Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  MSI Clutch GM40

MSI Clutch GM40

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Clutch GM40 Herní myš MSI Clutch GM40 je dokonalým spojením pevné konstrukce a unikátních funkcí. Je určena pro všestranné hráče. Myš je vybavena optickým senzorem s citlivostí až 5000 dpi. Možnost nastavení duálního profilu umožňuje rychlé přenastavení citlivosti. Myš je dokonale zpracovaná, vyznačuje se dlouhou životností. Pro pravou i levou ruku Herní myš Clutch GM40 je ...

Všechny nabídky pro MSI Clutch GM40

Popis MSI Clutch GM40

Popis produktu
Clutch GM40
Herní myš MSI Clutch GM40 je dokonalým spojením pevné konstrukce a unikátních funkcí. Je určena pro všestranné hráče. Myš je vybavena optickým senzorem s citlivostí až 5000 dpi. Možnost nastavení duálního profilu umožňuje rychlé přenastavení citlivosti. Myš je dokonale zpracovaná, vyznačuje se dlouhou životností.
Pro pravou i levou ruku
Herní myš Clutch GM40 je řešená tak, že dokonale padne do pravé i levé ruky. Každý hráč si tak užije ten nejpohodlnější herní zážitek.
Ruční přepínač
O levou i pravou ruku je perfektně postaráno. A to díky přepínači, který je umístěný na spodní straně myši. Tento spínač umožňuje přepínat mezi levou a pravou rukou a to i v herním režimu.
Kvalitní optický senzor
Optický senzor PWM 3310 je jedním z nejpopulárnějších herních senzorů na trhu. Je velmi citlivý a vyrobený z vysoce odolného materiálu. S tímto senzorem budete mít vždy náskok před svým soupeřem.
Přepínač citlivosti
Přepínejte jednoduše mezi dvěma profily citlivosti. Každý z nich je vhodný pro jiné využití. Ke snadnému přepínání vám dopomůže tlačítko na levé i pravé straně.
Boční úchyty
Boky myši Clutch GM40 jsou opatřeny protiskluzovou texturou s designem draka. Budete mít tak plnou kontrolu za všech okolností.
Dlouhá životnost
Přepínače OMRON vydrží více než 50 miliónů kliknutí. Myš je dále vybavena pozlaceným USB konektorem, který zaručuje vysokou životnost i při dlouhodobém užívání.
Klíčové vlastnosti
Optická herní myš MSI GM 40. Přepínání citlivosti v reálném čase 800/1 600/3 200/5 000 dpi. Přepínače OMRON. Doba odezvy 0,1 ms. Oplétaný kabel. 8 tlačítek. USB. Pro praváky i leváky. Rozměry 7 cm x 12.5 cm x 3.8 cm. Hmotnost 129 g. Délka kabelu 2 m. LED.
Jak hodnotíte popis produktu?
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Základní parametry
Rozhraní:
USB
Délka kabelu [m]:
2...

Parametry MSI Clutch GM40

Výrobce MSI

Podobné produkty

Podobné fráze: