Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Logitech M105

Logitech M105

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Základní parametry Ergonomie: univerzální Počet tlačítek: 3 Rozhraní: USB Technologie Mechanický scrolling: Ano Optická: Ano Kompaktní myš Logitech Mouse M105 je zajímavá kabelová myš za přijatelnou cenu. Štíhlé symetrické provedení dodává myši eleganci a umožňuje její použití i v podnikatelském segmentu. Samozřejmě jí nechybí ani ergonomické provedení, které je limitováno pouze drobnějším proved...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Logitech M105

Doprava: 58 Kč
= 397 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Logitech M105

daShop.cz píše:

Myš Logitech® Mouse M105. Je to skvělá barevná kabelová myš za rozumnou cenu. Díky provedení s technologií plug-and-play stačí myš zapojit do portu USB a je připravena k použití. Žádný software nebo baterie nejsou potřeba. Budete se moci spolehnout na vysokou kvalitu a spolehlivost, která učinila ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší. Navíc získáte tříletou záruku. Díky pokročilému optickému snímání si vychutnáte plynulé a přesné ovládání kurzoru a snadný výběr textu. Vaše ruka, opřená o její profilovaný tvar, se bude při používání této myši cítit mnohem pohodlněji než se zařízením touchpad. Specifikace: Technologie: - Optická Počet tlačítek: - 3 Připojení : - USB Podpora operačního systému: Microsoft Windows 2000, XP, Vista, Windows7, Windows 8 Mac OSX 10.5 a novější Linux kernel 2.6+

DATART.cz píše:

Skvělá značková kabelová myš za rozumnou cenu. Nastavení je snadné a rychlé - stačí zapojit kabel do portu USB. Nemusíte instalovat žádný software. A protože myš obsahuje kabel, stačí jej připojit k portu USB, a můžete myš ihned používat. Optické snímání s vysokým rozlišením (1000 dpi) umožňuje citlivé a plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu, a snadný výběr textu. Navržena pro pohodlné používání levou nebo pravou rukou. I při delším používání se tedy budete cítit Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Černá optická myš Logitech M105 je vhodná zejména k notebookům a vynikne provedením, které je nejen příjemné na pracovním stole, ale i dobře padne do ruky. Ovládání je přesné a citlivé, a to díky vysokému rozlišení snímání až 1000 dpi. Připojitelnost je rychlá a bezproblémová. Kabel myši stačí zapojit do USB portu a začít používat. Netřeba ani instalaci ovladačů. Hardware se pohodlně nakonfiguruje aj sám. Vhodná je pro většinu současných zařízení, protože se vyznačuje vysokou kompatibilitou s operačními systémy.

KASA.cz píše:

Drátová Myš Logitech M105 je skvělá, jednoduchá a ke všemu barevná. Navíc ji pořídíte za rozumnou cenu.
Technologie plug-and-play
Stačí myš zapojit do portu USB a je připravena k použití. Žádný software nebo baterie nejsou potřeba.
Plynulý pohyb
Vychutnáte si plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu a snadný výběr textu.
Pohodlný, profilovaný tvar
Vaše ruka se bude při používání této myši cítit mnohem pohodlněji než se zařízením touchpad.
Snadné nastavení a používání
Nastavení je snadné a rychlé - stačí zapojit kabel do portu USB. Nemusíte instalovat žádný software. A protože myš obsahuje kabel, stačí jej připojit k portu USB, a můžete myš ihned používat.
Optické snímání s vysokým rozlišením
Optické snímání s vysokým rozlišením (1000 dpi) umožňuje citlivé a plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu a snadný výběr textu.
Pohodlí, plnohodnotná velikost, provedení pro obě ruce
Navržena pro pohodlné používání levou nebo pravou rukou. I při delším používání se tedy budete cítit pohodlně.
Vyrobena společností Logitech
Tato myš nabízí provedení a kvalitu, se kterou jsme vyrobili více než miliardu myší, tedy více, než kterýkoliv jiný výrobce. Získáte myš s vysokou kvalitou a spolehlivostí, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší a navíc tříletou omezenou záruku na hardware.
Technická specifikace:
Délka kabelu: 150 cm
Technologie snímání: optická
Rozlišení senzoru: 1000
Počet tlačítek: 3
Rolovací kolečko: ano
Rozměry myši (výška x šířka x hloubka): 60,6 x 100,6 x 33,5 mm
Hmotnost myši: 73 g
Systémové požadavky:
Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10
Mac OS® X 10.5 nebo novější
Chrome OS™
Jádro Linux® 2.6+
Port USB
Obsah balení:
Myš
Uživatelská dokumentace...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! LOGITECH Corded Mouse M105 - EMEA - RED od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ASB-CZ910-002945 - Skvělá barevná kabelová myš za rozumnou cenu. Stačí myš zapojit do portu USB a je připravena k použití. Žádný software nebo baterie nejsou potřeba. Získáte myš s vysokou kvalitou a spolehlivostí, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší - a navíc tříletou záruku. Díky pokročilému optickému snímání si vychutnáte...

Digiboss.cz píše:

Logitech M105 Mouse Red, USB najdte na Digiboss.cz. Logitech M105 Mouse Red, USB nabízíme i na splátky. Myš Logitech M105 Mouse Red, USB. Je to skvělá barevná kabelová myš za rozumnou cenu. Díky provedení s technologií plug-and-play stačí myš zapojit do portu USB a je připravena k použití. Získáte také tříletou záruku, plynulé ovládání kurzoru a pohodlný, profilovaný tvar.PřednostiStačí myš zapojit do portu USB a je připravena k použití. Žádný software nebo baterie nejsou potřeba.Získáte myš s vysokou kvalitou a spolehlivostí, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší - a navíc tříletou záruku.Díky pokročilému optickému snímání si vychutnáte plynulé a přesné...

ElektroCR píše:

Kompaktní myš Logitech Mouse M105 je zajímavá kabelová myš za přijatelnou cenu. Štíhlé symetrické provedení dodává myši eleganci a umožňuje její použití i v podnikatelském segmentu. Samozřejmě jí nechybí ani ergonomické provedení, které je limitováno pouze drobnějším provedením z důvodů cestovního zaměření myši.

U myši Logitech M105 se jedná o drátové provedení této periferie s optickým snímáním pohybu. Díky pokročilému optickému snímání si vychutnáte plynulé a přesné ovládání kurzoru a snadný výběr textu. Vaše ruka, opřená o její profilovaný tvar, se bude při používání této myši cítit mnohem pohodlněji než se zařízením touchpad. Mezi ovládací prvky myši patří vedle obligátní dvojice tlačítek také skrolovací kolečko sloužící zároveň jako tlačítko třetí.

Díky provedení s technologií plug-and-play stačí myš zapojit do portu USB a je připravena k použití. Žádný software nebo baterie nejsou potřeba. Budete se moci spolehnout na vysokou kvalitu a spolehlivost, která učinila ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší.

Jednoduchost technologie Plug and Play
• Spolehlivost Logitech s tříletou zárukou
• Pokročilé optické snímání
• Pohodlný, profilovaný tvar
Myš Logitech Mouse M105. Je to skvělá barevná kabelová myš za
rozumnou cenu. Díky provedení s technologií plug-and-play stačí myš
zapojit do portu USB a je připravena k použití. Žádný software nebo
baterie nejsou potřeba. Budete se moci spolehnout na vysokou kvalitu
a spolehlivost, která učinila ze společnosti Logitech předního světového
výrobce myší. Navíc získáte tříletou záruku. Díky pokročilému optickému
snímání si vychutnáte plynulé a přesné ovládání kurzoru a snadný výběr
textu. Vaše ruka, opřená o její profilovaný tvar, se bude při používání
této myši cítit mnohem pohodlněji než se zařízením touchpad.

Obsah balení
• Myš
• Uživatelská dokumentace < br /...

www.penta.cz píše:

Logitech M105 je černá, drátová optická myš se 2 tlačítky a kolečkem. Myš Logitech M105 vyniká štíhlým ergonomickým provedením a přesným optickým senzorem s rozlišením 1000 dpi. Myš stačí pouze zapojit do portu USB a ihned je připravena k používání.

Alza.cz píše:

Myš optická, 1000dpi, 2 tlačítka, kolečko, konektor USB
Optická myš Logitech M105 nabízí standardní funkce a povedený design za rozumnou cenu. Tato myš vyniká štíhlým ergonomickým provedením, díky němuž je vhodná zejména pro notebooky. Je vybavena přesným optickým senzorem s rozlišením 1000 DPI, dále nechybí dvě tlačítka a kolečko. K počítači se připojuje pomocí USB rozhraní.Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxuJen to nejnutnějšíNastavení je rychlé a snadné. Stačí zapojit kabel do portu USB a můžete myš začít používat.Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxuDobře tvarovanáLevák nebo pravák - díky plnohodnotné velikosti a provedení pro obě ruce se budete cítit pohodlně i po hodinách používání.Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxuPřesný pohybDíky přesnému optickému snímání pohybu se nemůžete splést....

Patro.cz píše:

Provedení: kabelové; Rozhraní: USB 2.0; Max. rozlišení (DPI): 1000; Technologie: Optická; Počet tlačítek: 3; Typ použití: standardní; Barva: červená; Typ napájení: kabel; Provedení výrobku: červená barva; Drátová Myš Logitech M105 je skvělá, jednoduchá a

Parametry Logitech M105

Výrobce Logitech
Počet tlačítek 3
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: