Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  SteelSeries Champions Bundle

SteelSeries Champions Bundle

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Herní sada SteelSeries Champions Bundle Vybavte se jako správný hráč sadou oblíbeného herního příslušenství SteelSeries. Set se skládá z optické myši Rival, sluchátek s mikrofonem Siberia v2 a podložky pod myš QCK+. Toto kvalitní vybavení by nemělo uniknout pozornosti žádného hráče. Sluchátka SteelSeries Siberia v2 Profesionální sluchátka Siberia v2 jsou určená zejména pro hráče počítačových...

Všechny nabídky pro SteelSeries Champions Bundle

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis SteelSeries Champions Bundle

Herní sada SteelSeries Champions Bundle
Vybavte se jako správný hráč sadou oblíbeného herního příslušenství SteelSeries. Set se skládá z optické myši Rival, sluchátek s mikrofonem Siberia v2 a podložky pod myš QCK+. Toto kvalitní vybavení by nemělo uniknout pozornosti žádného hráče.
Sluchátka SteelSeries Siberia v2
Profesionální sluchátka Siberia v2 jsou určená zejména pro hráče počítačových her. Jejich design jistě ocení každý, hlavně kvůli pohodlnosti. Se sluchátky od firmy SteelSeries si můžete vychutnat hru i několik hodin aniž by Vás někde tlačily. Komfort je zajištěn díky materiálu ze silné kůže, která je vycpaná polštářky s tlumící pěnou. Ty nabízejí pasivní snížení hluku z okolí a zvyšují komfort při delším používání.
Čistý zvuk
Sluchátka nabízí křišťálově čisté vysoké, nízké a střední tóny a jsou konstruována speciálně pro potřeby herních zvuků, například kroků, střelby a snadného určení polohy zdroje zvuku.
Mikrofon
Další zajímavostí je použitý mikrofon. Frekvenční rozsah mikrofonu je v rozmezí 50Hz a 16kHz. Mikrofon je samozřejmě odnímatelný, jeho výhodou je potlačení okolního hluku pro jasný a přesný přenos hlasu.
Myš SteelSeries Rival
Jedná se o herním myš se špičkovým designem a ergonomickým umístěním tlačítek, které vede ke snížení zápěstí a umožňuje tak rychlejší, přesnější a dlouhotrvající pohyb. Mezi pozitiva patří i pogumovaný povrch a vícebarevné podsvícení u rolovacího kolečka a loga. Nastavit u ní lze celou řadu vychytávek, jako jsou makra s možností plně naprogramovat některá tlačítka.
Vysoká citlivost a přesnost pohybu
Mezi pokročilé funkce patří možnost měnit citlivost v rozsahu již od 50 do 6500 CPI. O kvalitní snímání se stará citlivý optický snímač, který je schopen sledovat pohyb 200 palců za sekundu. Výhodou je i podsvícení rolovacího kolečka a loga s výběrem z plného barevného spektra (16,8M barev).
Ovládací tlačítka
Myš samotná vypadá velmi pěkně, až fut...

Parametry SteelSeries Champions Bundle

Výrobce SteelSeries
Počet tlačítek 1
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB

Podobné produkty

Podobné fráze: