Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bezdrátová myš s BlueTrack technologií, rozlišení 4000 dpi, Bluetooth připojení, ideální pro použití se systémem Windows 7/ 8, 2 tlačítka, čtyřsměrné kolečko, tlačítko Windows, dvě AA baterie.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Popis Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Electro World s.r.o. píše:

Bezdrátová myš Microsoft Sculpt Comfort má černé provedení. Ergonomický design je navržen pro použití v pravé ruce. Myš disponuje 2 tlačítky, modrou programovatelnou plochou s logem systému Windows a 4-směrným kolečkem. Pro nastavení dotykové plochy si musíte stáhnout aplikaci Mouse and Keyboard Center. Snímač s technologií BlueTrack s rozlišením 1000 dpi umožňuje používat zařízení téměř na každém povrchu. Připojení myši k počítači zajišťuje Bluetooth. Napájení mají na starosti 2 AA baterie. Zařízení podporuje operační systém Windows 7 a novější.

Digiboss.cz píše:

Microsoft Sculpt Comfort Mouse Bluetooth, černá najdte na Digiboss.cz. Microsoft Sculpt Comfort Mouse Bluetooth, černá nabízíme i na splátky. Ergonomie, funkčnost a design vytvořený speciálně pro Windows 8. To je myš Sculpt Comfort Mouse. Myš je vybavena tlačítkem Windows pro snazší dostupnost hlavní nabídky operačního systému a čtyřsměrným kolečkem. To výrazně usnadňuje práci v dokumentech a programech širších než jedna obrazovka.
Malé rozměry a dlouhá výdrž baterie jsou hlavním předpokladem pro využití na cestách. Optický senzor s rozlišením až 4000 dpi s podporou technologie BlueTrack zajištuje přesnost a plynulý pohyb prakticky na každém povrchu. Sedačka ve vlaku, koberec či dřevěný...

MADER computer píše:

Ergonomický design pro praváky činí používání mnohem pohodlnější.
Počítač / operační systém
Je požadován počítač, ve kterém je nainstalován některý z následujících operačních systémů a který splňuje příslušné požadavky:
Windows 8, Windows RT, Windows 7.

SOFTCOM.cz píše:

Ergonomie, funkčnost a design vytvořený speciálně pro Windows 8. To je myš Sculpt Comfort Mouse. Myš je vybavena tlačítkem Windows pro snazší dostupnost hlavní nabídky operačního systému a čtyřsměrným kolečkem. To výrazně usnadňuje práci v dokumentech a programech širších než jedna obrazovka.

Malé rozměry a dlouhá výdrž baterie jsou hlavním předpokladem pro využití na cestách. Optický senzor s rozlišením až 4000 dpi s podporou technologie BlueTrack zajištuje přesnost a plynulý pohyb prakticky na každém povrchu. Sedačka ve vlaku, koberec či dřevěný stůl už nepředstavují žádný problém.

Čtyřsměrné kolečko ocení zejména uživatelé zobrazovacích zařízení s menším rozlišením, jako jsou například tablety či starší notebooky, kde by jinak rychlý pohyb do stran s pomocí pouze myši zůstal nedořešen. Zařízení podporují operační systémy Microsoft Windows 8, 7 a RT.

Sculpt Comfort Mouse disponuje perforovanou plochou pro palec, která pravákům zpříjemní její delší užívání. Dotykem středu tlačítka Windows si volíte mezi okny spuštěných aplikací a pohybem dolů přes dotykovou plochu zobrazíte miniaturu všeho, co máte aktuálně otevřeno. Poté už si jen jedním kliknutím zvolíte to, co jste hledali. Základní rozměry myši jsou 68,5 x 110,8 mm. Spojení s počítačem umožnuje technologie bluetooth. Myš Sculpt Comfort je možné použít i pro počítače Mac a tablety osazené systémem Android. O napájení se stará dvojice AA baterií.

Hlavní vlastnosti:

BlueTrack™ technologie
čtyřsměrové rolovací kolečko
tlačítko Windows
perforovaná plocha pro palec pro maximální pohodlí
rozměry myši: 68,5 x 110,8 mm
rozlišení: až 4000 dpi
bluetooth připojení
podporované operační systémy: Microsoft Windows® 8, Windows RT, Windows 7, Macintosh Ma...

Alza.cz píše:

Myš bezdrátová, ergonomická, životnost baterie až 9 měsíců, BlueTrack, Bluetooth, dotykové posouvání čtyřmi směry
Jedinečná myš pro zařízení WindowsMicrosoft Sculpt Comforort Mouse je elegantní bezdrátová myš vytvořená speciálně pro zařízení s Windows 8. Potvrzením je tlačítko Windows na levém boku, které usnadní dostupnost hlavní nabídky operačního systému.Microsoft Sculpt Comforort Mouse je elegantní bezdrátová myš vytvořená speciálně pro zařízení s Windows 8. Potvrzením je tlačítko Windows na levém boku, které usnadní dostupnost hlavní nabídky operačního systému.Jednoduché připojení i na cestáchOptický senzor využívající technologii BlueTrack má rozlišení 1 000 dpi a zajišťuje vysokou přesnost a plynulý pohyb prakticky na jakémkoliv povrchu. Sculpt Comfort Mouse disponuje perforovanou plochou pro palec, která pravákům zpříjemní její delší užívání.Snadná práce v dokumentechČtyřsměrné kolečko zase výrazně usnadní práci v dokumentech a programech, které se na...

Parametry Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Výrobce Microsoft
Počet tlačítek 2
Typ snímání BlueTrack
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: