Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Mad Catz R.A.T. 6

Mad Catz R.A.T. 6

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 988 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Herní myš Mad Catz R.A.T. 6 Herní myš Mad Catz R.A.T. 6 amerického výrobce Mad Catz si zakládá na ergonomickém tvaru, dokonalém vyvážení a zpracování pro maximální herní požitek. Ergonomie a kvalitní zpracování Myš Mad Catz R.A.T. 6 s extra lehkým hliníkovým podvozkem zajišťuje velmi přesnou pozici pro laserový snímač pohybu a je dokonale vyvážená, aby citlivě reagovala na po...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mad Catz R.A.T. 6

Popis Mad Catz R.A.T. 6

Popis produktu
Herní myš Mad Catz R.A.T. 6
Herní myš Mad Catz R.A.T. 6 amerického výrobce Mad Catz si zakládá na ergonomickém tvaru, dokonalém vyvážení a zpracování pro maximální herní požitek.
Ergonomie a kvalitní zpracování
Myš Mad Catz R.A.T. 6 s extra lehkým hliníkovým podvozkem zajišťuje velmi přesnou pozici pro laserový snímač pohybu a je dokonale vyvážená, aby citlivě reagovala na požadavky svého uživatele. 11 ovládacích tlačítek poskytuje plné ovládnutí všech her a díky detailům přizpůsobení konkrétnímu hráči si vás získá.
Výhradní specializace na herní komponenty
Americká společnost Mad Catz uvádí na trh výhradně herní komponenty a svým plným zaměřením získávají své příznivce herních uživatelů. Výrobce si klade za cíl maximalizovat herní zážitky hráčů a napomáhat svými komponenty k lepším herním stylům.
Klíčové vlastnosti
Pravoruká herní myš Mad Catz R.A.T. 6 s 11 ovládacími tlačítky je vyrobena z kvalitních materiálů s maximálním ohledem na precizní ergonomii. Tlačítko prokliku citlivě reaguje a výrobce garantuje životnost až 50 milionů kliků. Laserový snímač pohybu zaznamenává nejmenší pohyby ruky. S vyváženou hmotností 120 g a mechanickým scrollingem najde snadno své příznivce. 


Rozhraní:
USB
Ergonomie:
pravoruká
Počet tlačítek:
11
Herní:
Ano
Technologie
Snímač pohybu:
Laserový
Mechanický scrolling:
Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]:
120

Parametry Mad Catz R.A.T. 6

Výrobce Mad Catz

Podobné produkty

Podobné fráze: