dobíjecí baterie s výdrží až 20 hodin
Mezi pozitiva patří dobíjecí baterie s výdrží až 16 hodin. Pokud baterie dochází, můžete připojit kabelem dobíjecí základnu a pokračovat ve hraní. Pokud chcete prodloužit výdrž na baterii, pak můžete využít režim SteelSeries Engine 3 pro prodloužení výdrže až na 20 hodin. O stavu nabití myši informuje podsvícená základna, které můžete dát vlastní vzhled.
Vysoká citlivost a přesnost pohybu
Mezi pokročilé funkce patří možnost měnit citlivost v rozsahu od 80 do 8200 CPI. O kvalitní snímání se stará citlivý laserový snímač, který je schopen sledovat pohyb 150 palců za sekundu. Ve SteelSeries Engine 3 je možné zdvojnásobit CPI na enormní hodnotu 16400 CPI, což využijete při práci na více monitorech.
Klíčové vlastnosti
Myš SteelSeries Sensei Wireless je vybavena osmi programovatelnými tlačítky pro okamžité provádění herních příkazů. Rozměry myšky jsou 129 x 69 x 41 mm a její hmotnost je 120 gramů. Myš je vybavena laserovým snímačem s rozlišením 50 až 8200 dpi. Vyniká akcelerací až 30G a rychlostí 150 palců za sekundu.
Základní parametry
Rozhraní: USB
Ergonomie: pravoruká
Počet tlačítek: 8
Herní: Ano
Technologie
Snímač pohybu: Laserový
Bezdrátová technologie: Radio Frequency
Mechanický scrolling: Ano

Parametry SteelSeries Sensei Wireless

Výrobce SteelSeries
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Počet tlačítek 8
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: