Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Razer Abyssu

Razer Abyssus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Výborná herní myš se špičkovým infračerveným snímačem s rozlišením podle potřeby nastavitelným až na hodnotu 3500 DPI. Kromě rozlišení snímače lze přepínat také rychlost snímání pohybu. Myš je díky svému provedení vhodná pro všechny praváky i leváky vyžadující špičkové vlastnosti pro hraní náročných herních klání. Funkci všech tlačítek je možné změnit podle potřeby, nechybí ani rolovací kolečko s...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Razer Abyssus

Popis Razer Abyssus

Electro World s.r.o. píše:

Set myši Razer Abyssus 2000 a podložky pod myš Razer Goliathus Control fissure Bundle vás zaujme svým provedením v zelené barvě i kvalitou. Drátová myš je připojována pomocí USB rozhraní. Disponuje optickým snímačem s rozlišením 2000 DPI. K dispozici ma tlačítka pro přepínání mezi rozlišením DPI od 2000 do 6000. Snaží se prosadit jednoduchost a přesnost. Design je ergonomický s logem Razer a zeleným podsvícením. Podložka pod myš je vyrobena z neklouzavého materiálu, který je příjemný na dotek. Je v rozměrech 270 x 215 mm s tloušťkou 3mm.

MADER computer píše:

wired
Vychutnejte si dlouhotrvající komfort i během dlouhých hodin intenzivního hraní. Je také dokonale lehká, skvělá pro rychlé pohyby.
Optický senzor 7200 DPI sleduje rychlostí 220 IPS (rychlost sledování v palcích za sekundu), je zaručena vysoká přesnost. Speciálně vyvinuté pro hraní na vysoké úrovni, tlačítka Razer Hyperesponse vytvářejí zřetelně odlišné hmatové vjemy, jsou individuálně programovatelné a odolné až 10 milionům kliknutí.
Získejte pokročilé možnosti kontroly pomocí jednotného hardwarového konfiguračního nástroje Razer Synapse 3 založeného na technologii Cloud. Razer Abyssus Essential vypadá skvěle sám o sobě, ale spárujte je s dalšími zařízeními podporujícími Razer Chroma ™ a sleduje dokonce ještě více světelné magie. Díky synchronizaci mezi zařízeními si můžete prohlédnout pokročilé přizpůsobené světelné efekty a profily, které lze jednoduše nastavit pomocí aplikace Razer Synapse 3.
Vylepšete Vaše zařízení nádhernou světelnou přehlídkou, abyste získali plnohodnotný herní zážitek, možnosti Razer Chroma ™ jsou nekonečné. S podsvitem na spodní straně myši jednoduše zapojte zařízení Razer Abyssus Essential a sledujte, jak dokonale osvětluje jakýkoli povrch. S více než 16,8 miliony barevných možností, které můžete prozkoumat, zjistíte, jaký je nejvhodnější odstín.
Optický senzor 7200 DPI Ergonomický design
Powered by Razer Chroma ™
Razer Synapse 3 povoleno
Přibližná velikost: 114,7 mm (délka) X 63 mm (šířka) X 37,3 mm (výška)
Přibližná hmotnost (bez kabelu): 78 g
Délka kabelu: 2,1 m
Kompatibilní s Xbox One pro základní vstup
Obsah balení: myš

Digiboss.cz píše:

Razer Abyssus Essential najdte na Digiboss.cz. Razer Abyssus Essential nabízíme i na splátky. Zapojením Razer Abyssus Essential s nádhernou světelnou přehlídkou, získáte plnohodnotný zážitek ze hry, možnosti Razer Chroma ™ jsou nekonečné - a to vše začíná zde.

* Typ připojení: Drát
* Typ myši: Herní
* Podsvícení: RGB - Razer Chroma
* Rozlišení [DPI]: 7200
* Technologie snímání: Optické
* Počet tlačítek: 3 Hyperesponse
* Barva: Černá
Záruka: 24 měsíců
. Poplatky : 0.000000

Alza.cz píše:

Herní myš optická, až 7200dpi, zrychlení 30G (220 IPS), odezva 1ms, 3 programovatelná tlačítka, podsvícení Chroma, délka kabelu 2.1m
Bezdrátová herní myš bez obvyklých neduhů WiFi myší je konečně tady. Užijete si perfektní připojení, vynikající rozlišení laserového senzoru a nebývalou výdrž akumulátoru. Samozřejmostí je také paměť pro vaše nastavení a možnost přizpůsobit citlivost během hry. Herní myš s kvalitními spínači a senzorem s vynikajícím rozlišením? Máte ji mít. Symetrický tvar je vhodný pro praváky i leváky a Chroma podsvícení s 16,8 miliony barev dodá hře tu pravou atmosféru. Samozřejmostí je také paměť pro vaše nastavení. Kabel myši je dlouhý 2,1 m, takže se nemusíte bát, že by se vám zasekla. Klíčové vlastnosti myši Razer Abyssus EssentialHerní myš se špičkovým senzoremAbyssus Essential má mechanické spínačeChroma podsvícení s 16,8 milionem barevSymetrický tvar je vhodný pro praváky i levákyOpletený kabel o délce 2,1...

ONLINESHOP.cz píše:

wired Hana Song aka D.Va dominovala v turnaji StarCraft, kde se stala mistrem světa ve věku 16 let. Kromě svých vražedných instinktů a neuvěřitelných reflexů vládla nejlepším herním zařízením. Myš D.Va Abyssus Elite je navržena tak, aby poskytovala profesionálům přesnost a citlivost, kterou potřebují, aby mohli být mezi prvními. Jednotka D.Va Razer Abyssus Elite přichází s rozlišením 7 200 DPI a sledováním rychlostí 220 palců za sekundu (IPS) a také zrychlením 30 G. Bez ohledu na to, zda vyvíjíte svůj...

MALL.CZ píše:

Luxusní herní myš vhodná pro praváky i leváky s optickým senzorem s rozlišením 7200 DPI. Originální design ke hře Overwatch. Speciální pogumovaný úchop, myš využívá LED podsvícení a má 3 programovatelná tlačítka. USB rozhraní a délka kabelu 2,1 m.

Parametry Razer Abyssus

Výrobce Razer
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: