Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Mad Catz R.A.T. TE

Mad Catz R.A.T. TE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 999 Kč
Popis produktu Společnost Mad Catz Interactive není na trhu herního příslušenství žádným nováčkem a její produkty se řadí mezi špiřku v této oblati. Nyní přichází na trh s novou řadou prvotřídních herních myší R.A.T. TE, které jsou vytvořené speciálně pro ty největší počítačové nadšence. Myš R.A.T. TE disponuje svým originálním designem a dokonalými vlastnostmi. Je plně nastavitelná a hravě s...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mad Catz R.A.T. TE

Popis Mad Catz R.A.T. TE

Popis produktu
Společnost Mad Catz Interactive není na trhu herního příslušenství žádným nováčkem a její produkty se řadí mezi špiřku v této oblati. Nyní přichází na trh s novou řadou prvotřídních herních myší R.A.T. TE, které jsou vytvořené speciálně pro ty největší počítačové nadšence.
Myš R.A.T. TE disponuje svým originálním designem a dokonalými vlastnostmi. Je plně nastavitelná a hravě se přizpůsobí každému hráči. Oproti původním modelům byla velmi snížena hmotnost, což ještě více usnadňuje její ovladatelnost. Novinkou je také laserový senzor od Philips, který zvládne snímat v rozlišení až 8200 DPI.
Hrajete hry, u kterých je potřeba často přesně mířit? Myš R.A.T. TE je pro vás tím pravým řešením. Její ovládání je velmi citlivé a výstřel s ní je velmi přesný. U myši máte možnost citlivě měnit rozlišení senzoru v širokém rozsahu 25 až 6400 dpi. Zaručeně vás zaujme i frekvence 1000 Hz (1ms), která je velmi dobře využitelná při hraní vypjatých akcí, kde záleží na každé miliseknudě. Dále je zde 9 plně programovatelných tlačítek, díky kterým si můžete uzpůsobit myš sami sobě. 
Jak hodnotíte popis produktu?
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Základní parametry
Rozhraní:
USB
Ergonomie:
pravoruká
Počet tlačítek:
9
Herní:
Ano
Technologie
Snímač pohybu:
Laserový
Mechanický scrolling:
Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]:
90

Parametry Mad Catz R.A.T. TE

Výrobce Mad Catz

Podobné produkty

Podobné fráze: