Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bezdrátová myš s BlueTrack technologií, rozlišení 4000 dpi, Bluetooth připojení, ideální pro použití se systémem Windows 7/ 8, 2 tlačítka, čtyřsměrné kolečko, tlačítko Windows, dvě AA baterie.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Popis Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Electro World s.r.o. píše:

Bezdrátová myš Microsoft Sculpt Comfort má černé provedení. Ergonomický design je navržen pro použití v pravé ruce. Myš disponuje 2 tlačítky, modrou programovatelnou plochou s logem systému Windows a 4-směrným kolečkem. Pro nastavení dotykové plochy si musíte stáhnout aplikaci Mouse and Keyboard Center. Snímač s technologií BlueTrack s rozlišením 1000 dpi umožňuje používat zařízení téměř na každém povrchu. Připojení myši k počítači zajišťuje Bluetooth. Napájení mají na starosti 2 AA baterie. Zařízení podporuje operační systém Windows 7 a novější.

KASA.cz píše:

Ergonomie, funkčnost a design vytvořený speciálně pro Windows 8. To je myš Sculpt Comfort Mouse. Myš je vybavena tlačítkem Windows pro snazší dostupnost hlavní nabídky operačního systému a čtyřsměrným kolečkem. To výrazně usnadňuje práci v dokumentech a programech širších než jedna obrazovka. Malé rozměry a dlouhá výdrž baterie jsou hlavním předpokladem pro využití na cestách. Optický senzor s rozlišením až 4000 dpi s podporou technologie BlueTrack zajištuje přesnost a plynulý pohyb prakticky na každém povrchu. Sedačka ve vlaku, koberec či dřevěný stůl už nepředstavují žádný problém. Čtyřsměrné kolečko ocení zejména uživatelé zobrazovacích zařízení s menším rozlišením, jako jsou například tablety či starší notebooky, kde by jinak rychlý pohyb do stran s pomocí pouze myši zůstal nedořešen. Zařízení podporují operační systémy Microsoft Windows 8, 7 a RT. Sculpt Comfort Mouse disponuje perforovanou plochou pro palec, která pravákům zpříjemní její delší užívání. Dotykem středu tlačítka Windows si volíte mezi okny spuštěných aplikací a pohybem dolů přes dotykovou plochu zobrazíte miniaturu všeho, co máte aktuálně otevřeno. Poté už si jen jedním kliknutím zvolíte to, co jste hledali. Základní rozměry myši jsou 68,5 x 110,8 mm. Spojení s počítačem umožnuje technologie bluetooth. Myš Sculpt Comfort je možné použít i pro počítače Mac a tablety osazené systémem Android. O napájení se stará dvojice AA baterií.
Hlavní vlastnosti:
BlueTrack™ technologie
čtyřsměrové rolovací kolečko
tlačítko Windows
perforovaná plocha pro palec pro maximální pohodlí
rozměry myši: 68,5 x 110,8 mm * rozlišení: až 4000 dpi
bluetooth připojení
podporované operační systémy: Microsoft Windows® 8, Windows RT, Windows 7, Macintosh Mac OS X v10.6 – v10.8, Android

MALL.CZ píše:

Ergonomie, funkčnost a design vytvořený speciálně pro Windows 8. To je Bluetooth myš Sculpt Comfort Mouse. Myš je vybavena tlačítkem Windows pro snazší dostupnost hlavní nabídky operačního systému a čtyřsměrným kolečkem. To výrazně usnadňuje práci v dokumentech a programech širších než jedna obrazovka.

Digiboss.cz píše:

Microsoft Sculpt Comfort Mouse Bluetooth, černá najdte na Digiboss.cz. Microsoft Sculpt Comfort Mouse Bluetooth, černá nabízíme i na splátky. Ergonomie, funkčnost a design vytvořený speciálně pro Windows 8. To je myš Sculpt Comfort Mouse. Myš je vybavena tlačítkem Windows pro snazší dostupnost hlavní nabídky operačního systému a čtyřsměrným kolečkem. To výrazně usnadňuje práci v dokumentech a programech širších než jedna obrazovka.
Malé rozměry a dlouhá výdrž baterie jsou hlavním předpokladem pro využití na cestách. Optický senzor s rozlišením až 4000 dpi s podporou technologie BlueTrack zajištuje přesnost a plynulý pohyb prakticky na každém povrchu. Sedačka ve vlaku, koberec či dřevěný...

MADER computer píše:

Ergonomický design pro praváky činí používání mnohem pohodlnější.
Počítač / operační systém
Je požadován počítač, ve kterém je nainstalován některý z následujících operačních systémů a který splňuje příslušné požadavky:
Windows 8, Windows RT, Windows 7.

Okay.cz píše:

Jak již název bezdrátové myši Microsoft Sculpt Comfort Mouse napovídá, tento model se vám bude pohodlně používat i po celodenní práci na počítači, což z něj dělá ideálního společníka nejen do kanceláře, ale i na občasné hraní. Jedná se o optickou myšku v lesklé černé barvě z nové série Sculpt, která je navržena speciálně pro Windows 8. Myš je ergonomicky tvarovaná především pro praváky, disponuje totiž perforovanou plochou pro palec. Boční části jsou tvořené gumou pro pohodlnější uchopení. Se svými...

Alza.cz píše:

Myš bezdrátová, ergonomická, životnost baterie až 9 měsíců, BlueTrack, Bluetooth, dotykové posouvání čtyřmi směry
Jedinečná myš pro zařízení WindowsMicrosoft Sculpt Comforort Mouse je elegantní bezdrátová myš vytvořená speciálně pro zařízení s Windows 8. Potvrzením je tlačítko Windows na levém boku, které usnadní dostupnost hlavní nabídky operačního systému.Microsoft Sculpt Comforort Mouse je elegantní bezdrátová myš vytvořená speciálně pro zařízení s Windows 8. Potvrzením je tlačítko Windows na levém boku, které usnadní dostupnost hlavní nabídky operačního systému.Jednoduché připojení i na cestáchOptický senzor využívající technologii BlueTrack má rozlišení 1 000 dpi a zajišťuje vysokou přesnost a plynulý pohyb prakticky na jakémkoliv povrchu. Sculpt Comfort Mouse disponuje perforovanou plochou pro palec, která pravákům zpříjemní její delší užívání.Snadná práce v dokumentechČtyřsměrné kolečko zase výrazně usnadní práci v dokumentech a programech, které se na...

Parametry Microsoft Sculpt Comfort Mouse

Výrobce Microsoft
Počet tlačítek 2
Typ snímání BlueTrack
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: