Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Speed Link Ledo

Speed Link Ledos

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Speed Link Ledos - herní myš Speed Link Ledos je zajímavou herní myší výrobce příslušenství k počítačům - Speed Link, která přináší červené LED osvětlení, ultimativní funkci Sniper, pogumovaný povrch pro snadné držení, přesný optický senzor a univerzální design. Myš je vhodná pro herní nasazení. Její univerzální tvar je přizpůsoben pro pravou i levou ruku. Zaměřeno na hráče Zejména při hraní...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Speed Link Ledos

Popis Speed Link Ledos

KASA.cz píše:

Uprostřed bojů plných akce jsou nutné rychlé reakce a vytrvalost. Abyste uprtostřed svých soupeřů nemuseli opakovaně stisknout tlačítko myši, poskytuje LEDOS Gaming Mouse další rapid-fire tlačítko, které udělá práci za vás a automaticky provede dvojitý klik. Tak máte vaše protivníky rázem pod palbou, jakmile stisknete tlačítko. Pomocí tlačítka sniper docílíte optimální přesnost. Po stisknutí tohoto tlačítka se automaticky sníží rozlišení senzoru na 500dpi - takže rychlost ukazatele myši se dočasně zpomalí a můžete na váš cíl zaměřit kontrolovaně. Neocenitelná výhoda pro plíživé mise nebo přesné momenty.
Herní myš s červeným LED osvětlením Ultimativní funkce Sniper Vysokofrekvenční tlačítko rychlé palby Kolem dokola pogumovaný povrch Přesný optický senzor s nastavitelnou přesností od 500 do 3.000dpi Přepínací tlačítko pro rychlé přepnutí rozlišení dpi Symetrický design pro leváky a praváky Ohebný USB kabel s rezistentním opláštěním (1,8m)
Hráčská myš se stylovým červeným LED podsvícením
funkce Sniper a Burst-shot
plně pogumovaná povrchová úprava
vysoce kvalitní optický senzor s až 3000dpi rozlišením
změna DPI přes funkční tlačítko od 500 do 3000dpi
symetrický design pro praváky i leváky
flexibilní a obšitý kabel 1,8 metru

Expert Elektro píše:

Herní myš s červeným osvětlením LED, funkce ostřelovače, Plně pogumovaná povrchová úprava, Přesný optický senzor s nastavitelným rozlišením od 500 do 3 000 dpi, Přepínač DPI umožňuje rychlé přepínání mezi rozlišeními, Symetrický design pro levou a pravou

Electro World s.r.o. píše:

Kabelová optická herní myš SPEEDLINK LEDOS Gaming Mouse s červeným LED osvětlením zaujme na první pohled. Uprostřed bojů plných akce jsou zapotřebí rychlé reakce a vytrvalost. Abyste uprostřed svých soupeřů nemuseli opakovaně stisknout tlačítko myši, poskytuje LEDOS Gaming Mouse další rapid-fire tlačítko, které udělá práci za vás a automaticky provede dvojitý klik. Tak máte vaše protivníky rázem pod palbou, jakmile stisknete tlačítko. Pomocí tlačítka sniper docílíte optimální přesnost. Po stisknutí tohoto tlačítka se automaticky sníží rozlišení senzoru na 500dpi - takže rychlost ukazatele myši se dočasně zpomalí a můžete na váš cíl zaměřit kontrolovaně. Neocenitelná výhoda pro plíživé mise nebo přesné momenty.

Parametry Speed Link Ledos

Výrobce Speed Link
Počet tlačítek 6
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: