Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  LOGITECH M500

LOGITECH M500

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kabelová myš Logitech Corded Mouse M500 (nástupce MX400) - neuvěřitelně rychlé rolování zvyšující produktivitu. Rolovací kolečko téměř bez tření umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů i webových stránek jediným rychlým pootočením. Nebo můžete přepnout do režimu rolování po přesných krocích a procházet seznamy, snímky, obrázky a nabídky po jednotlivých řádcích. Přesná laserová technologie 1...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LOGITECH M500

Doprava: 89 Kč
= 859 Kč
Skladem
Do obchodu
Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis LOGITECH M500

Electro World s.r.o. píše:

Myš Logitech M500 je v černém provedení. Perfektně rozměrově a jemně tvarovaný design vám poskytne pohodlné používání. Myš má 5 tlačítek. Kolečko myši disponuje režimem HyperScroll, který umožňuje rychle procházet dlouhé dokumenty nebo webové stránky. Také nabízí 2 programovatelná boční tlačítka. Přesné snímání pohybu po povrchu zajistí laserový senzor s rozlišením 1000 dpi. Připojení k počítači zajišťuje USB kabel s délkou 1,8 m. Zařízení podporuje operační systém Windows, Mac X a Chrome OS.

ElektroCR píše:

- Neuvěřitelně rychlé rolování umožní rychlým pootočením rolovacího kolečka se zanedbatelným třením proletět dlouhými dokumenty i webovými stránkami.
- Přesná laserová technologie 1000 dpi výkonem překonává optické myši. Zajišťuje plynulejší ovládání kurzoru na téměř jakémkoli povrchu.
- Měkké boční úchyty a profilovaný tvar poskytují lepší podporu vaší ruce i lepší ovládání.
- Tlačítka Zpět/Vpřed umožňují snadné procházení webových stránek i alb fotografií.
- Rozhraní USB s technologií Plug and Play funguje ihned po vybalení. Stačí ho zapojit do portu USB.

daShop.cz píše:

Kabelová myš Logitech® Corded Mouse M500 – neuvěřitelně rychlé rolování zvyšující produktivitu. Rolovací kolečko téměř bez tření umožňuje rychlé procházení dlouhých dokumentů i webových stránek jediným rychlým pootočením. Nebo můžete přepnout do režimu rolování po přesných krocích a procházet seznamy, snímky, obrázky a nabídky po jednotlivých řádcích. Přesná laserová technologie 1000 dpi výkonem překonává optické myši. Zajišťuje plynulejší ovládání kurzoru na téměř jakémkoli povrchu. Měkké boční úchyty a profilovaný tvar poskytují lepší podporu vaší ruce i lepší ovládání. Tlačítka Zpět/Vpřed umožňují snadné procházení webových stránek i alb fotografií. Rozhraní USB s technologií Plug and Play funguje ihned po vybalení. Stačí zapojit. Hlavní vlastnosti: Neuvěřitelně rychlé rolování umožní rychlým pootočením rolovacího kolečka se zanedbatelným třením proletět dlouhými dokumenty i webovými stránkami. Přesná laserová technologie 1000 dpi výkonem překonává optické myši. Zajišťuje plynulejší ovládání kurzoru na téměř jakémkoli povrchu. Měkké boční úchyty a profilovaný tvar poskytují lepší podporu vaší ruce i lepší ovládání. Tlačítka Zpět/Vpřed umožňují snadné procházení webových stránek i alb fotografií. Rozhraní USB s technologií Plug and Play funguje ihned po vybalení. Stačí ho zapojit do portu USB. Obsah balení: Drátová myš Logitech® Corded Mouse M500 Příručka rychlého startu Rozměry myši: Hmotnost (g): 144 Šířka (mm): 69 Délka (mm): 126 Výška (mm): 42 Provedení: drátové Rozhraní: USB Max. rozlišení (DPI): 1000 Počet tlačítek: 6 Provedení výrobku: černá barva

Okay.cz píše:

Spolehlivá myš Logitech Corded Mouse M500 je elegantní kvalitní myš v černém barevném provedení. Jedná se o laserovou drátovou myš s rozlišením 1000 DPI. Kabel myši je svinovací, lze tedy zvolit jeho ideální délku, která vám bude vyhovovat. Myš je kromě klasických tlačítek vybavena superrychlým skrolovacím kolečkem, to plní i roli třetího tlačítka. Disponuje i užitečnými tlačítky vpřed a zpět. Měkké boční úchyty na myši a profilovaný tvar poskytují celkovou podporu a umožňují pohotové a snadné...

KASA.cz píše:

Špičkový výkon
Myš Logitech M500 disponuje rolovacím kolečkem s technologií Hyper-fast a přesným laserový senzorem. Tato kombinace činí z této myši schopného společníka pro práci.
Dlouhodobé pohodlí
Perfektně a jemně tvarovaná konstrukce vám poskytne podporu, kterou potřebujete pro práci nebo pro hru. Ergonomický design vám podporuje přirozeně ruku pro celodenní pohodlí a jistotu ovládání.
Ultrarychlé rolování
Díky technologie Hyper-fast můžete hladce procházet delší dokumenty nebo webové stránky.
Přesné laserové snímaní
Zažijte hladší ovládání kurzoru prakticky na jakémkoli povrchu.* Pracujte rychleji a přesněji než u běžné optické myši.
Laserový snímač nefunguje na skle nebo zrcadlech.
Dvě extra tlačítka
Tlačítka na palec jsou naprogramována tak, aby vám umožňovala pohybovat se přes webové stránky nebo fotoalbumy, ale můžete je nakonfigurovat tak, aby dělali přesně to, co chcete.
Technická specifikace:
Rozměry (V x Š x H): 69 x 126 x 42 mm
Hmotnost: 144 g
Délka kabelu: 180 cm
Technologie snímání: neviditelný laser
Rozlišení senzoru: 1000 DPI
Počet tlačítek: 7
Rozhraní: USB
Systémové požadavky:
Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Mac OS® X 10.4 nebo starší
Chrome OS™
USB port
Obsah balení:
Myš Logitech® M500
Rychlá instalační příručka

Patro.cz píše:

AKCE při zakoupení laserové myši Logitech M500 dostanete herní podložku; Špičkové posouvání. Výkonné ukazování; Naše Hyper-fast rolovací kolečko a přesným laserovým senzorem činí z této myši velmi schopného společníka.; Pohodlí hodinu po hodině;

PCvKondici píše:

Extra rychlý posuvV režimu volného otáčení můžete plynule procházet i těmi nejdelšími dokumenty a webovými stránkami. V režimu procházení po krocích můžete přesně procházet tabulkami, fotoalby či seznamy skladeb.Přesné laserové snímáníZajišťuje plynulejší ovládání kurzoru na téměř jakémkoli povrchu.* Pracujte rychleji a přesněji než s běžnou optickou myší.* Laserový senzor nefunguje na skle nebo zrcadle.Pohodlný profilovaný tvarMěkké boční úchyty a profilovaný design poskytují vaší ruce přirozenou oporu pro celodenní pohodlí a jisté ovládání.Dvě tlačítka pro ovládání palcemTlačítka pro ovládání palcem jsou ve výchozím nastavení naprogramována pro přechod zpět a vpřed webovými stránkami či fotoalby, avšak je možné je nakonfigurovat přesně podle svých představ.**** Přizpůsobení vyžaduje software Logitech® SetPoint™, který je k dispozici ke stažení na stránce www.logitech.com/downloads.Systémové požadavky Počítač se systémem Windows Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Port USB Počítač Mac® Mac OS® X 10.4 nebo novější Port USB Chrome OS™Informace o záruceTříletá omezená záruka na hardwareObsah balení Myš Logitech® Corded Mouse M500 Příručka rychlého spuštěníTechnické parametry Rozměry myši (výška x šířka x hloubka): 69 mm x 126 mm x 42 mm Hmotnost myši: 144 g Délka kabelu: 180 cm Technologie snímání: Neviditelný laser Rozlišení senzoru: Extra rychlý posuvV režimu volného otáčení můžete plynule procházet i těmi nejdelšími dokumenty a webovými stránkami. V režimu procházení po krocích můžete přesně procházet tabulkami, fotoalby či seznamy skladeb.Přesné laserové snímáníZajišťuje plynulejší ovládání kurzoru na téměř jakémkoli povrchu.* Pracujte rychleji a přesněji než s běžnou optickou myší.* Laserový senzor nefunguje na skle nebo zrcadle.Pohodlný profilovaný tvarMěkké boční úchyty a profilovaný design poskytují vaší ruce přirozenou oporu pro celodenní pohodlí a jisté ovládání.Dvě ...

Alza.cz píše:

Myš laserová, 1000dpi, 5 tlačítek, kolečko, konektor USB
Společnost Logitech patří mezi špičkové výrobce počítačového příslušenství. Mezi velmi žádané modely patří i tento kousek, který vyniká precizním ergonomickým designem. Nabídne tak ruce přirozenou oporu i při dlouhodobém používání. Laserový snímač se navíc postará o dokonalou přesnost snímání. Logitech Corded Mouse M500 Rychlá a pohodlná laserová myšSpolečnost Logitech patří mezi špičkové výrobce počítačového příslušenství. Mezi velmi žádané modely patří i myš Logitech Corded Mouse M500, která vyniká precizním ergonomickým designem. Nabídne tak vaší ruce přirozenou oporu i při dlouhodobém používání při práci nebo hraní her. Laserový snímač...

Digiboss.cz píše:

Logitech Mouse M500, černá (910-003726) najdte na Digiboss.cz. Logitech Mouse M500, černá (910-003726) nabízíme i na splátky. Špičkové posouvání. Výkonné ukazováníNaše Hyper-fast rolovací kolečko a přesným laserovým senzorem činí z této myši velmi schopného společníka.
Pohodlí hodinu po hodiněPerfektní rozměry a jemně tvarovaná konstrukce vám poskytne podporu, kterou potřebujete pro práci nebo hraní.
Extra ovládání přímo tam, kde je potřebaDvě přizpůsobitelné palcové tlačítka, usnadňují a zrychlují práci.
Přesný laserový senzorZažijte hladší ovládání kurzoru prakticky na jakémkoli povrchu. Pracujte rychleji a přesněji než u běžné optické myši.
ParametryTechnická...

Parametry LOGITECH M500

Výrobce Logitech
Počet tlačítek 5
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: