Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  LOGITECH G502

LOGITECH G502

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 490 Kč
Porovnat 10 obchodů
Výrobce: Logitech; Třída produktu: Myš; Typ myši: Herní, Optická; Typ konektoru: USB; Maximální rozlišení: 12000 dpi; Počet tlačítek: 11; Skrolovací kolečko: 1; Přepínač DPI: Ano; LED podsvícení: Ano; Barva: Černá ; Operační systém: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7; Čistá hmotnost: 121 g; Hrubá hmotnost: 168 g; Další informace: www.logitech.com-cs-cz

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LOGITECH G502

Popis LOGITECH G502

EuroKing píše:

Logitech® G502 Proteus Core
Myš Proteus Core si můžete díky jejímu designu přizpůsobit naprosto bezkonkurenčnímu způsobem, díky čemuž budete k nezastavení. Proč je myš Proteus Core tak jedinečná? Přizpůsobením senzoru aktuálně používanému povrchu pomocí kalibrace získáte maximální přesnost a citlivost. Díky možnosti optimalizace hmotnosti a vyvážení můžete měnit celkovou hmotnost a těžiště myši. 11 programovatelných tlačítek umožňuje aktivaci oblíbených příkazů pouhým stiskem tlačítka.* Přepínání DPI během hraní vám umožňuje rychle měnit citlivost v rozsahu od 200 do 12 000 DPI. Díky vylepšenému rolovacímu kolečku se dvěma režimy si vychutnáte posuv po přesných krocích nebo extra rychlý posuv.
* Některá nastavení profilu vyžadují software Logitech Gaming Software, který je k dispozici na stránce logitech.com/downloads.
Text na regálové kartě
Myš G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse
Bezkonkurenční možnosti přizpůsobení.
• Herní senzor s možností přizpůsobení povrchu s exkluzivní technologií Delta Zero™
• Možnost přizpůsobení hmotnosti a vyvážení díky pěti závažím o váze 3,6 g
• 11 programovatelných tlačítek a ovládacích prvků, včetně režimu pro ostřelování
• 5 přizpůsobitelných nastavení DPI s možností regulace během hraní (200 – 12 000)
Ukázka reklamního textu
Stejně jedinečná jako vy
Obsah balení
• Herní myš
• Sada závaží s pouzdrem
• Uživatelská dokumentace
• Tříletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

KASA.cz píše:

Logitech G502 HERO
Logitech G502 HERO vám ukáže, co je to herní myš. Tento pomocník nemůže chybět v základní výbavě žádného hráče, kterému záleží na vítězství. Má jedinečný herní senzor, mimořádně rychlou odezvu a bohatou nabídku programovatelných tlačítek, abyste si mohli myš přetvořit pro své vlastní potřeby a získali nástroj, který účinně bude porážet jednoho soupeře za druhým. Jako bonus jí navíc nikdy nedojde šťáva, jelikož je poháněna kabelem přes USB.
Paměť pro pět uživatelských profilů
Navolte si rozlišení v širokém rozmezí od 100 do 16 000 dpi s maximální rychlostí 300 IPS. Na myši si můžete nastavit až 11 programovatelných tlačítek. Nabízí paměť až pro pět různých profilů, abyste si ji mohli střídavě půjčovat i s ostatními členy rodiny nebo s přáteli, a zároveň nedošlo k vymazání vašeho nastavení. Pro ještě lepší zážitek ze hry aktivujte barevné RGB podsvícení.
Od hráčů pro hráče. Profesionální herní myš vám zajistí sladký pocit vítězství!

Nejpřesnější herní senzor
Každá setina vteřiny se počítá, pokud chcete vyhrát. Senzor HERO 16K dokáže snímat kmity myši při rychlostech přes 300 IPS. Nastavte si dpi v rozmezí od 100 do 16 000 a zjistěte, co to znamená vlastnit skutečně profesionální herní myš.
Hmotnost na míru
Součástí balení je kromě myši také pět závaží s hmotností 3,9 gramu. Ty můžete libovolně přidávat a oddělávat, abyste si přístroj vyvážili na ideální hmotnost a mohli jej bez omezení používat pro rychlou a povedenou akci nad soupeřem.
Programovatelná tlačítka
Bohatou nabídku jedenácti programovatelných tlačítek využijte naplno ve svůj prospěch. Dává vám velký náskok oproti soupeři, jelikož budete mít všechny nejčastěji používané funkce doslova na dosah prstu. Přednastavená tlačítka vám umožní plynule hrát, ovšem pro ten pravý individuální zážitek si je můžete nakonfigurovat podle sebe prostřednictvím LGS (Logitech Gaming Software).
Vlastnosti:
optický senzor Her...

Alza.cz píše:

Herní myš optická, 200-12000dpi, paměť pro uložení profilů, výměnná závaží, 11 tlačítek, kolečko, mechanické mikrospínače, konektor USB
 V počítačových hrách někdy rozhodují drobné detaily více než v reálném životě. Naštěstí existují možnosti jak si je přizpůsobit ve svůj prospěchV počítačových hrách někdy rozhodují drobné detaily více než v reálném životě. Naštěstí existují možnosti jak si je přizpůsobit ve svůj prospěch a maximálně se připravit na rozhodující okamžiky. Díky této herní myši se dostanete blíže vítězství. Nastavte si její citlivost, zvolte, co přesně má každé z jedenácti tlačítek dělat, upravte si barvu podsvícení a použijte malá závaží k tomu, aby vám myš skutečně seděla. Tím učiníte další krok k úspěchu.Klíčové vlastnostiVelmi přesný optický senzor vás dostane do hryMechanické mikrospínačeMožnost regulace hmotnosti je další krok k vítězstvíNaprogramujte si podsvícení podle svých...

T.S.BOHEMIA píše:

myš optická, konektor USB, 12000dpi, 11 programovatelných tlačítek, mimořádně rychlé scrolování, maximální přetížení 40G, regulovatelná hmotnost myši pomocí závaží, nastavitelná citlivost, integrovaná paměť pro ukládání profilů

Electro World s.r.o. píše:

Herní myš LOGITECH G502 Proteus Spectrum v černé barvě, s podsvícením. Programovatelná tlačítka myši, rozlišení senzoru 12000 dpi, doba odezvy 1 ms, podporovaný OS Windows 10. Rozměry: 132x75x40 mm. Drátová myš s napájením přes USB.

ElektroCR píše:

Logitech G, značka společnosti Logitech, dnes představila herní myš Logitech® G502 HERO, která je modernizovanou verzí ikonické herní myši Logitech G502. Nejprodávanější myš na světě je vylepšena novým snímačem HERO 16K.

Physical Specifications
Height: 132 mm
Width: 75 mm
Depth: 40 mm
Weight: 121 g, mouse only
Optional extra weights: up to 18g (5x3.6g)
Cable length: 2.10 m

Tracking
Sensor: HERO™
Resolution: 100 – 16,000 dpi
Zero smoothing/acceleration/filtering
Max. acceleration: > 40 G2Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad
Max. speed: > 400 IPS3Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad

Responsiveness
USB data format: 16 bits/axis
USB report rate: 1000 Hz (1ms)
Microprocessor: 32-bit ARM

Durability
Main buttons: 50 million clicks
PTFE Feet: > 250 kilometers4Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad

Other features
Onboard memory: 5 profiles
LIGHTSYNC RGB: 1 zones
Braided cable

Requirements
Windows® 7 or later
macOS® 10.11 or later
Chrome OS™
USB port
Internet access for Logitech Gaming Software (optional)

Parametry LOGITECH G502

Výrobce Logitech
Počet tlačítek 11
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB

Podobné produkty

Podobné fráze: