Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Speed Link Ledo

Speed Link Ledos

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Speed Link Ledos - herní myš Speed Link Ledos je zajímavou herní myší výrobce příslušenství k počítačům - Speed Link, která přináší červené LED osvětlení, ultimativní funkci Sniper, pogumovaný povrch pro snadné držení, přesný optický senzor a univerzální design. Myš je vhodná pro herní nasazení. Její univerzální tvar je přizpůsoben pro pravou i levou ruku. Zaměřeno na hráče Zejména při hraní...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Speed Link Ledos

Popis Speed Link Ledos

MADER computer píše:

Novaacute; herniacute;myscaron; SPEED LINK Ledos vaacute;m bude spolehlivyacute;m partnerem v akčniacute;ch hraacute;ch. Svyacute;mi vlastnostmi dopomůže k lepscaron;iacute;m vyacute;sledkům. Zaacute;kladem je optickyacute; senzor s vysokyacute;m rozliscaron;eniacute;m a s dobrou odezvou zabudovanyacute; v ergonomicky tvarovaneacute;m, pogumovaneacute;m tělem, jenž přesně padne do ruky. Tiacute;m zkracuje reakčniacute; dobu a prodlužuje vascaron;i vytrvalost. Specialitou je tlačiacute;tko pro okamžiteacute; sniacute;ženiacute; rozliscaron;eniacute; na 500 dpi. Nastavte si tak klidně vysokeacute; rozliscaron;eniacute; a při střelbě na daacute;lku si zpomaliacute;te zaměřovaacute;niacute; pro vyscaron;scaron;iacute; citlivost. Abyste nemuseli opakovaně stisknout tlačiacute;tko myscaron;i, maacute; rapid-fire tlačiacute;tko, ktereacute; udělaacute; praacute;ci za vaacute;s a automaticky provede dvojityacute; klik. Ziacute;skaacute;te tak palebnou převahu nad protivniacute;ky.

Parametry a specifikace:
Určeniacute;
Herniacute;
Provedeniacute;
Symetrickeacute;
Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute;
Technologie
Optickaacute;
Citlivost
3nbsp;000 DPI
Barva
Červenaacute;

Počet tlačiacute;tek
3times;


Kolečko
Klasickeacute;

TimKutil píše:

Uprostřed bojů plnyacute;ch akce jsou nutneacute; rychleacute; reakce a vytrvalost. Abyste uprtostřed svyacute;ch soupeřů nemuseli opakovaně stisknout tlačiacute;tko myscaron;i, poskytuje LEDOS Gaming Mouse dalscaron;iacute; rapid-fire tlačiacute;tko, ktereacute; udělaacute; praacute;ci za vaacute;s a automaticky provede dvojityacute; klik. Tak maacute;te vascaron;e protivniacute;ky raacute;zem pod palbou, jakmile stisknete tlačiacute;tko. Pomociacute; tlačiacute;tka sniper dociacute;liacute;te optimaacute;lniacute; přesnost. Po stisknutiacute; tohoto tlačiacute;tka se automaticky sniacute;žiacute; rozliscaron;eniacute; senzoru na 500dpi - takže rychlost ukazatele myscaron;i se dočasně zpomaliacute; a můžete na vaacute;scaron; ciacute;l zaměřit kontrolovaně. Neocenitelnaacute; vyacute;hoda pro pliacute;živeacute; mise nebo přesneacute; momenty.

Herniacute; myscaron; s červenyacute;m LED osvětleniacute;m
Ultimativniacute; funkce Sniper
Vysokofrekvenčniacute; tlačiacute;tko rychleacute; palby
Kolem dokola pogumovanyacute; povrch
Přesnyacute; optickyacute; senzor s nastavitelnou přesnostiacute; od 500 do 3.000dpi
Přepiacute;naciacute; tlačiacute;tko pro rychleacute; přepnutiacute; rozliscaron;eniacute; dpi
Symetrickyacute; design pro levaacute;ky a pravaacute;ky
Ohebnyacute; USB kabel s rezistentniacute;m oplaacute;scaron;těniacute;m (1,8m)

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Myš Speed Link LEDOS / optická / 6 tlačítek / 3000dpi - černá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SPLSL6393BK - Provedení: kabelové Rozhraní: USB 2.0 Max. rozlišení (DPI): 3000 Technologie: Optická Počet tlačitek: 6 Typ použití: herní Barva: černá Typ napájení: kabel Provedení výrobku: černá barva Uprostřed bojů plných akce jsou nutné rychlé reakce a vytrvalost. Abyste uprtostřed svých soupeřů nemuseli opakovaně stisknout...

Electro World s.r.o. píše:

Kabelová optická herní myš SPEEDLINK LEDOS Gaming Mouse s červeným LED osvětlením zaujme na první pohled. Uprostřed bojů plných akce jsou zapotřebí rychlé reakce a vytrvalost. Abyste uprostřed svých soupeřů nemuseli opakovaně stisknout tlačítko myši, poskytuje LEDOS Gaming Mouse další rapid-fire tlačítko, které udělá práci za vás a automaticky provede dvojitý klik. Tak máte vaše protivníky rázem pod palbou, jakmile stisknete tlačítko. Pomocí tlačítka sniper docílíte optimální přesnost. Po stisknutí tohoto tlačítka se automaticky sníží rozlišení senzoru na 500dpi - takže rychlost ukazatele myši se dočasně zpomalí a můžete na váš cíl zaměřit kontrolovaně. Neocenitelná výhoda pro plíživé mise nebo přesné momenty.

Parametry Speed Link Ledos

Výrobce Speed Link
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Počet tlačítek 6
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: